Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show- najgorszy dzwiek i kicz.


Zydelek

Rekomendowane odpowiedzi

jar

Tam perkusja jest najważniejsza, subtelna, skomplikowana, i baaaardzo zróżnicowana, oraz szalenie dynamiczna. Ale basik do "garów" w wykonaiu tego ekshuma też się niezły przyda :-)

Pozdrowienia Stempur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andrea29, 14 Lis 2005, 21:13

 

>-> a_men: Ale żeś równo pojechał ;) Na stoisku Sound Artu z VA Beethove byłeś chyba tylko w sobotę,

>zgaduję ?

>

>Gamut - bez różnicy kiedy ;)) Masz rację. Po sobocie można to tak krótko i trafnie podsumować.

>

>W niedzielę po wpięciu IC Velumków, w Sound Art'cie było już ponoć znacznie lepiej, mówią. Ale nie

>miałem już czasu by wpaść i posłuchać, gdyż padło hasło do wyjazdu. Paweł gdzieś wybył i

>potraktowałem pokój po macoszemu - tylko zajrzałem.

>

>Pozdr.

 

Miło było Cię poznać:) Ten duży obok electro to byłem ja:)

SoundArtu słuchalismy w niedzielę. Nasze opinie były jednoznaczne: Wychodzimy!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w pokoju gdzie swoje wyroby prezentował PAL zobaczyłem kondycjoner z pokrywą górną z przeźroczystego pleksi. Zagadnołem człeka, ze w środku sporo częsci, nie jak w listwie, na co gosc, a skąd Pan wie? Ja mówię,że widziałem na rozbieranych zdjęciach na Lukarze. Na co facet jak był miły spojrzał na mnie takim wzrokiem i raptem przestałem być ..... Szkoda, że człowiek zamiast staraćsię zrobić dobre wrażenie jest ...:);) Nie chciałem robić afery, bo az korciło głosno zrobić mu anty-reklamę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Zydelek

Masz na myśli tego pana i to urządzenie ?:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszy dzwiek, zestawienie komponentow, kicz czy jak to nazwac to:

 

1.pokoj soundartu-rozwleczony, zalosny dzwiek dla emerytow bez krzty polotu-pisze glownie o elektronice w polaczeniu z vienna acoustic

 

2.pokoj nykiel audio-podobny dzwiek jak wyzej, bogata srednica , ale slaby dudniacy bas, ogolnie nieciekawe

 

3.mekintosz i til-byc moze wogole to polaczenie nie jest ww stanie dobrze zagrac, ale jak za te pieniadze to zalosny dzwiek

 

4.enszynt audio-ladna gora i srodek, zalosny bas, wiele firm niestety robi lepsze wzmaki na triodzie, sporo robi o wiele lepsze za polowe tej sumy jaka zada enszynt men

 

te systemy zapadly mi w pamiec ze wzgledu na najslabsze wrazenia, byc moze bylo o wiele wiecej slabych zestawien, ale te sie wyroznialy

 

Nagroda grand prix:

 

smierdzacy potem zalosni ludkowie , niestety statystyczny czlonek naszego spoleczenstwa wyzej nerek nie podskoczy i zeby sie umyc chociaz na likend to zbyt duzo, od razu dodam ze w odroznieniu od niektorych czlonkow naszego forum nie uwazam ze od czlowieka smierdzi bo za duzo bylo osob w pokoju, czy za gorąco bylo itp. tylko dlatego ze sie nie myje i chodzi w brudnych przepoconych ciuchach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>electro

Idąc dalej w przyznawaniu wyróżnień, to możnaby powiedzieć, że zwiedzający śmierdzieli tylko przez chwilę w każdym pokoju, natomiast wystawcy nawaniali swoje pokoje przez cały czas trwania imprezy tworząc w każdym z nich indywidualną/niepowtarzalną atmosferę ;)

Wyróżnienie przyznałbym niestety organizatorom, za brak zaplecza socjalnego dla zwiedzających. Nie mówię o prysznicach, czy pachnidełkach, ale bukłak z wodą nawet koniowi się należy. Problem rozwiązałaby butla z wodą (jak w poczekalniach niektórych instytucji).

O higienie osobistej nie ma co dyskutować. Wystarczy, że jeden ze zwiedzających posiusia się z wrażenia i dziesięciu wypachnionych elegantów niestety nie przebije go w żaden sposób (pomijam wystawców, którzy są od stawiania klocków ;). O posiusianie się z ww. powodów było jednak na tej imprezie trudno.

Tylko się cieszyć, że impreza nie odbywa się w lipcu - wtedy o niepowtarzalnej atmosferze AS krążyłyby legendy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam Wasze opinie i stwierdzam, że jednak podczas wybierania własnego systemu takie forum jak to (i każde inne) niewiele pomoże kupującemu. To co jednym się podoba dla innych jest kiczem... Wniosek z tego taki, że zawsze trzeba posłuchać samemu i ocenić, a nie kupować dlatego bo ktoś napisał że gra dobrze ;] W sumie nic nowego, ale nie sądziłem, że rozbieżności mogą być tak wielkie ;]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elberoth

"13 Lis 2005, 16:45

Jazz -> czy na ciebie przypadkiem nie wołali w dzieciństwie "Wujek Dobra Rada" ?

Klimatyzacja - wiesz lepeiej Hotel - wiesz lepiej Itd.

Oczywiście nie musze nadmieniać, że za każdym razem walisz kulą w płot że aż miło. (...) A przede wszystkim - GET REAL."

 

 

- Jak widzisz w powyzszych refleksjach, niestety, cokolwiek nie zrobiliscie panowie, tak jak smierdzialo, tak nadal smierdzi. Ten smrod na AS jest juz wrecz legendarny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz, ja na Audio Show nie bylem, wysmierdzialem sie w domu (konkretniej - wygrypilem). Dziwi mnie jedno - WSZYSCY narzekaja na smrod, skoro tak, pozostaje pytanie kto smierdzial?? Pewnie jest dokladnie tak jak mowil jar1 :-))

 

Poza tym, poki co, mamy wzgledna wolnosc, jesli komus sie moj smrod nie podoba, to nie bede z tego powodu siegal po mydlo, ktore zmywa ochronna warstwe loju z mojej skory, nie bede smakowal paskudnej pasty do zebow i na pewno nie przestane jesc podwawelskiej zagyzajac czosnkiem, a jak sie wielmoznemu panstwu nie podoba, to za Gombrowiczem powiem 'ejta, ejta' i od siebie dodam - pocalujta mnie tam, gdzie plecy traca swa szlachetna nazwe :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może warto zakończyć "podwątek zapachowy"; mimo panującego tu i ówdzie zaduchu miło było posłuchać muzyki; pod koniec dnia wchodziłem do tych pomieszczeń, gdzie było przewietrzone, bo w niektórych wytrzymać się nie dało - ale sporo w tym winy tych, którzy nie dbali o otwarcie okien

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"1.pokoj soundartu-rozwleczony, zalosny dzwiek dla emerytow bez krzty polotu-pisze glownie o elektronice w polaczeniu z vienna acoustic

2.pokoj nykiel audio-podobny dzwiek jak wyzej, bogata srednica , ale slaby dudniacy bas, ogolnie nieciekawe"

 

Jak widac, osobisty gust zawsze przebije i wplyw elektroniki, i pokoju odsluchowego. O tych dwu prezentacjach jak dotad byly same komplementy (z jednym wyjatkiem dla SA - VA, gdzie tez wspomniano o emerytach). Polaryzacja.

 

A co do klimatyzacji - byl taki pokoj, Best Audio. Tam zawsze bylo chlodno i przyjemnie. Czy to nie jest tak aby, ze w wiekszosci wypadkow to wystawcy wylaczali klimatyzacje w pokojach, zeby im lepiej gralo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jozwa - sorki ale w pokoju gdzie byly te MiniUtopie znowu gralo kiepsko (jak w ubieglym roku) - marnowal sie ogromny potencjal Jazza - ja jakos nie widze specjalnie zachwytow nad ta konfiguracja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.