Skocz do zawartości
IGNORED

Interkonekty - materiały, technologie


SomekPoland

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Chciałem zasięgnąć waszych opinii i doświadczeń z interkonektami. Jakie materiały wam najbardziej pasują? Jakie technologie i topologie? Ja obecnie mam przewód z miedzi OCC, dwie żyły w ekranie, wtyki powlekane srebrem i jest bardzo fajnie. Barwnie i dynamicznie, nie tracąc szczegółów. Poprzednio używałem miedzi cryo, pojedyncze żyły litz i wtyki Neutrik. Ciekawe są DNM Reson, ale nie zawsze się sprawdzają i są kruche.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak z gotowaniem czasem wystarczą trzy składniki i umiejętności i wychodzi coś fantastycznego. Innym razem człowiek się nakombinuje napracuje pół roku i też wyjdzie prima sort tylko bez drogi na skróty wychodzi drogo jak fix. Najciekawsze że każdemu to inaczej smakuje, parafrazując; w każdym systemie to inaczej zagra.

 

Jestem za pierwszym wariantem :) ale tak to tylko w bajkach w realu niestety trzeba się natyrać i włożyć dużo własnego czasu i serca żeby uzyskać ten efekt WOW!

 

Słucham sobie jaka niby prosta piękna muzyka ale okładka pokazuje ile tam serc włożono i ile krwawicy dało ten efekt!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ic trzeba dopasować do systemu. To rzeczywiście bardzo ważne kable w układzie. Można się spierać, ale jeśli coś zostanie zamaskowane już na tym etapie - to będzie ciężko to potem wydobyć.

Moja rada - lepiej kupić coś, co się podoba - nieco na wyrost, niż żałować, że na tym etapie mogłoby być lepiej, a nie jest.

Naprawdę dobre kable są zawsze wartościowe, a z czasem nawet stają się poszukiwane, jeśli produkcja danego modelu już zakończona. Nie będzie przesadą, jeśli budując w zamyśle - porzadny system - rozejrzysz się w kablach, które jako nowe miały ceny jednego z łączonych elementów. Wiem - niektórych to zdziwi :-) ale wyjdzie taniej niż zmienianie 5 x interkonektu :-) i efekt końcowy będzie od razu, a nie po kilku latach :-) . Wynalazki typu Reson, modne kiedyś Anticable i temu podobne radzę odpuścić - jeśli interesuje cię rozwój systemu. Nie znaczy, że są bardzo złe - tylko, że nie będą lepsze :-) jak już sprzęt będzie poważniejszy. Ale oczywiście - można nie zwracać na to uwagi :-) . Tylko głupio będzie trochę - jak kiedyś ktoś przyniesie i wepnie ci coś dobrego - i zobaczysz, co traciłeś... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) topologie? (...)

 

Co masz na myśli, pytając o to a propos interkonektów?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze interkonekty analogowe ... to ich brak ;-)

Wiemy, na temat proszę. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze ic trzeba dopasować do systemu. To rzeczywiście bardzo ważne kable w układzie. Można się spierać, ale jeśli coś zostanie zamaskowane już na tym etapie - to będzie ciężko to potem wydobyć.

Moja rada - lepiej kupić coś, co się podoba - nieco na wyrost, niż żałować, że na tym etapie mogłoby być lepiej, a nie jest.

Naprawdę dobre kable są zawsze wartościowe, a z czasem nawet stają się poszukiwane, jeśli produkcja danego modelu już zakończona. Nie będzie przesadą, jeśli budując w zamyśle - porzadny system - rozejrzysz się w kablach, które jako nowe miały ceny jednego z łączonych elementów. Wiem - niektórych to zdziwi :-) ale wyjdzie taniej niż zmienianie 5 x interkonektu :-) i efekt końcowy będzie od razu, a nie po kilku latach :-) . Wynalazki typu Reson, modne kiedyś Anticable i temu podobne radzę odpuścić - jeśli interesuje cię rozwój systemu. Nie znaczy, że są bardzo złe - tylko, że nie będą lepsze :-) jak już sprzęt będzie poważniejszy. Ale oczywiście - można nie zwracać na to uwagi :-) . Tylko głupio będzie trochę - jak kiedyś ktoś przyniesie i wepnie ci coś dobrego - i zobaczysz, co traciłeś... :-)

 

 

Zasługuje na myśl miesiąca. Tyle w tym wpisie oryginalnej i odkrywczej myśli. Tylko trochę za długi, by się zmieścić w stopce. A dzielenie na kawałki byłoby zbrodnią, bo tekst jest nieprawdopodobnie spójny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię czytać audiograde :)

Serio :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez BeatX

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

Naprawdę dobre kable są zawsze wartościowe, a z czasem nawet stają się poszukiwane, jeśli produkcja danego modelu już zakończona. Nie będzie przesadą, jeśli budując w zamyśle - porzadny system - rozejrzysz się w kablach, które jako nowe miały ceny jednego z łączonych elementów.

 

Całkowicie się z teorią kupowania kabli na " ZAPAS " nie zgadzam i sugeruję rozwagę.

 

Posiadałem Meriadiana 507/24 pełną synergię z tym urządzeniem osiągnąłem za pomocą kabla XLO Signature 2 - zapłaciłem za ten kabelek 2100 zł / 0.5 m (nowy).Przez długie lata cieszyłem się tym zestawieniem.

Po awarii lasera postanowiłem się przesiąść na Rega dac .....do tego kabelek XLO zupełnie nie pasował - podobną a wręcz lepszą współpracę uzyskałem za pomocą trzy razy tańszego VDH The First Ultimate za 700 zł / 0.6 m (nowy ).

 

Sięgając głębiej - jeszcze wcześniej posiadałem CAL dx-2 do tego cd - z kolei nie pasował VDH The First ale za to znakomicie sprawdził się w tej samej cenie Siltech ST-38 G3.

 

Powtarzam - odradzam zaczynanie sprawy od kabli - to ślepa i kosztowna uliczka.

Moim zdaniem oczywiście.

Edytowane przez BOBSAPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś tu sprzątał - to może wymiótłby i wymysły głuchych?

Oni i tak nie mają nic do powiedzenia :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik americano dnia 05.07.2016 - 23:31 napisał

najlepsze interkonekty analogowe ... to ich brak ;-)

 

Wiemy, na temat proszę. Pierwsze i ostatnie ostrzeżenie.

Dokładnie!

 

Temat omawiany w wielu innych wątkach i odgrzewany jak zimna zupa; proszę dołączyć go do innego istniejącego już wątku na ten temat.

 

p.s. Kolega americano parafrazował ideę kabli których w torze nie słychać i są przeźroczyste jak woda; moim zdaniem to dobry kierunek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli, pytając o to a propos interkonektów?

Układ przewodników względem siebie, odległości, skręcenie, etc...

 

Zasługuje na myśl miesiąca. Tyle w tym wpisie oryginalnej i odkrywczej myśli. Tylko trochę za długi, by się zmieścić w stopce. A dzielenie na kawałki byłoby zbrodnią, bo tekst jest nieprawdopodobnie spójny.

Ostatnie ostrzeżenie.

 

Ja tam lubię czytać audiograde :)

Serio :D

Ostatnie ostrzeżenie.

 

Temat omawiany w wielu innych wątkach i odgrzewany jak zimna zupa; proszę dołączyć go do innego istniejącego już wątku na ten temat.

I mam nadzieję, że tym razem nie skończy się jak zwykle. Wolę, żeby posty sie pojawiały raz dziennie na temat, niż 5 postów pisanych przez troli.

 

Wracając do kabli, polecam każdemu zapoznać się z tym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pięknie opisane zjawiska występujące w przewodzie i napisane w przystępny sposób (choć "Eddy currents" wywołały randkę z wikipedią).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wracając do kabli, polecam każdemu zapoznać się z tym:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pięknie opisane zjawiska występujące w przewodzie i napisane w przystępny sposób (choć "Eddy currents" wywołały randkę z wikipedią).

 

Piękne legendy dla naiwnych.

Teraz ban? Cry też może chociaż jakiś cień konkretnej odpowiedzi uzasadniającej dlaczego na stronie cardasa mamy coś wartościowego, po to by zacząć prawdziwą dyskusję?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne legendy dla naiwnych.

Bo? Oni napisali dlaczego ma to znaczenie. Ty mówisz "nie". Dlaczego?

 

Teraz ban?

Ogarnij się chłopie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo? Oni napisali dlaczego ma to znaczenie. Ty mówisz "nie". Dlaczego

 

Bo są tam opisy tekstowe. Nie ma żadnych danych ilościowych. Tak jak na innych stronach innych producentów cudownych części o nieprawdopodobnie dużym wpływie na brzmienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo są tam opisy tekstowe. Nie ma żadnych danych ilościowych. Tak jak na innych stronach innych producentów cudownych części o nieprawdopodobnie dużym wpływie na brzmienie.

Popełniłem błąd i dałem się wciągnąć w bezsensowną dyskusję, możemy ją kontynuować na prv jeżeli sobie życzysz. Temat jest o wrażeniach, nie o zasadności, sensie, czy jego braku. Nie róbmy śmietnika, bo wyjdzie jak zawsze. Powiedz lepiej, jakich Ty kabli używasz i dlaczego :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być o wrażeniach, ale trzeba sobie zdawać sprawę, że są one natury wizualnej przede wszystkim. Nadto są subiektywne, czyli każdy ma inne. Nie wynika z tego nic co mogłoby być przydatne szerszej liczbie użytkowników.

 

Powinieneś zmienić tytuł wątku - w tytule masz napisane materiały i technologie. To są terminy techniczne i każdy kto przeczyta taki tytuł, będzie sądził, że wątek ma traktować o wpływie zastosowanych materiałów i technologii wytwarzania na efekt końcowy, czyli na parametry techniczne kabla.

 

Jeśli chcesz, pisać o wrażeniach to tytuł powinien być taki, żeby nie sugerować technicznej tematyki, tak jak to ma miejsce obecnie. Wtedy wiadomo będzie, że szukający obiektywnej informacji nie mają co w takim wątku szukać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być o wrażeniach, ale trzeba sobie zdawać sprawę, że są one natury wizualnej przede wszystkim.

 

Są wizualne oczywiście też - ale na to się nie patrzy, tego się słucha

 

 

Nadto są subiektywne, czyli każdy ma inne.

 

No masz.... - ludzie są po prostu różni - mama lustro zamykała?

 

Nie wynika z tego nic co mogłoby być przydatne szerszej liczbie użytkowników.

 

No - to zamykamy forum.

 

Wreszcie jest dobry powód - nic nikomu nie jest potrzebne / przydatne.

A jeśli nawet okaże się, że przypadkiem jest - to jest to tak subiektywne, że nie warto o tym wspominać. Szczególnie na forum. Jeszcze się ktoś zasugeruje i zmarnuje czas / pieniądze na niepotrzebne słuchanie zupełnie nieistotnych kabelków. W końcu różnią się tylko wyglądem. Tak twierdzą głusi. A ślepi nawet mniej mają pewnie do powiedzenia....

 

Boszzz....:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy wiadomo będzie, że szukający obiektywnej informacji nie mają co w takim wątku szukać.

Zwłaszcza gdy udzielasz się w nim ty. Do publicznej wiadomości, nie, nie dostałem żadnej propozycji dyskusji na prv, kolega lubi psuć zabawę. Adios muchachos (żeby nie powiedzieć brzydziej)! BAN

Od razu mi się lepiej zrobiło. Skończmy już te utyskiwania i skupmy się na temacie (jeżeli ktoś mi wytłumaczy jak usuwać posty na prv to będę wdzięczny.

Znacie jakieś fajne linki podobne do tego co wrzuciłem do Cardasa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak usuwać posty na prv to będę wdzięczny.

Jest opcja w profilu - zablokuj.

 

Powiedz lepiej, jakich Ty kabli używasz i dlaczego :)

Nie zartuj - on uzywa kabli tylko do wieszania prania.Te zas graja tylko na wietrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja w profilu - zablokuj.

Źle się wyraziłem, jak usuwać posty w wątku na forum ;)

 

P.S.

Ciekawa koncepcja:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zwróćcie też uwagę na dodatkowe filtry we wtyczkach, ktoś miał z tym do czynienia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SomekPoland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cardas to stara uznana szkoła brzmienia, trza być przygłuchym żeby nie rozpoznać techniki "golden ratio".... W IC ważny jest też sposób łączenia wtyków do kabli. W tym kontekście ideałem jest PSC monolith (zero łączeń). W kwestii materiałów najlepszy jest oczywiście pallad - kable Silversmith Audio (brak dystrybucji w PL).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BOBSAPP

(Konto usunięte)

Źle się wyraziłem, jak usuwać posty w wątku na forum ;)

 

P.S.

Ciekawa koncepcja:

http://www.dnm.co.uk/cables.html

Zwróćcie też uwagę na dodatkowe filtry we wtyczkach, ktoś miał z tym do czynienia?

 

Co do prądów wirowych - VDH już dużo wcześniej ustalał wartość odległości ( za pomocą dystansu ) pomiędzy żyłami w danym modelu kabla / osiągając zamierzony efekt brzmieniowy.

Gdzieś po drodze firma wpadła na pomysł aby to użytkownik miał możliwość dowolnego kształtowania tej właściwości poprzez zbliżanie / skręcanie / przecinanie - rozdzielonych zupełnie pojedynczych żył.

Oczywiście pojemność oraz indukcja też ulegają zmianie....ale to inny temat.

 

Co prawda DNM przywiązuję dużą wagę do tego zjawiska również przy budowie interkonektów .

A dla odmiany VDH - ze względu na zupełnie inne - drobne sygnały występujące w tego typu połączeniu poszedł - diametralnie inną drogą.

Materiał na przewodnik - posrebrzana miedż / srebro / węgiel / złoto ( oczywiście aby " bawić się " w metalurgię potrzebne jest odpowiednie zaplecze )......oraz ogromną wagę przywiązuję do ochrony tej transmisji czyli srebrne siateczki / napylane węglem folie / czasami naprzemiennie i podwójnie - jako ekran.

 

 

mgnm%20hS.jpg

 

YWRkPTIzMHgyMzB4RkZGRkZGJmJnPTI1MHgyNTA=_src_26174-max_van_den_hul_the_wind_mkii.jpg

 

...

Edytowane przez BOBSAPP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adios muchachos (żeby nie powiedzieć brzydziej)! BAN Od razu mi się lepiej zrobiło.

 

Żałosne.

Zbanować kogoś za inne poglądy w dyskusji (a nie za brak kultury, czy też łamanie zasad regulaminu), to już trzeba być skończonym ...*

 

*tutaj niech każdy sobie dopisze.

 

Zachowanie typowe dla audiofili lub fanatyków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 tygodnie temu 2 znajomych przesłuchiwało w Planecie Dźwięku w Rzeszowie sprzęty.

I wrócili z kablem 2x50 cm RCA za 1400 zł.

Kabel no name, własnej produkcji (Planety Dźwięku)

Podobno różnica jest tak silna, jak wymiana wzmacniacza.

Głównie: głębszy, bardziej kontrolowany bas, lepsza rozdzielczość i lekka góra (rdac+nad356+grundig 650 box pro). Słyszą to nawet wyraźnie ich nieosłuchane żony.

Dodam, że ja tego nie słyszałem, dopiero się wybieram na odsłuch. Dotychczas jednak zmiany które zauważałem były subtelne (nie diametralne) - w przypadku większości kabli nota bene znacznie tańszych. Czy mieliście do czynienia z takimi kablami z Planety Dźwięku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Krzysztof_54067

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 tygodnie temu 2 znajomych przesłuchiwało w Planecie Dźwięku w Rzeszowie sprzęty.

I wrócili z kablem 2x50 cm RCA za 1400 zł.

Kabel no name, własnej produkcji (Planety Dźwięku)

Podobno różnica jest tak silna, jak wymiana wzmacniacza.

Głównie: głębszy, bardziej kontrolowany bas, lepsza rozdzielczość i lekka góra (rdac+nad356+grundig 650 box pro). Słyszą to nawet wyraźnie ich nieosłuchane żony.

Dodam, że ja tego nie słyszałem, dopiero się wybieram na odsłuch. Dotychczas jednak zmiany które zauważałem były subtelne (nie diametralne) - w przypadku większości kabli nota bene znacznie tańszych. Czy mieliście do czynienia z takimi kablami z Planety Dźwięku?

 

suuuuper !!!

kable noname za 1400 pln...

i wszystkie te zmiany PODOBNO

 

kabel no name droższy od DACa ? kosztujący tyle co wzmacniacz sh w systemie ?

wszytsko OK ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanować kogoś za inne poglądy w dyskusji (a nie za brak kultury, czy też łamanie zasad regulaminu)

 

Cytując:

 

Chciałem zasięgnąć waszych opinii i doświadczeń z interkonektami. Jakie materiały wam najbardziej pasują? Jakie technologie i topologie

 

Wskaż gdzie bum się wypowiedział na temat. Po drugie, bana dostał za całokształt twórczości, wystarczy popatrzeć po innych działach i wątkach, to nie jest człowiek, który szuka dyskusji.

 

to już trzeba być skończonym ...

 

Masz jaja? Dokończ. Nie masz, to nie zaczynaj.

Jak zwykle temat o kablach kończy się na osobistych wycieczkach.

 

Z Van Den Hula fajnie mi zagrał interkonekt węglowy, za to węglowa głośnikówka już zupełnie nie. Wiem, że Zygmunt też bawił się z węglowymi kablami, ale chyba nie bywa na tej części forum. Może niedługo będę miał szansę potestować kable Cardasa, to wtedy dam znać co myślę.

Nie, nie miałem nic do czynienia z kablami Planety, coś więcej o nich?

 

Squad, pochwal się na czym ty słuchasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SomekPoland
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszystkie te zmiany PODOBNO

 

Mam do chłopaków pełne zaufanie, spędziliśmy na odsłuchach trochę godzin, na pewno nie ściemniają, ja podchodzę sceptycznie, ale nie wykluczam niespodzianek.

Ja tutaj nie pytam czy ktoś wierzy czy nie (szkoda czasu na bicie piany) tylko czy ktoś miał do czynienie z takim zjawiskiem lub takimi kablami?

 

Nie, nie miałem nic do czynienia z kablami Planety, coś więcej o nich?

 

Póki co nic. Z planety odpisali "Przewód jest produkcji naszej firmy, wszelkich informacji udzielimy telefonicznie: 508 89 85 89. Pozdrawiamy!"

Jeszcze nie dzwoniłem, chce wcześniej posłuchać tylko te rozjazdy wakacyjne uniemożliwiają póki co.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do chłopaków pełne zaufanie, spędziliśmy na odsłuchach trochę godzin, na pewno nie ściemniają, ja podchodzę sceptycznie, ale nie wykluczam niespodzianek.

Ja tutaj nie pytam czy ktoś wierzy czy nie (szkoda czasu na bicie piany) tylko czy ktoś miał do czynienie z takim zjawiskiem lub takimi kablami?

,,,

z jakim zjawiskiem ? że kable grają ? - to jest oczywiste i wpływu okablowania nie można pominąć budując system

Mi chodzi o TYLKO o zachowanie zdrowego rozsądku.

Jak można do NADa za 1500 i rdaca za kolejny 1000 kupić sobie 0.5m diy za 1400 ?

Czy my nie jesteśmy przypadkiem w zakładce hiend ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez squad05

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.