Jump to content
IGNORED

Serwis sprzętu audio, Wrocław

pociej
 Share

Recommended Posts

W dniu 20.08.2021 o 16:23, karolkos napisał:

Nie jestem z Wrocławia, ale mam bardzo pozytywne doświadczenia z Audio Autonomy. Co prawda Grzegorz "siedzi" bardziej w gramofonach, lampach itd. nie mniej jednak warto spróbować. Nawet jeżeli się nie podejmie, to jak Go znam coś mądrego doradzi.

Dziękuję za podpowiedź, na pewno się odezwę!

dataOK:
TopicOK: 0
---
Flaga: 1

• 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dzień dobry,

Poszukuje serwisu na Dolnym Śląsku (najchętniej we Wrocławiu) lub w okolicach (Opolskie, Wielkopolskie). Chcę oddać do serwisu wzmacniacz HK980, usterka polega na tym iż przy zmianie źródła dźwięku pojawią się dwa "pyknięcia" w głośnikach/słuchawkach, podobny problem słychać przy ściszaniu zarówno pilotem jak i gałką. Rozmawiałem z polecanym także i tutaj Audio Autonomy, ale niestety preferują do naprawy nieco starszy sprzęt. Zurt ma różne opinie i na chwilę obecną brak terminów. Do kolegi Bumpalump niestety nie dało mi się dodzwonić, wybrałem się nawet w tej sprawie do AZ-LAB STUDIO w Gdyni, ale niestety człowiek mnie wystawił i odwołał spotkanie kiedy byłem pod Gdańskiem, mimo iż zaznaczałem że jadę aż z Wrocławia... Także jak ktoś ma jakiś pomysł....

dataOK:
---

• 2 months later...
W dniu 23.12.2021 o 09:01, lesny_czlowiek napisał:

Chcę oddać do serwisu wzmacniacz HK980, usterka polega na tym iż przy zmianie źródła dźwięku pojawią się dwa "pyknięcia" w głośnikach/słuchawkach, podobny problem słychać przy ściszaniu zarówno pilotem jak i gałką.

Hej, mój HK980 ma tak samo ale w przypadku tych wzmacniaczy to raczej nie jest usterka a cecha charakterystyczna wynikająca z konstrukcji urządzenia. Swój egzemplarz zaraz po zakupie oddałem w ramach gwarancji do serwisu na wymianę transformatora (nierówna praca) i naprawę tychże właśnie pyknięć. Z serwisu wrócił z nowym trafo i z wpisem w kartę gwarancyjną informującą, że "pykanie przy zmianie źródeł występuje we wszystkich modelach HK980". Możliwe że da się to jakoś wyeliminować ale nie jest to konieczne bo wzmacniacz działa prawidłowo, przynajmniej moja sztuka od lat nie sprawia żadnych problemów a samo pykanie nie jest jakoś szczególnie dokuczliwe. Przy podgłaśnianiu i ściszaniu pyknięcia są cichsze niż przy zmianie źródeł i da się je wychwycić jedynie bez muzyki dlatego sam już zapomniałem, że w ogóle występują. Może w twoim przypadku problem jest bardziej nasilony ale jeśli masz podobnie to chyba lepiej dać sobie z tym spokój, tym bardziej kiedy serwis Harmana stwierdził że to normalne. 

dataOK:
---

• 3 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, padł mi wyświetlacz w magnetofonie a konkretnie taśma (jak poruszałem na chwilę zaświecił, potem umarł totalnie) Pioneer CT-777. Czy jest jakis serwis we Wrocławiu lub okolicach, który robi takie rzeczy? Taśma raczej do wymiany, poza tym nic innego mu nie dolega.

dataOK:
---

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

dataOK:
---

• 2 weeks later...