Skocz do zawartości
IGNORED

WILE (Sound Art) Klub Miłośników.


dyzman69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Mirek. Mam kabelki  manufaktury Thunder Melody. Będziesz zainteresowany daj znać. Postanowiliśmy z kolegą z Torunia wziąść sprawę we własne ręce. Efekty każdy będzie mógł sprawdzić u siebie bo wszystko wypożyczamy do testów. 

W dniu 31.03.2020 o 20:48, pantus napisał:

Z tego co wiem to dołożyli srebrny przewód do wiązki. Wydaje mi się, iż Dyzman we wcześniejszych postach poruszał ten aspekt. Pozdrawiam.

Jeśli chodzi o xlr to miedź jest bardziej oczyszczona, dodano srebro i ponoć odrobinę złota. Co do głośnikowych o dodatkach do miedzi nie mam żadnych info. To samo sieciowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dyzman69 napisał:

Nie Mirek. Mam kabelki  manufaktury Thunder Melody. Będziesz zainteresowany daj znać. Postanowiliśmy z kolegą z Torunia wziąść sprawę we własne ręce. Efekty każdy będzie mógł sprawdzić u siebie bo wszystko wypożyczamy do testów. 

 

... znaczy że teraz zabrałeś się za kable? ….zamówiłem u S.Witkowskiego sieciowy do tranzystora a za niebawem chce pożyczyć xlr…..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko kable. Mamy przygotowany cały set przewodów. Trwaja końcowe prace nad konfekcją i testy tańszej serii sieciowych. Kończymy kondycjoner i listwe, a raczej dystrybutor zasilania. Jest też LFG w trzech odsłonach i opcjonalny zasilacz do nich UP.  Niebawem założymy wątek sponsorowany  i zaczniemy wypozyczac do odsluchow każdemu kto zechce się z naszą ofertą zapoznać. W wątku szerzej wszystko opiszemy i pokażemy. Będą też platformy audio, cokoły pod kolumny, stoliki. Powoli sukcesywnie będziemy to wszystko przedstawiać. 

Nie chce zasmiecac tego wątku. Niebawem założymy nasz kącik w sponsorowanych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.05.2020 o 10:44, wojtas81 napisał:

Dzień dobry. 

 Mam do sprzedania kable głośnikowe Wile TON długość 1,8m.  Stan idealny, kupione jako nowe i używane około 5 miesięcy. Odnośnie ceny, fotek oraz informacji proszę o kontakt prive. 

 Dziękuję 

Kable znalazły nowego właściciela. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

witam, zastanawiam się nad zakupem wzmacniacza Rock wcześniejsza wersja z wydzielonym zasilaniem. Chciałbym się dowiedzieć jakie są różnice miedzy tym wzmacniaczem a najnowszymi wersjami, poza wyglądam. jakieś różnice w brzmieniu? A może ktoś słuchał Rocka z kolumnami Vandersteen 2ce? Byłbym wdzięczny za odpowiedzi i wszelkie opinie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Klubowiczów,

Zmieniam konfigurację sprzętu w związku z czym wystawiłem na sprzedaż również kabelki sieciowe Wile:

Wile MOC V 5,1 PRO - 1,6 m - 2 szt.        https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/28/375302.php

Wile MOC V 5,1 PRO - 2,8 m - 1 szt.           https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/28/375303.php

Świetne kable za bardzo rozsądną cenę...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 
Gdzie moge poczytać o lub  ewentualnie kupić kable Wile? 
Cieżko coś znalezć. Interesują mnie RCA. Później XLR. 
A moze ma ktoś do odsprzedania?Chcialym w końcu polskie produkty w swoim systemie. 
Narazie gra u mnie Audia Flight one i Ayon cd1 ale.... w kręgu zainteresowania jest Louis , Jazz i Sarah. Mozliwe kondycjiner MOC. Jednak z drugiej ręki. 
Mieszkam w UK i jezeli byłaby możliwość  odkupienia z drugiej ręki Kabelkow to jestem zainteresowany w ramach eksperymentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 8.07.2020 o 20:25, Maniek_4444 napisał:

Witam Klubowiczów,

Zmieniam konfigurację sprzętu w związku z czym wystawiłem na sprzedaż również kabelki sieciowe Wile:

Wile MOC V 5,1 PRO - 1,6 m - 2 szt.        https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/28/375302.php

Wile MOC V 5,1 PRO - 2,8 m - 1 szt.           https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/28/375303.php

Świetne kable za bardzo rozsądną cenę...

 

Witam ponownie,

Został już tylko kabelek 2,8 m z powyższej oferty.

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/31/377448.php

Zapraszam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam klubowiczów,stalem się posiadaczem(z pełnym przekonaniem szczęśliwym) sieciówki moc 5.1pro o dł 2,8m wcześniej zakupiłem też głośnikowe 5.1  ,w czasie rozmowy z p.Witkowskim o przerobieniu go na dwa krótsze odcinki Pan Sylwester zaproponował mi za dopłatą upgrade tego kabla do jakości kabla Ton.Co sądzicie na ten temat czy warto ? Kable mają być do monobloków na kt88. Z góry dzięki za sugestie i podpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
W dniu 25.09.2020 o 20:27, Jacek Zienkiewicz napisał:

Witam klubowiczów,stalem się posiadaczem(z pełnym przekonaniem szczęśliwym) sieciówki moc 5.1pro o dł 2,8m wcześniej zakupiłem też głośnikowe 5.1  ,w czasie rozmowy z p.Witkowskim o przerobieniu go na dwa krótsze odcinki Pan Sylwester zaproponował mi za dopłatą upgrade tego kabla do jakości kabla Ton.Co sądzicie na ten temat czy warto ? Kable mają być do monobloków na kt88. Z góry dzięki za sugestie i podpowiedzi.

 

Zrobiłeś upgrade głośnikowych do serii TON? Jakie wrażenia, jaki charakter ma teraz kabel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
W dniu 3.11.2020 o 20:32, freju napisał:

Do sprzedania głośnikowe wile 5.1 dł 2x2,5m  = 1350zł  wysyłka free- reszta na priv.

Sądze że sprzedane? biore! 
 

Ma ktos judo sprzedania Jumepry Wile z wtykami Banan?  

Edytowane przez nissio100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.