Skocz do zawartości
daro896

Gdzie ściągacie filmy ?

Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno będzie ciekawsza rozmowa niż Twoje wywody na temat złego piractwa filmów/ muzyki z dyspensą na mapy samochodowe, bo drogie.

Żeby nie było: ja chodzę do kina, kupuję po kilka winyli miesięcznie, kupuję książki i e-booki. Oprócz tego, ciągnę bez skrupułów i zażenowania interesujące mnie filmy, muzykę której na winylu nie mam i e-booki, które da się ściągnąć.

Super! vinyle, e-booki, brakuje do kompletu starbunia i brody i mamy hipstera pełną gębą. Szacun:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, widzę tu jakieś kompleksy. Broda Ci nie rośnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O, widzę tu jakieś kompleksy. Broda Ci nie rośnie?

Hura! Czyli trafiony zatopiony! a rudzieje? i co z tym robisz, na pewno chodzisz do barbera, pewnie jeszcze jakiś tatuażyk nie zawadzi. Dobra koniec żartów i bez urazy, bo hipsterzy to fajni ludzie. Już raz się w tym watku żegnałem i słowa nie dotrzymałem ale teraz na prawdę kończę, możesz/możecie zrobić wielkie Ufffff. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prawdziwe przepychane dramaty tu ;)

Ja tam wszystko ogladam i slucham na legalu mam stosunkowo duzo cd,dvd,br no i kilkanascie tera tez wszystko znowu pelne ehhh

A sa produkcje (czytaj szmatlawce) ,ze nie ogladalbym czy sluchal nawet jak MI zaplaca.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nowe seriale polecam ciągnąć (legalnie) z (link niezgodny z regulaminem)

Nowe filmy z (link niezgodny z regulaminem)

Serwery MEGA, czy 1Fichier zapodają z takim uploudem że dysk nie nadąża zapisywać. Rozdzielczość jaka komu pasi, do koloru do wyboru.

Całą resztę (już nielegalnie) z (link niezgodny z regulaminem)

Edytowane przez szaman777

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mi się podoba jeden sie flustruje i żegna w zamian nastepmy podaje ciekawe propozycje z ktorych ktoś może skorzysta... Wolność wybór...

Jeszcze tylko zminimalizować opresje państwa w każdej dziedzinie i nawet z nas Polaków mogło by coś być... Coś moglibyśmy osiągnąć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby Ci autorzy rzeczywiście tego chcieli, to już dawno powstałby w Polsce sensowny serwis (i to nie jeden!), który oferował by Ci w przystępnej cenie np. 10 EUR / miesiąc bibliotekę filmów, w której mógłbyś przebierać do woli.

Jest tego trochę:

HBO - 3 kanały, Canal+ - 5 kanałów, Cinemax- 2 kanały, FilmBox- 6 kanałów, KinoPolska, Stopklatka, AleKino, PolsatFilm, TVN Fabuła, TVP Seriale i pewnie jeszcze sporo innych.

Edytowane przez slawek-r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tego trochę:

HBO - 3 kanały, Canal+ - 5 kanałów, Cinemax- 2 kanały, FilmBox- 6 kanałów, KinoPolska, Stopklatka, AleKino, PolsatFilm, TVN Fabuła, TVP Seriale i pewnie jeszcze sporo innych.

No właśnie także oglądać jest co. Chociaż ci co ściągają to podejrzewam ze maja w większości inny model ogladania. Po prostu oglądają to co ich interesuje i kiedy ich interesuje. Maja czas włączają i oglądają. Dla nich praktycznie tylko netflix ewentualnie hbo go ale serwisy sa nocno wybrakowane wiec jako jedyne źródło to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

oglądają to co ich interesuje i kiedy ich interesuje.

Od tego są serwisy VoD. vod.tvp.pl, vod.onet.pl, ipla.pl, player.pl polsat też coś ma. Operatorzy telewizji kablowej mają swoje serwisy. Nawet Teatr Wielki Opery Narodowej ma. Nic, tylko oglądać.

Edytowane przez slawek-r

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość HQ150

Od tego są serwisy VoD. vod.tvp.pl, vod.onet.pl, ipla.pl, player.pl

Jakość tego to nędza okrutna.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Makłowicza sobie można obejrzeć. Tylko do tego się to nadaje.

Mój ulubiony torrent to kat.cr

Edytowane przez d-t-x
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szczerze polecam jeszcze raz:

(link niezgodny z regulaminem) i zaznaczacie sobie movies/bd remux i macie najwyższą jakość

Edytowane przez szaman777
  • Lubię to 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kick Assa też zamknęli, coś się dzieje w tym temacie..

http://www.purepc.pl/z_sieci/zamknieto_kickass_torrents_wlasciciel_aresztowany_w_polsce

No cóż się dzieje. Hamerykanskie korporacje lobbuja bardzo dużymi $$$ za zwalczaniem wymiany plików. Na razie głównie zamyka się strony (te które da się i ma sie jakiekolwiek podstawy) co oczywiście jest nieskuteczne bo wystarcza chęci i troche pracy i można kolejne otworzyć a chetni zawsze sie znajdą.

Ale biorąc pod uwagę to ze łapówki za walke z plikami będą rozdawane cały czas w przyszłości opresja może zaszkodzić wolnosci w sieci. Internet zostanie zblokowamy w imię interesów korporacji. Taka przyszłość nas czeka.

Ale z drugiej strony ludzie zawsze będą szukać sposobów. A to dlatego ze korporacje nigdy nie umożliwia swobodnego dostępu do produktów w cenie akceptowalnej dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale kickass z tego co wiem to nie Polski portal. Ciekawostka faktycznie nie działa.

Był w Polsce na urlopie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co sciągać i zapychać hd jak można online zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na moim sprzęcie to tak dobrze nie działa. Poza tym, ja kasuję 90% filmów po obejrzeniu, zostawiam tylko perełki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli mogę wtrącić trzy gorszę...:

• wiele produkcji jest tragicznych, powinni płacić za marnowanie czasu i prądu
  • za bardzo dobry film mogę zapłacić (i to robię), choć te potrafią się cenić bardzo dużo
  • brakuje modelu masowego, mogę płacić abonament ale chce mieć co oglądać
  • HBO/ C+ przeceniacie, tam też dużo szmiry ale w stosunku do pozostałych stacji jest co oglądać.
  • Nie widzę sensu kolekcjonowania filmów, do wielu tytułów się nie wróci.. perełek jest mało, bardzo mało.
  • kino to masakra, mieszkam w 3city i w całym tym bajzlu nie ma ŻADNEGO kina godnego uwagi. Ceny też nie zachęcają.

Edytowane przez fetek
  • Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a gdzie i co można obejrzeć ? 720 / D5.1 mi styka w 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kino to masakra, mieszkam w 3city i w całym tym bajzlu nie ma ŻADNEGO kina godnego uwagi. Ceny też nie zachęcają.

Żak i nowe kino w Gdyni. Bardzo fajne, porządnie zaciemnione sale i dobry dźwięk.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fakt, wyleciało mi z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fakt, wyleciało mi z głowy.

Wczorajszą Julieta Almodovara potwierdzam jeszcze raz.

Bardzo dobre kino, świetnie wytłumione i zaciemnione sale, oraz bardzo dobry żywy obraz, i dobry dźwięk. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja uzywam cinemamovies lecz tam trzeba miec zaproszenie ale jakosc ripow przednia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W kinie nagłośnienie jest tragedia . Mój zestaw zjada te kinowe nic. Ale ty zapewne chodzisz wiec zapraszam do mnie 20zl bilet . Poznasz dobry dźwięk a ja zarobie ;) Poza tym nowe produkcje słabo mnie kręcą wole stare klimaty. Bo jak leciały w kine to na chleba mówiłem bep ;)

Dobry wieczór.Chcę to zobaczyć i usłyszeć ten dźwięk.

Pozdrawiam Sławomir Pietras

W kinie nagłośnienie jest tragedia . Mój zestaw zjada te kinowe nic. Ale ty zapewne chodzisz wiec zapraszam do mnie 20zl bilet . Poznasz dobry dźwięk a ja zarobie ;) Poza tym nowe produkcje słabo mnie kręcą wole stare klimaty. Bo jak leciały w kine to na chleba mówiłem bep ;)

Jeszcze raz ja to na pewno fajnie u Ciebie chodzi,ale bez przesady.Ten wzmacniacz ma więcej wad niż plusów,dobrze chodzi z końcówkami i na dwa basy.Nie jest to wysoka klasa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja uzywam cinemamovies lecz tam trzeba miec zaproszenie ale jakosc ripow przednia

Jak mozna zdobyc te zaproszenie? Pozdrawiqm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość bartosz_55239

Kolejni złodzieje jak chomik. Mam nadzieję niedługo i nimi się zajmą, tak jak chomikiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi