Skocz do zawartości
IGNORED

kombajn hk 750


gibon44

Rekomendowane odpowiedzi

Z tymi HD 750 to coś jest bo kiedyś sam go miałem w domu i to stwierdziłem, a poza tym na forum swego czasu było głośno że napęd głośny, ale o szufladzie to słyszę pierwszy raz ;-))))

Ja ten problem rozwiązałem kupując HD 740, a że poza cichym napędem, cichą szufladą i łykaniem dosłownie wszystkich płyt gra ładniej to inna sprawa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, stukają troszkę głośno przy zamykaniu i otwieraniu, problem z czytaniem nawet oryginalnych cedeków też nie jest im obcy. Sam się męczę z takim modelem ale gra tak jak chcę no i kasa w modyfikację poszła. Mówią coś za coś :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, niestety to prawda z tym HD 750. Ale mnie bardziej wkurza, że słychać jak pracuje niż że się głośno otwiera. Ten CD pójdzie na sprzedaż lub tuning jeśli coś pomoże, bo tak jak „rafko” i „Profil” pisali z odczytem płyt też nie bardzo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie cedek chodzi coraz ciszej szuflada otwiera i zamyka się głośno ale z odczytem płyt nie ma żadnego problemu orginaly jak i piraty nagrywane na starych i nowych nagrwarkach... /Choć sporadycznie miewa humory/

 

>> a tak na marginesie to co można byłoby z nim zrobić żeby bezszelestnie kręcił płyta i cichutko mechanika chodziła(oczywiście poza sprzedażą cedeka)?

 

Pozdrawiam Virus

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie HD-750 też strasznie głośno pracował... dlatego go oddałem do sklepu i wymieniłem na inny (Marantz CD6000),

a mojego starego Pionnera PD-S501 to nie było słychać nawet ja się ucho do obudowy przystawiło...

chociaż otwierał się dość głośno...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z innej beczki. Pisano już na forum, czy też zasłyszałem gdzieś przypadkiem, że winą za wybiórcze czytanie należy właściwie obciążyć soft. Jedne egzemplarze czytają bez zająknięcia inne nie. Znacie może osoby, które potrafią pogrzebać w sofcie cedeka, zwłaszcza hd 750? Dzwoniłem do paru serwisów ale kamień w wodę, zresztą całkiem ich rozumiem bo sprawa nie wydaje się być prosta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.