Jump to content
IGNORED

Serwis audio w Krakowie

maniek21

Recommended Posts

Witajcie. Jako, że nie ma aktualnego w miarę tematu o serwisach wolę zapytać w najlepszym miejscu (na forum). Może pojawiło się coś nowego w Krakowie? Muszę oddać Yamahę A-720 w pełni oryginalną na serwis, bo bije w głośnikach po włączeniu i jest również delikatne pstrykanie wewnątrz wzmacniacza.

Witam

Korzystając z okazji chciałbym spytać kto w Krakowie serwisuje Harmana Kardona, jest problem z encoderem od regulacji głośności. Mam też seta Techniksa z lat 90' do konserwacji i drobnych napraw(CD przeskakuje, amplituner nie stroi FM, potencjometry trzeszczą itp) oraz stare tonsile scherzo do regeneracji.

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

To też się podłącze, mam trochę sprzętów Grundiga, Sanyo, Denona i Kenwooda (lata osiemdziesiąte czyli Vintage), ktoś w Krakowie potrafi przeglądnąć, usunąć trzaski, wyrównać kanały itp?

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Witam

Korzystając z okazji chciałbym spytać kto w Krakowie serwisuje Harmana Kardona, jest problem z encoderem od regulacji głośności. Mam też seta Techniksa z lat 90' do konserwacji i drobnych napraw(CD przeskakuje, amplituner nie stroi FM, potencjometry trzeszczą itp) oraz stare tonsile scherzo do regeneracji.

To też się podłącze, mam trochę sprzętów Grundiga, Sanyo, Denona i Kenwooda (lata osiemdziesiąte czyli Vintage), ktoś w Krakowie potrafi przeglądnąć, usunąć trzaski, wyrównać kanały itp?

Witam!

Cisza w odpowiedziach, więc zapraszam do siebie :) www.sinusaudio.pl

• 2 weeks later...

Yamahę odebrałem, okazała się być sprawna, więc nie wiem czy to klasyczny "foch" sprzętu czy co innego (moja panika lub zwarcie przewodów głośnikowych)

Sam serwis bardzo polecam, sprzęt przeczyszczony i przejrzany pod kątem zimnych lutów, wreszcie ktoś ogarniający temat i normalny :)

Polecam.

Yamahę odebrałem, okazała się być sprawna, więc nie wiem czy to klasyczny "foch" sprzętu czy co innego

Sa usterki ktore pojawiaja sie sporadycznie, jesli nie naprawili nic i stwierdzili ze ze sprzetem nie dzieje sie niz zlego to mozesz byc pewny, ze usterka powroci.

W takim przypadku nalezy podejsc do sprawy indywidualnie ale to wymaga duzego nakladu czasu na ktory serwis nie moze sobie pozwolic

mialem podobny przypadek z autem, 3 warsztaty i w kazdym twierdzili ze auto jest w 100% sprawne, do czasu az udalo mi sie doprowadzic przy nich do objawow usterki.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.