Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show- najgorszy dzwiek i kicz.


Zydelek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o największy kicz i najgorszy dźwięk wystawy to muszę niestety stwierdzić że niezależnie od straszliwej nija i bylejakości niektórych okrzyczanych systemów, to dla mnie tutułowe polączenie stanowili niestety niektórzy zwiedzający (>kicz) z dżwiękiem wsuwanych przez nich do toreb tonami ulotek i folderów (>najgorszy dżwięk).

Naprtawdę STRASZNE jest nastawienie nas, widzów/zwiedzających do tego po co tam przyszliśmy. Płytkość sądów, powierzchowność i koniunkturalność opinii, chęć pobrylowania przed kolegami -specami. Na takich wystawach NIKT NIE CHCE TAK NAPRAWDĘ SŁUCHAĆ jakiejkolwiek muzyki. Udzerzmy się w piersi- schemat: minuta przed salą wejście w 5 chłopa, 10 toreb na reklamy i 12 cyfrówek, szybki look co gra i..., no i co? Zaczyna się audiofilski festiwal; przymrużone oczy , potem wydęcie warg, wymiana z kolegą uwag nt. okablowania, pootem szybki lot po ulotki i.......................... i to już koniec wizyty MELOMANA. Odwalone, zaliczone, pół tony reklam zap.......ne i a teraz na korytarzu spotykamy znajomych i dopiero teraz jest AŁDIOSZOŁ, no nie?

Przepraszam wszystkich którzy mogliby poczuć się dotknięci tym opisem ale myślę że dotyczy on sprawy naprawdę ważnej. Mianowicie- po co tak NAPRAWDĘ pryzjeżdzamy na wystawy? Podobno tam się słuchać nie da...Czyżby? Z ostatniego AS (Bristol) mam odmienne doświadczenia....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo rozmowy o testach w STEREOFAJLU ................. co za inspiracja ... i co na ten temat był napisał Dżonatan Skull albo inny CHEFREDAKTEUR......i jak ON to ocenił.......i te spory ...ŁILSON vs UTOPJA..... wszyscy wiedzą o co chodzi bo to głośniki szerkoopisane przecież...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem największym kiczem był smród od niektórych zwiedzających. Nie wierzę, by spocili się z "wysiłku" odsłuchowego. Oszczędzali na mydle i dezodorantach, by kupić bilet na wystawę :):):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydelek, Ty się chyba skoncentrowałeś na niewłaściwym zmyśle i dlatego teraz tak narzekasz. Na Audio Show się, sniff, sniff, słucha a nie wącha! ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbig- jak mi stoi facet z przetłuszczonymi włochami, opływający smalcem i smierdzący na kilometr, to żeby grało najlepiej to człek wyjdzie.

Na wystawach byłem wszystkich prócz jednej, którą zamieniłem na plaże Tajlandii. Mam jednak chęć prowokacji, bo nudne wywody- och jak pięknie są nudne. Wszyscy wszystko chwalą. Czyżby więc nie było koszmarnych porażek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zydelek, przesadzasz, emocje muszą trochę pachnieć :-)

 

Ja za to w końcu opieprzyłem jednego gówniarza z aparatem jak mi podczas odsłuchu właził pomiędzy mnie i kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej denerwowało gdy "audioszołowi didżeje" starali się wykazać wyższość swojego sprzętu nad konkurencją podkręcając głośność. Szczególnie uciążliwe w Sobieskim ze względu na wielkość pokoi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był to mój pierwszy AS, tu wstawia się minusy? Dobra:

- Wystawcy ucinający sobie pogawędke przed jednym z grających głośników - podczas gdy cała reszta słuchała

- Naim - kobitka która zamiast interesować się zwiedzającymi zrobiła sobie sesję z jill scott i za cholerę nie szło wysiedzieć

- wszechogarniające samplery, po pewnym czasie nie szło wysiedzieć

- pokój kody który był słyszalny na całym piętrze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mike27=> poczytałem i wiesz co? Mamy bardzo dużo zbieżnych spostrzeżeń.

Ad. przeciwników papierosów, smrodu bibułki i taniego śmierdzącego szmatą zapachu również nie lubię:):):) dlatego pykam fajkę:):):), której aromatem próbowałem zabijać dym papierosowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 11 miesięcy temu...

Skoro jutro ujrzymy oprócz fajnych klocków i kicz, odświerzam wątek.

Ciekaw jestem ili kiczowników w tym roku zabraknie na audio show.

No i Panowie być może będzie mniejszy smród? :):) Pamiętać proszę o dezodorantach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AS 2005

Najgorszy zawód ? Bezapelacyjny zwycięzca kiczu i dzwięku to niewątpliwie Sound Art ze swymi wielgachnymi urządzeniami ,beznadziejny ,tandetny dzwięk,skutecznie odstraszający ludzi.Dziwi mnie to bardzo, ponieważ w sąsiednim pokoju tańszy system tej samej firmy( !!! ) grał lepiej niż dobrze.

Na szczególne wyróżnienie zasłużył również Ancient Audio.Węłniasty i rozlewający się bas w systemie za te pieniądze jest kompromitacją.Nie dam się oszukać świetną stereofonią,średnicą, całym tym imagem i pomimo zaplanowanej wygranej w totku, nigdy urządzeń tej firmy nie kupię.Można taniej i lepiej.

Trzeci kit na tej wystawie to Thiel & czerwone wino.Podobnie jak wyżej pała za stosunek dzwięk-cena.

Niestety wytrzymałem tylko trzy utwory i w nogi ! Dziwne to w sumie ,bo zarówne Thiele i Maki to doskonałe urządzenia.

Pamiętam jak parę lat temu Tadzio Grzybek te kolumny zestawiał z Audio R. i grało wybornie.

Obecnie pozostał niesmak i jedno jest pewne Mac nie lubi Thiela.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.