Skocz do zawartości
IGNORED

Accuphase dp 410 czy Luxman d05


f16

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sluchalem owego czasu starszego modelu dp-400 z Luxmanem L-550a ii roznych plyt w pokoju odsluchowym i powiem ze bylo wybornie.Dzwiek byl bardzo namacalny byl wszedzie.Wysokie jak dla mnie byly super.Calosciowo bardzo mi sie spodobal ten player

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Junior_AudioMix_Konin

(Konto usunięte)

A wg Was ten Accuphase jest wart swojej ceny, jeśli chodzi o porównanie ceny do jakości brzmienia? Czy w tym wypadku 50proc wartości to napis Accuphase?

 

Płacisz za technologię. Zresztą obcuję teraz z DP-720 i jest naprawdę piękny sprzęt. Cicha praca szuflady, klimat. Nie każdy to lubi, ale jak już pokocha to nie puszcza :)

DP-410 też uważam za świetny CD, nie ma może takiego przepychu, jest "zwykły" ale dopiero użytkując takie klocki jesteś w stanie ocenić, jaką to ma wartość.

To jest Accuphase i tyle. Nikt nie wnika, czy kupując Ferrari dostajesz 50% ceny za napis, logo. To się rozumie. Legenda produktów. Tradycja. Samo posiadanie.

Mam nadzieję, że kumasz, o co mi chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.