Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show- najgorszy dzwiek i kicz.


Zydelek

Rekomendowane odpowiedzi

Jacy tu wszyscy wyczuleni na smród. Dużo wiekszy smród panuje na siłowniach no ale jak to okreslił pewien żołnierz na tym forum wszyscy są "garbaci i w okularach" i w takich przybytkach jak silownia nie bywają. Nie żebym sam był jakimś brojlerem ale kiedys tam bywałem i tam to dopiero waniało. Na audioszole też było w niektórych "pachnąco" ale ja miałem ten luksus że siedziałem tylko tam gdzie krali klasyke ajak grali klasyke to prawie nikogo nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekin, 16 Lis 2005, 15:14

>(pomijam wystawców, którzy są od stawiania klocków ;)<

 

Biorąc pod uwagę ilosć wystawców i mnożąc przez ilosć klocków który każdy z nich postawił ... to było tam niezłe szambo ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qb_1, 16 Lis 2005, 17:03

>Wist ->Alez podwatek zapachowy dopiero zaczyna zyskiwac na atrakcyjnosci - poza tym, przypomnij

>sobie maksyme Kartezjusza ;-))<

 

O! Kurcze ... zagadka ... noooo ?

 

Smród od nóży szczęscie wróży ???

 

Ryba się nie myje i żyje ???

 

Częste mycie skraca życie ?

 

No nie wiem, która to z tych maksym kartezjańskich będzie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"Jozwa - sorki ale w pokoju gdzie byly te MiniUtopie znowu gralo kiepsko (jak w ubieglym roku) - marnowal sie ogromny potencjal Jazza - ja jakos nie widze specjalnie zachwytow nad ta konfiguracja."

 

pal, zwroc uwage o czym dokladnie pisal elektro i ja - obaj mielismy na mysli konfiguracje z pokoju z VA. O Focalach sie nie wypowiadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>HArvi i tak dobrze, ze w tym PALu widzimy 3 czarne pudeleczka i jedno srebrne, mogli przecie byc bardziej tajemniczy i obudowac wszysko jednym pudelkiem, ot taka obudowa w obudowie. i nie dziw sie, moze tam jakas wojskowa scisle tajna technologia siedzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem taki stabilizator do starego telewizora ale buczał

 

PAL zrobił nowocześniejszy, który pewnie nie buczy...

 

Mój miał za to fajny analogowy wskaźnik napięcia :P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nr.1 Prezentacja Lowthera w Bristolu

nr.2 Prezentacja Linna w Bristolu.

nr.3 Lista audiencyjna do odsłuchów Maka i Thiela. Udało nam sie przebić bez "wejściowek". Przerąbane mieli ci, co siedzieli tam całą prezentację.

Akurat w pokoju SA+VA posiedzieliśmy dłużej, bo facet pomyślał i otworzył okno. Pomimo hałasu z ulicy i tak słuchało się przyjemniej niż w zaduchu obok.

Brak napoi, choćby odplatnie na piętrach. Jakaś kawa, herbata, soki, woda.

Obowiązek wietrzenia, nie ma cudów, jak 1, czy 2 pokoje na piętro wietrzą to będzie cięzko tak jak było ostatnio.

Co Ci wystawcy się tak boją świerzego powietrza?:) I tak rzadko gdzie grało tak, że mozna było nie rozmawiać o dźwięku w kontekście ceny...i tak np. AA bardzo mi się podobało. Na cięższym materiale było ciężej, ale ogólnie dźwięk super. DJ Waszczyszyn wspominał, że w domu słucha na tańszym zestawie, który w kameralnych warunkach ponoć nie ustępuje flagowemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAZAM ZE WYSTAWA AUDIO SHOW TO RACZEJ JEST POKAZ FIRM NOWOSCI ITD A NIE IDEALNE WARUNKI DO ODSŁUCHU

 

A TU PISZECIE TU ZLE TAM NIE DOBRZE A JA NA WYSTAWIE USIADŁEM W POKOJU TRIMEXU I SOBIE SŁUCHAM OBOK SIADA GOSC WIDAC ZE ZATWARDZIAŁY AUDIOFIL I PYTA SIE MNIE CZY GRA MOJA PLYTA BO COS KIEPSKO GRA JA MOWIE ZE NIE I DODAŁEM ZE JM LABY TAK GRAJA I ALBO TO LUBIMY ALBO NIE

GOSC POPROSIŁ O WŁACZENIE JEGO PŁYTKI WŁACZYLI PLYTKA TZW ZA 10 ZL Z PROMOCJI PATRZE NA GOSCIA GEBA SKRZYWIONA ALE SŁUCHA PATRZE USZU NIE CZYSCIŁ CHYBA Z MIESIAC PRZESŁUCHAŁ I CO POWIEDZIAŁ ZE JEST ROZCZAROWANY BUHAHAHAHAHAHAHAHAH

 

MI OGULNIE PODOBAŁ SIE POKOJ TRIMEXU POKAZAŁI WSZYSTKIE SWOJE NOWOSCI W DYSTRUBUCJI POKAZALI UTOPIE NOWE ELECTRY I PROFILE Z JM LABA I NOWEGO NADA MASTER I TACTA OCZYWISCIE Z RZUTNIKA MOZNA BYŁO SIE DOWIEDZIEC WSZYSTKIEGO O ICH PRODUKTACH OGULNIE WIDAC ZE LUDZIE Z TEJ FIRMY WŁOZYLI TROCHE SERCA W OGARNIECIE TEJ WYSTAWY BRAWO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMG IMP

 

Czy zaciął Ci się CapsLock? :)

Raczej nie ma zwyczaju pisać samymi wielkimi literami: po co krzyczeć, gdy nie ma o co?

 

Faktem jest, że większość wystawców mogłaby się bardziej przyłożyć do przygotowania prezentacji, a adaptacja akustyczna pomieszczeń - znanych od początku AS z jak najgorszej strony - jest pierwszym kandydatem. Przykład Harpii i jeszcze ze dwóch innych jest przykładem, że można.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PISZE Z CAPS LOCKIEM BO LUBIE I JUZ KROTKA PILKA ALE DO RZECZY

 

ROZMAWIAŁEM Z GOSCIEM Z TRIMEXU ZE Z ROBIC COS W POKOJU JEST PRAWIE NIE MOZLIWE BO NIE ZGADZA SIE HOTEL NA ZADNE PRZEROBKI A ONI JESZCZE MIELI JEZDZACA SCIANE NA POL POKOJU TO CO ONI MIELI ZROBIC ZROBILI TO BARDZIEJ WYSTAWOWO NIZ DZWIEKOWO BO I TAK NIC BY Z TEGO NIE BYŁO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amg nie chcę się czepiać,ale na forum masz zamiar pisać z włączonym Caps Lock`iem a w o mnie juz nie.Bądz konsekwentny nawet jeśli jesteś z Mokotowa.I kończę dalszą dysputę tradycyjnym aloha :O)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Kolego, nie pisze sie z Capsem bo to niegrzecznie. A propos, sprawdz co znaczy "pimp", chyba troche niezrecznie wybrales nicka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE JESTEM ZATWARDZIAŁYM AUDIOFILEM CO NIE OZNACZA ZE JESTEM GŁUCHY LUBIE SŁUCHAC MUZYKI MAM SPRZET W DOMU I JAKIES SWOJE TYPY

 

A JESLI CHODZI O POCZATEK TO KIEDYS TRZEBA ZACZAC ŁAMAC STEREOTYPY O CZYSTEJ GÓZE AKSAMITNEJ SREDNICY I JEDWABISTYM BASIE WYSTAWA TO WYSTAWA A NIE IDEALNE WARUNKI DO SŁUCHANIA

JAK KTOS CHCE IDEALNE WARUNK TO NIECH SOBIE ZROBI W DOMU A NIE KRYTYKUJE INNYCH

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Z czysto medycznego punktu widzenia, chciałbym zauważyć, że osoby z upopśledzonym słuchem często mówią podniesionym głosem, czy nawet krzyczą...

>>AMG PIMP

wyłacz proszę ten Caps Lock, bo Twoich wpisów nie da się czytać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak stoisko trimexu wyglądało ładnie - zwłaszcza prezentacje NAD :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.