Skocz do zawartości
IGNORED

Uszkodzony Dali 808 , Głośnik LPT 202/25/100 FG-Naprawa ?


katazipen

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ to analogia- jak sobie wyobrażasz słuchanie bez głośnika? Z rozszczelnionym pudłem, bez basu?

Jeśli nie masz obudowy dwukomorowej, szlag trafi drugi głośnik w kolumnie. To chyba logiczne, że nie można.

No właśnie mam obudowy dwu komorowe , kolego i dlatego pytam ... Pytam o techniczne sprawy czy to nie będzie uciążliwe dla wzmacniacza ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpiąwszy głośnik nie zrobiłeś zwarcia przewodów, wzmacniacz będzie bezpieczny. Co z tego jednak, skoro dźwięk będzie skaszaniony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe będzie ci to grało. Raz że dziura, więc właściwie brak obudowy, dwa że zwrotnica już przestaje działać. Nie wiem jaki tam dokładnie schemat, ale albo jest 3,5dr (mało pradowpodobne) i wtedy część pasma ci ucieknie, albo jest 3W na dwóch wooferach i wtedy zwrotnica "widzi" inną impedancję i nie działa tam gdzie potrzeba. Generalnie nic nie spalisz jak nie dasz czadu, ale sensu to nie ma. Znaczy, jak na parę dni do naprawy woofera to lepsza taka ułomna kolumna niż żadna, ale nie rozważaj rozwiązania na stałe.

Wracając do tematu, jak ci kopa na basie brakuje, to o ile z zeusami to żart, o tyle z dobrym subem pisałem już poważnie. Tyle, że żeby podskoczyć głośnością do tych kolumn, to już potrzeba wielkiej lochy ze sporą mocą. No, ale jak chcesz mieć efekt, to zacznij zbierać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe będzie ci to grało. Raz że dziura, więc właściwie brak obudowy, dwa że zwrotnica już przestaje działać. Nie wiem jaki tam dokładnie schemat, ale albo jest 3,5dr (mało pradowpodobne) i wtedy część pasma ci ucieknie, albo jest 3W na dwóch wooferach i wtedy zwrotnica "widzi" inną impedancję i nie działa tam gdzie potrzeba. Generalnie nic nie spalisz jak nie dasz czadu, ale sensu to nie ma. Znaczy, jak na parę dni do naprawy woofera to lepsza taka ułomna kolumna niż żadna, ale nie rozważaj rozwiązania na stałe.

Wracając do tematu, jak ci kopa na basie brakuje, to o ile z zeusami to żart, o tyle z dobrym subem pisałem już poważnie. Tyle, że żeby podskoczyć głośnością do tych kolumn, to już potrzeba wielkiej lochy ze sporą mocą. No, ale jak chcesz mieć efekt, to zacznij zbierać.

o

No nie mów mi kolego że 200W to za mało , to ile ? 300 W mam szukać ? Masz jakieś propozycje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o subie czy o wzmacniaczu?

Wzmacniacz prawdopodobnie skończyłeś mocowo (przez podbicie basu), ale szukanie większego raczej nie ma sensu. Kwestia tego, że głośniki w kolumnach pewnie nie wytrzymają więcej, albo niewiele więcej.

Więc zostaje ci sub albo dwa, z niskim zejściem na dużym głośniku. Musisz dorównać głośnością dwóm kolumnom.

Masz cztery głośniki po 20cm o ile się nie mylę, więc 10cali to będzie za mało. Dla pojedynczego suba potrzebujesz min. 12cali. albo 2x10cali No i napędzany solidną końcówką.

Możesz rozważyć budowę jednego suba na dwu głośnikach albo dwóch oddzielnych subów, np. na tym głośniku (dobry i stosunkowo niedrogi)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a do tego jakiś jeden albo dwa panele do subów:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I z tego już powinieneś mieć porządne tąpnięcie o jakie ci chodzi.

Zostanie jeszcze jedna dość trudna kwestia, mianowicie zgranie razem kolumn i subów. Bez odcięcia kolumn trudno jest to razem dograć. Ale te panele mają dość szeroką regulację, więc powinno się dać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia odcięcia może być rozwiązana przez zatkanie br w kolumnach, wtedy ich f min. podejdzie do ok 80 Hz. To jest dobry punkt podziału sub/kolumny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtedy ich f min. podejdzie do ok 80 Hz.

Tylko że z małym nachyleniem, a filtr suba ma duże, też może być kłopot, bo kolumny mimo wszystko wlezą na zakres suba. Ale to już do sprawdzenia w praktyce, może się okazać że wystarczy odsunąć trochę odcięcie suba w dół i się będzie sumować. Albo że nie będzie wcale przeszkadzać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie was tutaj posłuchać tj. Poczytać o czym piszecie. Ale już pisałem mam suba Rubicon chyba z końcówka 12 niby gra podłoga się trzęsie. Moc ok 350 W . 30 cm głośnik tylko co mnie martwi to jakby możne go spalić bo nie ma takiego zabezpieczenia jak sub JAMO że zabezpiecza swoje maximum . Moja konfiguracja to Dual podpięty pod HK AV 507 z Prę out i sub gra jakby pod HK a Dali grają pod Dali . Ciężko to wszystko ustawić ponieważ inaczej gra Audio CD marantz CD67 inaczej na filmie jest a inaczej jeszcze jak włączę FM radio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja konfiguracja to Dual podpięty pod HK AV 507 z Prę out i sub gra jakby pod HK a Dali grają pod Dali . Ciężko to wszystko ustawić ponieważ inaczej gra Audio CD marantz CD67 inaczej na filmie jest a inaczej jeszcze jak włączę FM radio.

EEE, to może zmieniać postać rzeczy, czeba było od razu, bo myśmy się skupiali na stereo z nieprzyzwoitym łupnięciem.

To po kolei.

Wszystko (cd, tv i co tam jeszcze masz) masz zapięte pod ampli kina, z niego napędzasz central i tyły, podłączonego masz suba a na fronty wychodzisz przez końcówkę duala? i w tej końcówce duala masz rozkręcony bas, bo jak nie masz to basu nie ma?

A nie masz na ampli ustawionych frontów na small?

A jak gra muzyka stereo, to sub działa, czy nie? Bo może to trzeba ustawić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

EEE, to może zmieniać postać rzeczy, czeba było od razu, bo myśmy się skupiali na stereo z nieprzyzwoitym łupnięciem.

To po kolei.

Wszystko (cd, tv i co tam jeszcze masz) masz zapięte pod ampli kina, z niego napędzasz central i tyły, podłączonego masz suba a na fronty wychodzisz przez końcówkę duala? i w tej końcówce duala masz rozkręcony bas, bo jak nie masz to basu nie ma?

A nie masz na ampli ustawionych frontów na small?

A jak gra muzyka stereo, to sub działa, czy nie? Bo może to trzeba ustawić?

 

Jak za mało łupniecia to włączam suba a jak chcę delikatnie to tylko dual z frontami. Głośniki wszystkie mam ustawione na large. Chyba dobrze napisałem . Reszta jest tak jak opisałeś. Tylko mówią ze ten Rubicon nie nadaje się do stereo. Ja uważam inaczej. Głośność kontroluje na całości poprzez ampli Trochę mnie to irytuje ponieważ dual musi być prawie na maxa . I strach w oczach żeby coś się nie spaliło .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za mało łupniecia to włączam suba a jak chcę delikatnie to tylko dual z frontami. Głośniki wszystkie mam ustawione na large. Chyba dobrze napisałem . Reszta jest tak jak opisałeś. Tylko mówią ze ten Rubicon nie nadaje się do stereo. Ja uważam inaczej. Głośność kontroluje na całości poprzez ampli Trochę mnie to irytuje ponieważ dual musi być prawie na maxa . I strach w oczach żeby coś się nie spaliło .

Witam , ponownie , przepraszam że w tym poście ale chciałby wrócić do kwestii przesterowania !

Wczoraj dokładnie obadałem sytuację i jest tak , te trzaski takie ciche są od razu na początku słuchania ale tylko przy głośności 22-20( głośność w DUAL jest min 80 a max to 0 .

Efekt ten występuje w sytuacjach cicho nagranej muzyki np: jak mam stare kawałki to muszę podgłosić je na 20 żeby było bardzo głośno i wtedy trzaski występują , natomiast kiedy muzyka jest dość głośno nagrana to max kolumn bądź wzmaka jest już na poziomie 30 i trzasków nie ma !

Sprawdzę to czy to nie jest wina korektora graficznego , który jest podłączony pod MONITOR -duala ?

Korektor firmy sounwave ! coś takiego ...http://archiwum.allegro.pl/oferta/korektor-soundwave-q-900-2-x-9-punktow-analizator-i5968062317.html

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korektor masz na pętli monitor, to jego działanie nie ma związku z głośnością- to we/wy stałopoziomowe. Inną sprawą jest, czy korektora w ogóle potrzebujesz, ja np już bardzo dawno "z tego wyrosłem". Podbijasz na nim zakres basowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to wszystko w cholerę porozłączaj i zacznij od identyfikacji co źle działa.

1. podepnij do duala sam cd jako źródło (bez korektorów i czegokolwiek innego) i zobacz czy tu masz problem. Zobacz też z innym źródłem.

2. Podepnij kolumny do ampli kina i też zobacz czy strzela.

3. podepnij do duala inne kolumny (choćby tyły) i zobacz czy dalej strzela.

4. Jak powyższe nie strzela, to podłącz duala do ampli bez equalizera.

 

Generalna idea podłączania końcówek do pre amplitunera jest taka, że zerujesz wszystkie barwy, głośność na końcówce na max, a ampli po ustawieniu, kalibracji zawiaduje już całością głośności, barwą, fazą itp. I zapominasz już o gałce głośności na wzmacniaczu. I teoretycznie jeśli wszystko jest sprawne, to powinno być OK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli korektor masz na pętli monitor, to jego działanie nie ma związku z głośnością- to we/wy stałopoziomowe. Inną sprawą jest, czy korektora w ogóle potrzebujesz, ja np już bardzo dawno "z tego wyrosłem". Podbijasz na nim zakres basowy?

Tak podbijam bass ale w znikomym stopniu mam mało góry i to mnie irytuje . Kombinowałem z opampami ale nie za dużo pomogło choć szczegóły i dół dają czadu .

Korektor głównie potrzebny do góry .

 

Weź to wszystko w cholerę porozłączaj i zacznij od identyfikacji co źle działa.

1. podepnij do duala sam cd jako źródło (bez korektorów i czegokolwiek innego) i zobacz czy tu masz problem. Zobacz też z innym źródłem.

2. Podepnij kolumny do ampli kina i też zobacz czy strzela.

3. podepnij do duala inne kolumny (choćby tyły) i zobacz czy dalej strzela.

4. Jak powyższe nie strzela, to podłącz duala do ampli bez equalizera.

 

Generalna idea podłączania końcówek do pre amplitunera jest taka, że zerujesz wszystkie barwy, głośność na końcówce na max, a ampli po ustawieniu, kalibracji zawiaduje już całością głośności, barwą, fazą itp. I zapominasz już o gałce głośności na wzmacniaczu. I teoretycznie jeśli wszystko jest sprawne, to powinno być OK.

pytanie kol. ampli mam 8-16 ohm czy mogę podpiąć 4 ohm dali ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent nie zaleca- musi być jakiś powód: przegrzewanie się, mała wydajność prądowa, duże zniekształcenia dla niskiej impedancji, itp.

(Niepotrzebne skreślić)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent nie zaleca- musi być jakiś powód: przegrzewanie się, mała wydajność prądowa, duże zniekształcenia dla niskiej impedancji, itp.

(Niepotrzebne skreślić)

To kolumn Dali nie sprawdzę , a resztę skontroluję i dam znać !

 

Witam , jeszcze raz -- Głośnik dotarł już naprawiony do mnie , działa jak oryginał bez zarzutu . Piękna robota. Dzięki za info odnośnie miejsca naprawy !

Zna się gość na tym .... Także Polecam każdemu kto uszkodzony głośnik ma ! Dzięki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie kol. ampli mam 8-16 ohm czy mogę podpiąć 4 ohm dali ?

Jeśli nie zadziała od razu zabezpieczenie przeciwzwarciowe, to na chwilę/niezbyt głośno możesz podłączyć, nie powinno nic się stać.

Jeśli podłączasz niższą impedancję niż producent zaleca, to jest ryzyko przegrzania/spalenia końcówek, po prostu tyle prądu końcówka dać nie potrafi. Ale jeśli nie dasz czadu, to będzie OK. Na próbę możesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zadziała od razu zabezpieczenie przeciwzwarciowe, to na chwilę/niezbyt głośno możesz podłączyć, nie powinno nic się stać.

Jeśli podłączasz niższą impedancję niż producent zaleca, to jest ryzyko przegrzania/spalenia końcówek, po prostu tyle prądu końcówka dać nie potrafi. Ale jeśli nie dasz czadu, to będzie OK. Na próbę możesz.

Sprawdziłem sprzęt i jest tak , że jak dam czadu i dużo dużo basu i sopranu na maxa to te trzaski występują dopiero jak wzmak chodzi na 95 % mocy wystarczy jak tylko ujmę sopranu (treble) , trzaski znikają wystarczy odjąć minimalnie i trzasków nie ma !

 

Chyba sprzedam duala , czy np: PM-80 będzie mocniejszy ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj coś nietypowego. Zamiast wymieniać kondensatory .. dodaj ekstra kondensatory. Wprost na nogi klienta czyli tuż przy tranach mocy i do czarnego terminala głośnikowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sprzęt i jest tak , że jak dam czadu i dużo dużo basu i sopranu na maxa to te trzaski występują dopiero jak wzmak chodzi na 95 % mocy wystarczy jak tylko ujmę sopranu (treble) , trzaski znikają wystarczy odjąć minimalnie i trzasków nie ma !

Prawdopodobnie wzmacniacz sprawny.

Powyżej tego duala (mocowo) to juz właściwie zostaną ci typowe końcówki estradowe. W home audio ciężko znaleźć coś mocniejszego. Ja bym go zostawił, ewentualnie oddał do pełnego przeglądu, ale chyba nie ma sensu. Aż dziwne że kolumny ci takie traktowanie wytrzymują.

Jak mało ci wysokich, to sprawdź jeszcze same wysokotonówki, czy na pewno są sprawne. podłącz pod wzmacniacz same, bez zwrotnicy i posłuchaj (tylko nie głośno a najlepiej jeszcze z obciętym basem) czy grają poprawnie, nie ocieraja albo nie sa nadmiernie ciche. Przy takim traktowaniu mogły się pożegnać z życiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj coś nietypowego. Zamiast wymieniać kondensatory .. dodaj ekstra kondensatory. Wprost na nogi klienta czyli tuż przy tranach mocy i do czarnego terminala głośnikowego.

kol. zjj_wwa , co Ty masz za sprzęt matko b.... to Ty niezły magic jesteś . A może masz jakieś propozycje co do moich Dali 808 . jakieś przeróbki zwrotnic ? Z DIY jestem nie za mocny ale kombinuję trochę także czekam na propozycje ? Co do kondensatorów to nie za bardzo rozumiem , ? Masz jakieś konkretne na myśli ?

 

Prawdopodobnie wzmacniacz sprawny.

Powyżej tego duala (mocowo) to juz właściwie zostaną ci typowe końcówki estradowe. W home audio ciężko znaleźć coś mocniejszego. Ja bym go zostawił, ewentualnie oddał do pełnego przeglądu, ale chyba nie ma sensu. Aż dziwne że kolumny ci takie traktowanie wytrzymują.

Jak mało ci wysokich, to sprawdź jeszcze same wysokotonówki, czy na pewno są sprawne. podłącz pod wzmacniacz same, bez zwrotnicy i posłuchaj (tylko nie głośno a najlepiej jeszcze z obciętym basem) czy grają poprawnie, nie ocieraja albo nie sa nadmiernie ciche. Przy takim traktowaniu mogły się pożegnać z życiem.

kol. micwoj ... Odnośnie przeglądu , jest ktoś taki na forum kto się tym zajmuje ? Takimi przeglądami ?? Co do wysokotonowych są raczej na 99% , sprawne jak zapnę KOREKTOR graficzny to aż uszy bolą , ale muzyka bezpośrednio z CD MARANTZ CD67 kabel wireword LUNA , to dźwięk średni !

Ktoś napisał że wyrósł z Korektorów ale bardziej wyraźna( nie mylić szczegółowa) muzyka jest za pomocą Korektora ....mam zamiar kupić KENWOOD GE-5020 , ale sam nie wiem ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> mam zamiar kupić KENWOOD GE-5020

Nie rozumiem.

Po co ?

mam obecnie SOUNDWAVE Q 700 ale może ten kenwood będzie lepszy ?

 

Lubię wysokich tonów dużo , a bez korektora tego nie ma .... brakuje jak diabli ! Myślalem że zmienię coś opamp( w cd- 67 ) ami ale to nie o to chodzi....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>kol. zjj_wwa , co Ty masz za sprzęt matko b.... to Ty niezły magic jesteś . 

No coś tam mam. Diy. Takie tam lampowe. Cały tor w zasadzie.

 

>>>mam obecnie SOUNDWAVE Q 700 ale może ten kenwood będzie lepszy ?

Dlaczego chcesz niszczyć dobry sygnał?

Strategia rodem z toalety. Puszczam bąka i zamiast otworzyć okno to ... odświeżaczem powietrza? Dobra zamiana?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>kol. zjj_wwa , co Ty masz za sprzęt matko b.... to Ty niezły magic jesteś .

No coś tam mam. Diy. Takie tam lampowe. Cały tor w zasadzie.

 

>>>mam obecnie SOUNDWAVE Q 700 ale może ten kenwood będzie lepszy ?

Dlaczego chcesz niszczyć dobry sygnał?

Strategia rodem z toalety. Puszczam bąka i zamiast otworzyć okno to ... odświeżaczem powietrza? Dobra zamiana?

To nie jest dobre porównanie .....

 

Jak kupowałem , DUAL a CV441 , Gość podłączył mi go pod CD Myryad MCD600 to dopiero wiedziałem co słucham , wszystko było wysokie niskie i w ogóle... A jak zakupiłem CD-67 uuuuuu wszystko znikło , po przeróbce bass ok ale wysokich mało .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

>>>kol. zjj_wwa , co Ty masz za sprzęt matko b.... to Ty niezły magic jesteś .

No coś tam mam. Diy. Takie tam lampowe. Cały tor w zasadzie.

 

>>>mam obecnie SOUNDWAVE Q 700 ale może ten kenwood będzie lepszy ?

Dlaczego chcesz niszczyć dobry sygnał?

Strategia rodem z toalety. Puszczam bąka i zamiast otworzyć okno to ... odświeżaczem powietrza? Dobra zamiana?

zjj-wwa genialne porównanie ;)

kwintesencja esencji :)

ale niektórzy muszą się na własnych błędach przekonać, że lepiej otworzyć okno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> CD-67

A doprowadziłeś do ładu to CD-67 ???

Te 14 kondów mkp bypass przy kości tda1541a wlutowałeś?

Odsprzęgi na cyfrowych kościach wlutowałeś?

...

Czy po prostu gniota z fabryki saute słuchasz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>> CD-67

A doprowadziłeś do ładu to CD-67 ???

Te 14 kondów mkp bypass przy kości tda1541a wlutowałeś?

Odsprzęgi na cyfrowych kościach wlutowałeś?

...

Czy po prostu gniota z fabryki saute słuchasz ?

uuuu widzę że ktoś się zna na rzeczyy.... . chyba mamy wspólny temat ?????

 

uuuu widzę że ktoś się zna na rzeczyy.... . chyba mamy wspólny temat ?????

Jeden z kolegów pracował nad nim , ale może aż tak zaawansowanie jak mówisz ....

Nie chciał bym pisać kto i jak bo po co , jak masz dla mojedo CD czas chętnie o tym porozmawiamy ewentualnie podeślę gdzieś go ?

Co Ty na to ..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba raczej nie. Z innego segmentu mój kawałek chleba. A i czasu dla siebie i na własne projekty diy niewiele zostaje. Ale namawiałbym Ciebie abyś sam zainteresował się tematem takiego dłubania. To jest niezwykle wciągające.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba raczej nie. Z innego segmentu mój kawałek chleba. A i czasu dla siebie i na własne projekty diy niewiele zostaje. Ale namawiałbym Ciebie abyś sam zainteresował się tematem takiego dłubania. To jest niezwykle wciągające.

Wiem że każdy nie ma czasu , bardzo chętnie sam bym się zabrał za niego ale boję się że z CD-67 może zostać tylko obudowa dobra ! Lutowanie i wylutowywanie nie jest mi obce , ale znajomość części elektronicznych to już inna bajka !

Gdybyś wskazał co i w jaki sposób wykonać , to na pewno dał bym radę inaczej nawet nie odpalam lutownicy , podeślę Ci na priva fotkę , w wolnej chwili sam zobacz co zostało w nim zrobione ? Tutaj też załączę ten plik .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.