Skocz do zawartości
IGNORED

Śląski Klub Audiofila i Melomana


arkadowski

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie po rozmowie z pewnymi osobami z Katowic i okolic padł pomysł reaktywacji "klubu" (tak, wiem - brzmi dumnie) Śląskiego Audiofila i Melomana.

Idea jest prosta, chodzi o organizacje spotkań i wymianę doświadczeń w temacie sprzętu audio i tematach muzycznych.

Istnieje mozliwość skorzystania co pewien czas z lokum do odsłuchów (lokum akustycznie przygotowane, bogata biblioteka muzyki do odsłuchu).

 

Idea jest ciekawa i do zrealizowania…jesteśmy więc otwarci na odzew osób ze Śląska i okolic Śląska.

Zasada prosta - nie negujemy posiadanego zestawienia sprzętu, nie negujemy źródeł (CD, streaming, płyta analogowa, taśmy) z jakich korzystamy.

Pozostaje chęć spotkań, chęć wymiany poglądów i chęć dzielenia się swoją pasją (audio i muzyka).

Jesteśmy otwarci na nowe.

 

 

Temat ten otwieram pod wpływem rozmów z pewnymi osobami z Forum AS, które widzą sens istnienia takiego miejsca jak Klub Śląski.

Liczę na sensowny odzew, by nie okazało się, że skończy się jak z poprzednim klubem :(

 

Pozdrawiam

 

A.

Edytowane przez MrArkowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i po co te złośliwości? Temat jak temat. Każdy wie o co chodzi. Jak rozumiem Panowie przykładają większą uwagę do tematu niż sensu czy celu powstania tego tematu.

Nikt nikogo nie przyjmuje czy odrzuca, kart z zaproszeniami nie drukujemy. Macie chęć - jest ok. Nie…po co te złośliwości.

Co do Brynicy i z tym związanych tematów - powstrzymam się od komentarzy.

 

Forum AS zaczyna wyglądać jak jedno wielkie bagienko. Jakikolwiek temat, jakakolwiek próba wyjścia z propozycjami do ludzi z Forum - od ręki zwykły hejt.

Cóż, gratuluję podejścia do wszystkiego co normalne. Jak rozumiem najlepsze na Forum AS są po prostu przepychanki i jeden wielki syf. Wtedy można się ubawić po pachy i miec frajdę z tego, że inni się kopią po kostkach.

 

Nie wiem czy płytkie jest samo kopanie czy czerpanie z tego faktu przyjemności.

Edytowane przez MrArkowski

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie złośliwości? My tylko sobie jaja robimy. A ktoś tu ma zerowe poczucie humoru.

A to przepraszam Szanownego Kolegę.

 

Czasem ciężko złapać dystans do tego, co tutaj przewija sie w postach.

 

A tak poważnie, temat powstał by po prostu osoby chcące i mające czas do jakiś tam spotkań miały okazje umówić sie, spotkac, pogadac i posłuchac. Bez jakichkolwiek uprzedzeń.

 

 

Pozdr.

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i bez uprzedzeń, ale za to na zasadzie randki w ciemno

Z udowane kilka zdań na prędko w między czasie patrząc na mecz.

 

 

Każdy jednak wie o co chodzi i po co powstał temat.

 

Uwierz mi kopii kruszyć nie mam zamiaru by walczyć o istnienie tego tematu, a raczej propozycji jaka wyszła do ludzi z danego rejonu.

Będą chętni poza tymi kilkoma osobami - ok. Nie będzie, też OK. Wszyscy przeżyjemy…oby kolejne dekady.

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jednak wie o co chodzi

Nie, nie każdy.

tymi kilkoma osobami

osobami ukrytymi, niejawnymi. Wstydzą się czegoś, czy jak?

Jeżeli miałbym się zdecydować na spotkanie, to przede wszystkim muszę wiedzieć z kim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan MrArkowski miał sie wybrać na spotkanie do tomkly, żeby przekonać się że kable zasilające grają, bo swego czasu bardzo trolował w tym temacie, ale niestety jakoś się nie wybrał.

Swego czasu tłumaczył, że nie ma czasu, a to tylko 45 mmin jazdy.

Natomiast na klepanie postów na forum wydatkował już dziesiątki godzin, jak nie setki.

Stąd moja konkluzja, że ze spotkań w tym klubie to nic nie będzie ;)

 

No chyba, że powód od tych kilku miesięcy jest inny, np. po prostu się boi? ;)

 

Oczywiście, to powyżej to tak na pół serio, nic złośliwie, ale jednak coś jest na rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu tłumaczył, że nie ma czasu, a to tylko 45 mmin jazdy.

Natomiast na klepanie postów na forum wydatkował już dziesiątki godzin, jak nie setki.

Podczas pokazu hipnozy, hipnotyzer wybiera tylko osoby podatne na jego sugestie. A jak nie rokuje, to się nie nadaje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i po co te złośliwości?

To chyba źle trafiłeś, Kolego...

te Typy są pozytywne, choć inteligentnie przewrotne i cyniczne czasami, ale hejtu to od nich nie oczekuj....

Jak będę w tym paskudnym rejonie, to chętnie Was odwiedzę;-)

Ja chętnie wpadnę

Widzę, że do Ciebie trafiły obietnice naszej nowej władzy;-)

muszę wiedzieć z kim.

Nie bądź taki zamknięty...

Cóż, gratuluję podejścia

Gratuluję pomysłu, a życzę dystansu, spokoju i chyba rozeznania "co, gdzie i z kim" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam!

Ja również chętnie bym się wybrał na takie spotkanie lecz jest mały problem otóż byłbym chyba osobą która mało może dać od siebie, tylko słucha i zdobywa wiedzę bo sam jeszcze jej nie posiadam za bogatej jeśli chodzi o audio :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również chętnie bym się wybrał na takie spotkanie lecz jest mały problem otóż byłbym chyba osobą która mało może dać od siebie, tylko słucha i zdobywa wiedzę bo sam jeszcze jej nie posiadam za bogatej jeśli chodzi o audio :-)

Ale płyty jakieś posiadasz? Więcej niż trzy sztuki? Skąd jesteś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem z Sosnowca. Do tej pory posiadam tylko kino domowe a muzyki słuchałem z serwisów internetowych ale zaczęło mi czegoś brakować i jestem w trakcie kompletowania zestawu stereo. Na razie kupiłem kolumny MA gs20. Niestety mam dość ograniczony budżet i powoli odkładam sobie na kolejne elementy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.