Skocz do zawartości
IGNORED

Serwis sprzętu audio, Wrocław


pociej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam serwisu, osoby we Wrocławiu która zajmuję się naprawą sprzętu audio.

 

Mam do poprawienia luty transformatora w DAC oraz do diagnozy/naprawy wzmacniacz stereo.

 

Liczę że kogoś mi polecicie.

Póki co google proponuje mi jedynie serwisy RTV o dość szerokim spektrum usług co do których nie mam pewności czy łącznie ze starymi TV i odkurzaczami poradzą sobie ze sprzętem audio.

 

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam problem z odtwarzaczem CD Technics SL-PG390. Od czasu do czasu odtwarzanie potrafi się zaciąć i kręci tą samą sekundę utworu w nieskończoność, dopóki mu się nie pomoże i nie przewinie o kilka sekund do przodu. Czy ktoś z forumowiczów podjąłby się naprawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Panowie, tez potrzebuje na sprawdzony namiar do naprawy sprzętu we Wrocławiu, pacjent Marantz SR7009, Wejście Monitor 1 - HDMI ARC, przepuszcza dźwięk, ale nie przepuszcza obrazu. Przy przełączeniu na drugie wyjście Monitor 2 - wszystko działa, ale ono nie ma oczywiście ARC.

 

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Dzień dobry

 

Ja również podepnę się pod temat. Szukam kogoś, kto zerknąłby do mojego wzmacniacza REGA Mira. Zanika mi jeden kanał na wejściu AUX, TUNER i PHONO. Na CD wszystko gra OK.

Ruszenie kablami podłączeniowymi zwykle pomaga.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem tutaj nowy, ale zdążyłem przekopać nieco forum i namierzylem trzy potencjalne serwisy, gdyż sam będę wkrótce musiał oddać sprzęt w dobre ręce na przegląd i konserwację. Z racji pobytu poza Polską nie miałem jeszcze okazji nawiązać kontaktu.

 

Zaznaczam, że nie miałem z nimi nic do czynienia i nie mogę wypowiadac się o ich kompetencjach, a jedynie kompiluję polecane przez innych Forumowiczów adresy.

 

http://www.serwis-zurt.pl

 

http://passca.pl/start

(car audio, ale może podejmie sie tematu)

 

http://elektronika.axel2.pl

 

Gdybyś skorzystał z któregokolwiek z powyższych serwisów, proszę o info odnośnie jakości świadczonych usług.

 

Pozdrowienia,

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do siebie, wysyłka nie powinna być probleme gdyż wysylaja do mnie ludzie nawet z zagranicy.

https://www.facebook.com/SerwisAudio24/

https://www.youtube.com/channel/UC00KILJTY8_yCpriTFVFS5Q?view_as=subscriber

 

Zdjęcia, filmy chyba będą najlepszą rekomendacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam,

mam problem z przedzmacniaczem Grundig XV-7500. Zanika na nim jeden kanał lub drugi kanał w zaleźności od ustawień przełącznika wzmocnienia. Kanał nie zanika całkowicie ale staje się bardzo bardzo cichy nawet na max głośności (słyszalny dźwięk lekko charczy). Kanał potrafi się sam wyłączać i włączać nawet przy zerowej pozycji wyłącznika (bez dotykania czegokolwiek), więc problem leży gdzie indziej. Przełącznik był czyszczony. Czy jest ktoś kto mógłby rzucić na to okiem ?

Edytowane przez krzyh70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 6 miesięcy temu...

Dzień dobry

 

Podpinam się pod temat. Również poszukuję dobrego serwisu. Czy mógł bym prosić o jakiś kontakt.?

Witam, jestem nowy na forum i mam problem z Deckiem Sony TC 199 D jeden kanał wariuje czy można prosić o kontakt z kimś z Wrocławia żeby zdiagnozował problem i naprawił ? dziekuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Czy ktoś z szanownych forumowiczów może polecić serwis audio we WROCŁAWIU, który naprawi subwoofer z zestawu Harman Kardon HKTS16BQ ? Sub najpierw zaczął wydawać z siebie dziwny pisk, który znikał po wyłączeniu i ponownym włączeniu. Teraz sub zamilkł całkiem, nie świeci się też biała dioda sygnalizująca włączenie. Będę wdzięczny za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

hej, poszukuję sprawdzonego serwisu we Wrocku. Wysiadło mi pokrętło od głosu w apli HK 3770. Mogę sterować jedynie głosem z pilota a ten przy 4 latku potrafi bardzo często się zagubić :). Proszę o sugestie gdzie mogłbym naprawić sprzęt we Wrocławiu w miarę szybko. Dziękuję

Edytowane przez norberto_73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.