Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show- najgorszy dzwiek i kicz.


Zydelek

Rekomendowane odpowiedzi

spoko

wbijam sie do pokoju nie pamietam jakiej firmy pro coś tam i gosc sie rozbił z creativem 5.1 txh laptopem i rzutnikiem

kable rzucone przes srodek satelitki leza na podlodze rozgardiasz na maksa zapytałem go o projektor to nawet nie usłyszał taki był zajety sprzetem to dopiero tragedja

potem dowiedziałem sie ze to firma komputerowa hahahahah

Mogł chociaz umocowac te głosniki jak trzeba i pochowac ka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tamta prezentacja (firmowana przez Veracomp) miała zdaje się dotyczyć projektorów a głośniki dorzucono na dolepkę...chyba ktoś się nie spodziewał co za sprzęt bedzie stał w innych pokojach....wyglądało to dość żałośnie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jozwa zobacz:

'Najgorszy zawód ? Bezapelacyjny zwycięzca kiczu i dzwięku to niewątpliwie Sound Art ze swymi wielgachnymi urządzeniami ,beznadziejny ,tandetny dzwięk,skutecznie odstraszający ludzi.'by Frank

 

gratuluje systemu:)))))))))))))))))))))))))))))))))))), nie wiem jak na zestawie tak malo transparentnym, rozdzielczym i z mierna dynamika mozna testowc inny sprzet

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rekin, 16 Lis 2005, 21:44

 

>Tak stoisko trimexu wyglądało ładnie - zwłaszcza prezentacje NAD :)

 

rekin... wszedłem tam z kolegą i ooo te kolumny ale .. słuchamy, słuchamy...coś nie tak, rany bosie, tragedia, dźwięk płaski jak ściana za kolumnami ;) pyka sobie fajerwerkami jakimiś :/ ... 78sek zabawiłem w tym pokoju ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"no to jozwa zobacz:

'Najgorszy zawód ? Bezapelacyjny zwycięzca kiczu i dzwięku to niewątpliwie Sound Art ze swymi wielgachnymi urządzeniami ,beznadziejny ,tandetny dzwięk,skutecznie odstraszający ludzi.'by Frank"

 

"gratuluje systemu:))), nie wiem jak na zestawie tak malo transparentnym, rozdzielczym i z mierna dynamika mozna testowc inny sprzet"

 

elektro, ty jak zwykle po swojemu. Przepros sie z elementarzem, przeczytaj ze zrozumieniem i zwroc laskawie uwage, ze zacytowany przez ciebie Frank pisze o systemie Mini Utopia-Louis-Ella-Sarah. Dobrze rozumiem? Ani jednego z tych klockow nie mam w domu. Chyba ze Franka zacytowales tylko dla efektu, a twoje uwagi w rzeczywistosci dotyczyly zestawienia Country-Rock CD-VA Beethoven. W takim razie z tego zestawienia mam w domu tylko kolumny. Jakies dalsze uwagi? Tylko tym razem prosilbym do rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa - zwracam honor :) napisales "O tych dwu prezentacjach jak dotad byly same komplementy (z jednym wyjatkiem dla SA - VA, gdzie tez wspomniano o emerytach). " co odczytalem jako uwage o obydwu prezentacjach SA - moj blad.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorszy dźwięk po kilkudniowym ochłonięciu i przewietrzeniu (5 pierwszych miejsc): bezapelacyjnie Linn, dalej Sound Art-JM Lab, Lowther, Paradigm, Audio Note (ze względu na absurdalnie chory stosunek ceny do jakości). Oczywiście kino domowe i łomoty w stylu Koda pomijam milczeniem.

"Zwycięzcą" jest oczywiście SMRÓD (negatywnym) oraz organizacja imprezy. Szczególne 'brawa' dla wystawców, nieumiejących zestawić prawidłowo oferowanych sprzętów. 'Brawa' za milczenie Audiolaba i prezentacje Hi-Fi Clubu,

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozwa maryn

Oczywiście chodziło mi o zestaw z Mini Utopią,pozostaje tylko żałować braku odsłuchu z innymi głośnikami.

Zresztą na tych głośnikach(o ile pamięć mnie nie myli) wyłożył się w zeszłym roku Amplifon.

Baltlab również był niekorzystnie zestawiony i stąd zawód.

Szkoda !!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Z Utopiami jest jakas dziwna sprawa. Nigdy chyba nie slyszalem tych kolumn grajacych naprawde dobrze. Dodam dla jasnosci, ze w zasadzie nie wiem, jak zagraly Mini ze sterta SoundArtow, bo sluchalem tylko od drzwi, nie dalem rady sie wcisnac glebiej, nie mialem zas czasu, zeby czekac. Tak wiec tutaj moge sie odnosic tylko do wpisow innych. W kazdym razie nie jest to kwestia slabej wydajnosci pradowej, bo koncowka Louis na przyklad daje pol kilowata. Z kolei slabszy Jazz robi wszystko z Thielami i z Beethovenami, ktore schodza do 2.5 Ohma. Nie wiem, co jest grane. Musze kiedys wypozyczyc jakies mniejsze Utopie do domu i pocwiczyc, co sie da osiagnac z roznym ustawnieniem i z roznym okablowaniem. Gdzies tu musi byc jakis trick. Nawiasem mowiac, slyszalem rowniez opinie kolegow, ktorym zestawienie SA z Utopiami odpowiadalo. Ale to tak na marginesie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwna sprawa to jest z tym calym sound artem, bo mini utopie sa glosnikami bez zarzutu, daj boze zeby w polsce powstaly takie glosniki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>jozwa maryn

Ja sie do SA dopchalem i to dwa razy w sobote i niedziele i moge powiedziec , ze w zestawieniu z Utopiami w kazdym dniu gralo inaczej . W sobote bez rewelacji , ale juz w niedziele (po wymianie IC na Cardasa jak dowiedzialem sie od pana z obslugi) bylo calkiem inaczej . Oczywiscie nalezalo zawalczyc o miejsce na kanapie (z tylu niestety szalal po naroznikach bas) i moge powiedziec , ze bylo warto .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

electro --> no to teraz się zacznie;) ... chłopie gazet nie czytasz...

toż sound art to Panie najlepsze jest...

obraziłeś chłopie uczucia wielu osób... wielu na tym forum ;)

electro --> napraw się czym prędziej hahaha... uchów nie myjesz... toż to sound art - TO MUSI GRAĆ!!!

 

zdezintegrownay_3PO

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska, SA to wg mnie żadne wielkie cudo, ale nie jest prawdą, że nie gra, bo gra, może specficznie ale gra - co ważniejsze gra w swoim przedziale cenowym przyzwoicie i się broni; ktoś tam kiedyś napisał że cechą tych urządzeń jest specyficzne wybrzmiewanie - urządzenia są charakterystyczna, ale tego naprawdę da się słuchać - solidne prądowo maszyny z silnym dźwiękwiem; nie ma co kopać rodzimej manufaktury - warto zwiedzic siedzibę - byłem przypadkiem kiedyś i zadziwić może z tego bałaganu, w zatłoczonych pokoikach, bez możliwości odsłuchu wychodzą rzeczy, które mogąś się podobać - również wzorniczo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SA z Viennami gral calkiem fajnie, czepiacie się. Z Mini...grał jak grał, te klocki wicać ze sobą nie grają. Kiedyś słuchałem Mini z Rowlandem i też nie grały jak dla mnie. To taki spesyficzny(zostawię tak:)) dźwięk, niby wszystko ok, ale muzyki tam niewiele. Jak łatwo się domyślić nie jestem fanem Focala, w Trimexie pstryknęliśmy kilka fotek i wyszedłem, prezentacja ładna, dźwięk...byly jak dla mnie lepsze, więc szkoda bylo mi czasu. W sumie nikt by na dxwięk nie narzekał, gdyby np. Utopie w Trimexie kosztowały 5K, Linn w Bristolu 3,5K, a Lowther 600zł. I to też nie powiedziane, bo Tannoy M1 niebezpiecznie deptałby mu po piętach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno najlepiej zagraly electry w trimexie ale dobrali chyba nieodpowiednie wzm bo nowe nady. Gdyby dali tacta byloby lepeij. Electry zagraly naprawde swietnie ale na materiale zwiedzajacych. Np. byl facet z rodem stewartem i pierwszy raz uslyszalem ze ten facet ma normalny glos a nie nosowy jak go zawsze slyszalem. ten gosciu to wielki fan roda i potwierdzil klase electry. Tak ma brzmiec rod. Gdybym mial tyle kasy to pewnie bym kupil te electry. Chcialem je wypozyczyc na kilka dni ale chyba juz sprzedali. Chyba ten od Roda je kupil. Electry przebily nawet diamenty b&w.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

"ale jakby byly chinskie i opisane w zagranicznych gazetach to ok by bylo, one sa polskie [...]"

- to electro, zeby wytknac Elberothowi, ze nie szanuje polskiej mysli technicznej;

 

"dziwna sprawa to jest z tym calym sound artem, bo mini utopie sa glosnikami bez zarzutu, daj boze zeby w polsce powstaly takie glosniki"

- a to electro zeby wytknac jozwie, ze nie szanuje francuskiej mysli technicznej.

 

A ja, nie rozwodzac sie specjalnie, powiem, ze dziwna sprawa z tym electro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.