Skocz do zawartości
IGNORED

WILE (Sound Art) Klub Miłośników.


dyzman69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy to nie jest tak, że co jakiś czas ktoś zainteresowany pisze cokolwiek żeby odświeżyć temat i żeby był on znowu widoczny na czele listy? Bo zapowiadanego testu jak nie było tak nie ma. A śledzę ten wątek tylko po to żeby w końcu o tym teście poczytać i jakoś się nie mogę doczekać :)

 

Just saying...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak, że co jakiś czas ktoś zainteresowany pisze cokolwiek żeby odświeżyć temat i żeby był on znowu widoczny na czele listy? Bo zapowiadanego testu jak nie było tak nie ma. A śledzę ten wątek tylko po to żeby w końcu o tym teście poczytać i jakoś się nie mogę doczekać :)

 

Just saying...;)

Czekam na sygnal od Elberotha. Jazz i ja jestesmy gotowi na test. Reszta nie zalezy juz ode mnie. A tym czasem Wile Jazz umila mi wieczory piękną prezentacją muzyki. Pieknie gra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak, że co jakiś czas ktoś zainteresowany pisze cokolwiek żeby odświeżyć temat i żeby był on znowu widoczny na czele listy? Bo zapowiadanego testu jak nie było tak nie ma. A śledzę ten wątek tylko po to żeby w końcu o tym teście poczytać i jakoś się nie mogę doczekać :)

 

Just saying...;)

 

Temat założony jest przez znanego miłośnika i propagatora tej marki, więc ....

 

Ja nie jestem żadnym podbijaczem. Nie znoszę wzmacniania, a ten wątek to typowy przykład takiego procederu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura ale skoro nie cierpisz to powinno Cie tu nie byc. Jestem zwyklym uzytkownikiem calego setu kabli tej marki a od pol roku rowniez wzmacniacza. Zadowolonym uzytkownikiem . Forum jest po to by o tym pisac i dzielic sie pasją,fascynacjami z innymi. Ciebie to nie interesuje,wiem . Sam o tym mowisz . Pozwol ,ze inni beda w spokoju cieszyc sie tym co maja i co robia. Jesli dalej bedziesz trolowal w tym watku wyklucze cie z niego.

Edytowane przez dyzman69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A czy to nie jest tak, że co jakiś czas ktoś zainteresowany pisze cokolwiek żeby odświeżyć temat i żeby był on znowu widoczny na czele listy?

 

Wszyscy wiedzą, kim jest ten "ktoś" i przeważnie pisze on sam ze sobą... ;)

A powód trafnie podałeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę to trwało ale wreszcie nowa wersja kabli głośnikowych WILE trafiła do mnie

jeszcze ich nie słuchałem bo pożyczyłem koledze aby je u siebie sprawdził i porównał

do poprzedniej wersji...wczoraj dość długo rozmawialiśmy na ten temat i bardzo dokładnie

opisał mi różnice między tymi kablami....z pewnością za kilka dni kolega sam napisze

wrażenia z odsłuchu...najzabawniejsze jest to że już podjąłem decyzję co do dalszego

losu tych kabli....zostają u mnie ;-)....jutro o tym poinformuję S.Witkowskiego

 

jeżeli jest ktoś zainteresowany głośnikowymi (poprzednia wersja) to zapraszam...mam na sprzedaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę to trwało ale wreszcie nowa wersja kabli głośnikowych WILE trafiła do mnie

jeszcze ich nie słuchałem bo pożyczyłem koledze aby je u siebie sprawdził i porównał

do poprzedniej wersji...wczoraj dość długo rozmawialiśmy na ten temat i bardzo dokładnie

opisał mi różnice między tymi kablami....z pewnością za kilka dni kolega sam napisze

wrażenia z odsłuchu...najzabawniejsze jest to że już podjąłem decyzję co do dalszego

losu tych kabli....zostają u mnie ;-)....jutro o tym poinformuję S.Witkowskiego

 

jeżeli jest ktoś zainteresowany głośnikowymi (poprzednia wersja) to zapraszam...mam na sprzedaż

 

Mirosław , na Wille rca znalazł się nabywca tuż po Twoim wpisie i jest zachwycony. Tak w życiu bywa że nie wszystkim brzmienie Harbethów się

będzie podobać ale są wyznawcy tej marki którzy dadzą się pokroić za ten dźwięk ( to TY ). Ja na szczęście do nich nie należę wiec nie muszę

się niczego obawiać że w imię dobra tego brandu będę musiał cokolwiek skroić czy odciąć , he,he. Ale widzę że z produktami Wille się polubiliście,

mówiłem przecie jakiś czas temu w którymś z poprzednich postów, że produktami Wile można zrobić ' tylko dobrze ' swojemu systemowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirosław , na Wille rca znalazł się nabywca tuż po Twoim wpisie i jest zachwycony. Tak w życiu bywa że nie wszystkim brzmienie Harbethów się

będzie podobać ale są wyznawcy tej marki którzy dadzą się pokroić za ten dźwięk ( to TY ). Ja na szczęście do nich nie należę wiec nie muszę

się niczego obawiać że w imię dobra tego brandu będę musiał cokolwiek skroić czy odciąć , he,he. Ale widzę że z produktami Wille się polubiliście,

mówiłem przecie jakiś czas temu w którymś z poprzednich postów, że produktami Wile można zrobić ' tylko dobrze ' swojemu systemowi.

 

...wiem że Harbeth to nie twoje granie, wielokrotnie o tym ( delikatnie i bardzo niedelikatnie) wspominałeś

wiesz... nie szukam w dzwięku perfekcji a tylko muzykalność i dlatego wybrałem te kolumny...

natomiast co do kabli WILE...zanim wziąłeś te druty na odsłuch to ja już miałem cały set tych kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam sie jednak ze egzemplarz ktory czeka na ten test zostanie sprzedany bo czas plynie a kolega Elberoth o tescie slowa nie napisal. Chcociaz w przyblizeniu jakis termin Elb, plis .

 

Szkoda że z tego "testu" nic nie wyszło, myślałem że kolega Elberoth powinien przynajmniej napisać że to ON zrezygnował, żeby było jasne kto tu jest niepoważny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

...wiem że Harbeth to nie twoje granie, wielokrotnie o tym ( delikatnie i bardzo niedelikatnie) wspominałeś

wiesz... nie szukam w dzwięku perfekcji a tylko muzykalność i dlatego wybrałem te kolumny...

natomiast co do kabli WILE...zanim wziąłeś te druty na odsłuch to ja już miałem cały set tych kabli

Cholera ! Tzn ,ze na przetestowanie ich u siebie bede musial jrszcze poczekac! Skad decyzja o zakupie skoro jeszcze ich nie posluchales? Zdradz rabek tajemnicy co powiedzial o nich kolega? Czy porownywal je z aktualna wersja?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Szkoda że z tego "testu" nic nie wyszło, myślałem że kolega Elberoth powinien przynajmniej napisać że to ON zrezygnował, żeby było jasne kto tu jest niepoważny...

Ja mam nadzieje ,ze test mimo wsztstko sie odbedzie ,ze kolega Elberoth nie podda sie tak latwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera ! Tzn ,ze na przetestowanie ich u siebie bede musial jrszcze poczekac! Skad decyzja o zakupie skoro jeszcze ich nie posluchales? Zdradz rabek tajemnicy co powiedzial o nich kolega? Czy porownywal je z aktualna wersja?

 

 

...kolega zrobił porównanie z aktualna wersją... ,, skąd decyzja o zakupie ? ,, ...wiem że to śmieszne

lub mało profesjonale....ale nie muszę już ich słuchać ;-) i nie obawiam się że się nie sprawdzą kolega prosił mnie abym nic więcej nie pisał bo sam chce to zrobić...

....ale coś muszę chlapnąć... cytuję..,,jest progres i to znaczny względem aktualnej wersji ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

...kolega zrobił porównanie z aktualna wersją... ,, skąd decyzja o zakupie ? ,, ...wiem że to śmieszne

lub mało profesjonale....ale nie muszę już ich słuchać ;-) i nie obawiam się że się nie sprawdzą kolega prosił mnie abym nic więcej nie pisał bo sam chce to zrobić...

....ale coś muszę chlapnąć... cytuję..,,jest progres i to znaczny względem aktualnej wersji ,,

No to fest! Nie wiem jak to Witkowski wymysla ? Bylem pewien ,ze nie zrobi juz nic lepszego w kwestii kabli. A jak wykonanie? Czy wygladaja juz tak dobrze jak sieciowe? Ostatni wypust sieciowki zrobiony juz tak ,ze gdyby dodac do niego jakis bibelocik z nadrukiem logo znanej marki to moglby kosztowac i 15 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz....bezposredni test z Emitterem jasno dowiódł ,że Jazz gra na naprawdę wysokim swietnym poziomie. Zreszta to slychac i bez tego porownania. Mnie nie zalezy by u Elberotha stanal jakis konkretny model. Niech zalatwi cokolwiek dobrego z przedzialu 40-50 tys . Jestem pewien ,ze w tym przedziale Jazz sobie poradzi. Chcialbym tez posluchac go w polaczeniu z tak wybitnymi kolumnami,uslyszec wszystko co potrafi ,do tego w komfortowych warunkach odsluchowych. Chce sprawdzic co moge z niego wyciagnac zestawiajac go z jeszcze lepszymi kolumnami niz mam aktualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wiecie co ,nie pomylilem sie. Dostalem wlasnie informacje od znajomego ,ze nasz wspolny znajomy pozyczyl do przetestowania sieciowego Wile i porownywal go bezposrednio ze swoim Acustic Zen ktory kosztowal 13 tys . Wile praktycznie nowy ,niewiele godzin pracy mial za soba i juz w dwie trzy godziny po wpieciu w system zagral na zblizonym poziomie do A.Zen. Po dwoch ,trzech dniach gral juz tak ,ze A,Zen poszedl w odstawke. Zostal sprzedany po tygodniu :)

Ja tam wiecej pytan nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje ,ze test mimo wsztstko sie odbedzie ,ze kolega Elberoth nie podda sie tak latwo.

 

Pytanie w czym problem? Z tego co wiem z rozmowy z Panem Sylwestrem Jazz jest gotowy od ponad miesiąca...Dowiedziałem się, że jest dostępny kolejny abgreid, ale tylko dla Louisa...

 

...po co czekać na jakąś cholernie drogą integrę którą miał sprowadzić Elberoth ?..nie można innej ?

 

Dokładnie! Wzmacniaczy z przedziału 40-50tyś które powinny "połknąć" bez problemów Jazza, jest teoretycznie mnóstwo...

Edytowane przez doludzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pytanie w czym problem? Z tego co wiem z rozmowy z Panem Sylwestrem Jazz jest gotowy od ponad miesiąca...Dowiedziałem się, że jest dostępny kolejny abgreid, ale tylko dla Louisa...

 

 

 

Dokładnie! Wzmacniaczy z przedziału 40-50tyś które powinny "połknąć" bez problemów Jazza, jest teoretycznie mnóstwo...

Pytanie chyba na ktore moze odpowiedziec tylko Elberoth.

A co do upgreadu to tez rozmawialem z panem Witkowskim i wspominal wlasnie ze do Louisa juz jest a do Jazza tez cos przygotowuja. W tym momencie jednak z niecierpliwoscia czekam na nowe glosnikowe.Dzis tez pierwszy kontakt z nowym kondycjonerem Db5.

 

Co do samego testu u Elba problemem chyba nie jest dostepnosc jakiegos konkurenta dla Jazz,a . Raczej brak czasu na jego wykonanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Dokładnie! Wzmacniaczy z przedziału 40-50tyś które powinny "połknąć" bez problemów Jazza, jest teoretycznie mnóstwo...

 

..dla mnie o wiele ciekawsze będzie porównanie wzmacniacza WILE z jakąkolwiek inną integrą w podobnym

przedziale cenowym...pewnie że dla zabawy można wszystko zrobić ale po kiego czorta czekać na

wzmacniacz który kosztuje 250tys....co z tego ma wyniknąć ? ...jeżeli nawet ten cholernie drogi wzmacniacz

w każdym aspekcie brzmienia będzie lepszy od WILE to mnie nic to nie mówi...

są fajne integry z którymi można porównać...Gryphon, Pass, Boulder, ML, MBL, Vitus, Mcintosh

czego chcieć więcej ?...no chyba że trzeba udowodnić że WILE jest najlepszy na świecie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..Dyzman, nie myślałeś aby założyć ,,Klub miłośników Wile,, ? ten wątek jak również ,,XLR Sound Art,,

powinny być połączone..tak myślę.

 

Jest już takowy: WILE (Sound Art), a zatem zapraszam do mojego wątku: http://www.audiostereo.pl/wile-sound-art_127890.html/page__st__120#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

..dla mnie o wiele ciekawsze będzie porównanie wzmacniacza WILE z jakąkolwiek inną integrą w podobnym

przedziale cenowym...pewnie że dla zabawy można wszystko zrobić ale po kiego czorta czekać na

wzmacniacz który kosztuje 250tys....co z tego ma wyniknąć ? ...jeżeli nawet ten cholernie drogi wzmacniacz

w każdym aspekcie brzmienia będzie lepszy od WILE to mnie nic to nie mówi...

są fajne integry z którymi można porównać...Gryphon, Pass, Boulder, ML, MBL, Vitus, Mcintosh

czego chcieć więcej ?...no chyba że trzeba udowodnić że WILE jest najlepszy na świecie ;-)

Ale nikt nie chce porownywac Jazza z jakimis topowymi urzadzeniami. Byla mowa o dwoch wzmacniaczach Gryphon i Mak i w moim odczuciu to dobra konkurencja dla niego ,choc drozsza. Jedno porownanie z konstrukcja ze swojego przedzialu zrobilem. Kolega Doludzi byl uczestnikiem tego starcia i oczywiscie wlasciciel Emittera,bo o nim mowa. Jazzbyl wtedy jeszcze przed upgreadem a i tak nie dal Emitterowi ,zadnych,kompletnie zadnych szans. Po upgreadzie Jazz gra jeszcze lepiej . Mysle ,ze bez problemu mozna go zestawic z urzedzeniami za 30-40 tys. A co do jednego wspolnego wątku to masz byc moze racje . Nie wiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma WILE opracowała właśnie nowe bardzo ciekawe urządzenie. Na bazie stopni lampowych z odtwarzacza CD Sarah zaprojektowano uniwersalny bufor lampowy, który można będzie użyć do lampizacji dowolnego odtwarzacza CD. Po dodaniu regulatora głośności może działać też jako przedwzmacniacz. Niebawem będę miał wypożyczony prototyp tego urządzenia do testu. Wkrótce napiszę więcej konkretów na jego temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.