Skocz do zawartości
IGNORED

WILE (Sound Art) Klub Miłośników.


dyzman69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 miesięcy temu...

Dwa kluby Wile? Niech będzie. Dawno mnie nie było na tym forum. Ale jako wieloletni użytkownik Rocka a obecny posiadacz starszej wersji Louisa i zestawu kabelków ton 2030 zgłaszam swą obecność. Mam jeszcze kondycjoner Mocarz i kabelki sieciowe moc 5.1.P. Witkowski robi nowa wersje kabli głośnikowych. Wygrzewają się u nie jeszcze pod stara nazwa ale mają mieć nowa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2023 o 07:10, ary napisał:

Dwa kluby Wile? Niech będzie. Dawno mnie nie było na tym forum. Ale jako wieloletni użytkownik Rocka a obecny posiadacz starszej wersji Louisa i zestawu kabelków ton 2030 zgłaszam swą obecność. Mam jeszcze kondycjoner Mocarz i kabelki sieciowe moc 5.1.P. Witkowski robi nowa wersje kabli głośnikowych. Wygrzewają się u nie jeszcze pod stara nazwa ale mają mieć nowa. 

Potwierdzam. Kable Wile są spektakularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, grzegorzlepek napisał:

Cieszę się twoim szczęściem kolego. Spektakularne! ? jak bardzo... ciekawe . Jednak  reklama działa cuda. Gdzie Dyzman? 

 

Praktycznie poprawiło się wszytko bez zmiany brzmienia. Wzrosła dynamika dźwieku, rozdzielczość, szczegółowość, kontrola dźwięku. Nie znajduję wad tych kabli. Mam produkty wile, to je opisuje, tak jak ludzie opisują wiele innych marek produkujących sprzęt. W mojej skromnej ocenie wile jest niedocenianie, bo w stosunku do ceny za oferowane produkty poprawa brzmienia przy sprzęcie prawidłowo skonfigurowanym (w zakresie mocy, impedancji wzmacniacza vel moc kolumn) jest spektakularna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, ary napisał:

Może nie tyle stektakularne co neutralne. Przy prawidłowo zestawionym systemie potrafią naprawdę pokazać klasę. 

Dokładnie, słowo "klasa" lepiej pasuje 🙂 Nigdy nie myślałem, że Hegel tak dobrze zagra w zakresie rozdzielczości basu, przy bardzo dobrej jakości utworu (słucham tylko z laptopa przez USB), bas jest niesamowity - wibracje, pojawiło się "mruczenie", rozdzielczość - bajka. Myślę, że przy lepszej końcówce mocy te kable pokażą jeszcze więcej klasy. Wzrosła dynamika średnich tonów, wysokie tony są aksamitne, lepiej rozdzielcze, ale z racji źródła dźwięku tu zmiana na plus jest najmniej zauważalna. Pierwszy raz od 12 lat wiem, że to są kable, których bardzo długo nie zmienię. Dziś delikatnie, cichutko puściłem składankę chillout, którą zna moja żona. Nic nie wiedziała o zmianie kabli. Stwierdziła sama z siebie, że dziś to gra zdecydowanie lepiej, spytałem się co jest lepsze - powiedziała, że jakbym zmienił kolumny na lepsze, sprecyzowała, że teraz ta muzyka po prostu relaksuje, że jest jakiś fajny głęboki, nie męczący bas i instrumenty mają jakoś taką większą przyjemną moc 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 miesiące temu...

Miałem już nic nie pisać... ale

Jakbyś Freju był w temacie to za pewne byś wiedział że kabelki z reguły pierwszego dnia grają najgorzej 

🙂

A jeśli już miałeś nowe Wile to już wogóle jest rzeźnia na początku...

Zanim ten głośnikowiec zaczął mieć bas, nie pamiętam ile czasu minęło, ale w między czasie do pana Witkowskiego dzwoniłem czy to normalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.