Jump to content
IGNORED

Dual 731q ekladka 1/2 cala

yatzekx

Recommended Posts

Witam Wszystkich.Mam ochotę zakupić duala 731q i w związku z tym pytanie - czy w tym dualu można w jakiś sposób zamontować wkładkę 1/2 cala?Znalazłem na ebay takie coś tylko nie wiem który kupić,żeby dało się zainstalować w ramieniu duala :

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

i drugi :

Hidden Content

a może ten? :

Hidden Content

I jescze w celu upewnienia się : czy ten dual ma repeat? zBo widzę ikonkę 1 i nieskończoność , tak jakby repeat ale chcę się upewnić.Dzięki za wszelkie sugestie>

Co cię w tym Dualu tak pociąga ?

Dzień dobry , cześć. W sumie to nic szczególnego . Po prostu szukam na alle bo tam mam konto gramofonu do 1000 zł,czarny z repeatem obowiązkowo.No a dual to chyba niezła firma.

P.S-nie chcę Technicsa bo już mam sl 1600

A jaka wkładka w 1600 i przez jakie pre to gra . Zamiast kupowania następnego tt nie lepiej zainwestować w lepszą wkładkę ?

Wkładki mam niezłe,takie na jakie mnie stać - denon dl-103,audio technica at 440 mla , goldring 1006 , jakieś grado ale nie podoba mi się , no i jakieś ed 15 czy md 15 jakoś tak . Technics jest srebrny i nie pasuje do wieży a do duala muszę mieć jakąś przejściówkę na 1/2 cala bo przecież nie wyrzucę tryle wkładek półcalowych.

Pre to kolega robił jakiś klon xono.Podobno niezły.

Wkładka jedynie bardzo podatna. O sztywnych czy MCLO można zapomnieć. No chyba, że się znajdzie (ATOC9 III) ale to już ponad 500$/szt.

PUNKS NOT DEAD ' ... analogowo w cyfrowym świecie ... '

Wkładka jedynie bardzo podatna. O sztywnych czy MCLO można zapomnieć. No chyba, że się znajdzie (ATOC9 III) ale to już ponad 500$/szt.

Witam Cię Ahaja . Faktycznie,zapomniałem o podatności . Czyli w tym przypadku denon odpada bo z tego co wiem to najlepiej gra na ciężkich ramionach.Miałem telefunkena s-500,nawet dwa.Ale srebrny i bez repeatu ale grał lepiej niż ten technics na dl103.Dużo lepiej.No to chyba dual odpada.Idę szukać dalej , jakiś denon był 57 czy 47 jakoś tak.

No to dobra,przemyślałem sprawę.Sprzedam wkładki,zostawię denona , goldringa i audiotechnica , poczekam do wypłaty. W ten sposób na gramofon czarny z repeatem mogę wyłożyć około 2000 zł.Jakieś propozycje?

Z kolegą ciągle mam zwady, kolega nie rozumie moich wpisów, kolega doszukuje się w tych wpisach Bóg wie czego, kolega da mi spokój i zacznie trybić normalnie.

Czy kolega nie "widzi" że te moje pytania/wątpliwości są napisane nieprzypadkowo.

Kolega może przestanie komentować i odpowiadać na pytania nie kierowane do niego.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.