Skocz do zawartości
IGNORED

Serwis audio w Krakowie


maniek21

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Jako, że nie ma aktualnego w miarę tematu o serwisach wolę zapytać w najlepszym miejscu (na forum). Może pojawiło się coś nowego w Krakowie? Muszę oddać Yamahę A-720 w pełni oryginalną na serwis, bo bije w głośnikach po włączeniu i jest również delikatne pstrykanie wewnątrz wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Korzystając z okazji chciałbym spytać kto w Krakowie serwisuje Harmana Kardona, jest problem z encoderem od regulacji głośności. Mam też seta Techniksa z lat 90' do konserwacji i drobnych napraw(CD przeskakuje, amplituner nie stroi FM, potencjometry trzeszczą itp) oraz stare tonsile scherzo do regeneracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też się podłącze, mam trochę sprzętów Grundiga, Sanyo, Denona i Kenwooda (lata osiemdziesiąte czyli Vintage), ktoś w Krakowie potrafi przeglądnąć, usunąć trzaski, wyrównać kanały itp?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

____________________________________________

.............nie o to chodzi by złapać króliczka, ale by ciągle gonić go!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Korzystając z okazji chciałbym spytać kto w Krakowie serwisuje Harmana Kardona, jest problem z encoderem od regulacji głośności. Mam też seta Techniksa z lat 90' do konserwacji i drobnych napraw(CD przeskakuje, amplituner nie stroi FM, potencjometry trzeszczą itp) oraz stare tonsile scherzo do regeneracji.

 

To też się podłącze, mam trochę sprzętów Grundiga, Sanyo, Denona i Kenwooda (lata osiemdziesiąte czyli Vintage), ktoś w Krakowie potrafi przeglądnąć, usunąć trzaski, wyrównać kanały itp?

 

Witam!

 

Cisza w odpowiedziach, więc zapraszam do siebie :) www.sinusaudio.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Yamahę odebrałem, okazała się być sprawna, więc nie wiem czy to klasyczny "foch" sprzętu czy co innego (moja panika lub zwarcie przewodów głośnikowych)

Sam serwis bardzo polecam, sprzęt przeczyszczony i przejrzany pod kątem zimnych lutów, wreszcie ktoś ogarniający temat i normalny :)

Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamahę odebrałem, okazała się być sprawna, więc nie wiem czy to klasyczny "foch" sprzętu czy co innego

Sa usterki ktore pojawiaja sie sporadycznie, jesli nie naprawili nic i stwierdzili ze ze sprzetem nie dzieje sie niz zlego to mozesz byc pewny, ze usterka powroci.

W takim przypadku nalezy podejsc do sprawy indywidualnie ale to wymaga duzego nakladu czasu na ktory serwis nie moze sobie pozwolic

 

mialem podobny przypadek z autem, 3 warsztaty i w kazdym twierdzili ze auto jest w 100% sprawne, do czasu az udalo mi sie doprowadzic przy nich do objawow usterki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.