Skocz do zawartości
IGNORED

Prosze o pomoc


Wiesław

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was!

Mam problem z amplitunerem KODA AV-505. Mianowicie podczas użytkowania co jakiś czas wyłancza się sam, czy to słucham muzyki radia czy filmu, nieważne czy jest głośno czy cicho. Chodzi, chodzi i jest taki moment iż sie wyłączy. Pierwszy raz sie spotkałem z problemem tego typu. Czekam na sugestie co to może być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

ja uzytkuje ten ampli juz od paru miesiecy i nie mam z nim zadnego problemu. uwazam, ze w tej cenie nie znajdzie sie lepszego ampli. choc zdania moga byc podzielone. najlepiej posluchac samemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, warto sie w to pakować. Amplituner AV505 jest napewno lepszy od Pioneera. Wszystko jest już w porządku, problem wynikał z napięcia prądu. Więc polecam. Jednak w tej cenie co KODA widziałem niezły amplituner Yamahy, chyba na allegro, więc zastanów się.

 

Co do kolumn to mam niezłą propozycje, chyba chcesz kupić, mam Kode AV702 na sprzedanie, jeśli chcesz to skontaktuj sie ze mną. Napewno sie dogadamy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

raczej chce kupic wszystko w sklepie a dzieki temu ze kupie wszystko w jednym sklepie dostane rabacik i kable za free wiec zakup uzywek na allegro mnie nie interesuje - ale dzieki za propozycje - chce miec wszystko new i na gwarancji polskiej bez żadnych euro-niepewnosci :)

 

dzieki za wszelkie

 

a i prośba - moglibyście skrobnąć Wasze opinie na temat AV505 w dziale opinie? ten dzial to naprawde dobra rzecz zwłaszcza dla ludzi chcących cos kupic a nie znających sie dobrze na tym temacie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.