Skocz do zawartości
IGNORED

Wołyń - nowy film Smarzowskiego


Peter75

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieracie się?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ja sobie chyba odpuszczę, znając Smarzowskiego będzie dosłownie, piłowanie, wianuszki z dzieci na drzewach....

 

odkąd sam jestem ojcem, nie dam rady

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na ten film z niecierpliwością.Słyszałem o problemach finansowych ale chyba już po wszystkim.Znając jego dotychczasowe filmy spodziewam się wydarzenia i zażartych kłótni.Ale to dobrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />będzie dosłownie, piłowanie, wianuszki z dzieci na drzewach....<br />

 

No takie teraz czasy...

 

Kiedys zabijana np. z pistoletu postać sie przewracała i tyle. Teraz uszczegółowili zdarzenie i widać rozprysk mózgu oraz dziure wielkości CD (żeby w temacie forum było :-) w główce ofiary

 

Co raz większe niejako jest przyzwolenie krytyków , widzów i kogo tam jeszcze chcemy na takie pokazywanie tzw rzeczywistości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę w kinie realizmu. I żeby aktor powiedział "k**wa" wtedy, kiedy trzeba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co raz większe niejako jest przyzwolenie krytyków , widzów i kogo tam jeszcze chcemy na takie pokazywanie tzw rzeczywistości.

To właściwie nie jest rzeczywistość, filmy kreują własną "reality".

 

Są tacy, co to lubią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reality (ang-pol) rzeczywistość - no słownikowo jakby nie było. No ale OK.

 

<br />Są tacy, co to lubią.<br />

 

I o ile są to normalni ludzie to jeszcze przejdzie. Obejrzą , skomentują (albo nie) i tyle....

 

Jednak na świecie jest co raz więcej debili , którzy z ciekawości chcą zobaczyc czy tak jak w filmie widzieli dzieje sie naprawdę.

 

Nie bierzcie mnie za jakiegoś cnotliwego-mohero-przyzwoitasa ale niektóre sceny czy to w filmach czy w tzw reality-szoł dla kretynów co najmniej lekkawo przekraczają pewne granice , przy których k**wa wspomniana 2 posty wcześniej to bajka dla niemowlaków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie chyba odpuszczę, znając Smarzowskiego będzie dosłownie, piłowanie, wianuszki z dzieci na drzewach....

 

odkąd sam jestem ojcem, nie dam rady

Mam to samo ;( nawet jak słowo pisane czytam o takich wydarzeniach jak rzeź Woli czy Wołyń....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na wydanie na płycie - żeby oglądać na raty.

Ale czekam z niecierpliwością - Smarzowski ma swój styl, a najbardziej cenię za to, że niezależnie od tematyki potrafi oddać klimat danej sytuacji z wszystkimi niuansami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądanie filmu na raty?

 

Też tak mam, gdy koniecznie chcę obejrzeć, ale film jest zbyt ciężki lub wieje nudą. Wtedy konieczne są przerwy choćby kilkuminutowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...dźwięk oceniać dostępnym osobniczo aparatem do tego stworzonym a nie logiczna połówką mózgu." Ś.P. Mamel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak mam, gdy koniecznie chcę obejrzeć, ale film jest zbyt ciężki lub wieje nudą. Wtedy konieczne są przerwy choćby kilkuminutowe.

No pewnie. A to do kibelka a to kufelek napełnić czy w lodówce przegrzebać po jakiegoś snacka, samo życie... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i już w parlamencie ukraińskim uchwalono "ripostę" zapominając chyba kto zaczął czystki i jakie są udokumentowane proporcje w ofiarach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też tak mam, gdy koniecznie chcę obejrzeć, ale film jest zbyt ciężki lub wieje nudą. Wtedy konieczne są przerwy choćby kilkuminutowe.

Szacunek za upór, ja sobie po prostu odpuszczam, nie dam sobie wmówić iż książka telefoniczna Poznania ma głębię - wagę tak ;) Ale jak jeszcze tli się we mnie iskierka nadziei, iż z filmu da się coś wykrzesać - do przodu na przyspieszeniu....

Zazwyczaj potem żałuje straty czasu.

 

i już w parlamencie ukraińskim uchwalono "ripostę" zapominając chyba kto zaczął czystki i jakie są udokumentowane proporcje w ofiarach

Zbrodnia to była straszna i powinna być potępiona na równi z zagazowywaniem ludzi. Ale trzeba tez być sprawiedliwym i napisać iż zapracowaliśmy sobie na to. Wiem osoby nie znające polskiej historii na wschodzi obrzucą mnie kamieniami, ale niestety Polacy i żydzi zapracowali sobie na nienawiść ukraińców. Co podkreślam nie zmniejsza ani o gram wagi tej zbrodni.

 

A film sobie obejrzę, tym bardziej chętnie iż dotychczasowe filmy nawet te z pod znaku płaszcza i szpady zioneły wręcz poprawnością polityczną wobec ukrainy. Ukraina świadomie z małej.

 

A flaki na ekranie mogą być już bodajże po 20:00, ale goła pierś kobieca o to to już jest zbrodnia (od 23:00). Zabijać się możecie, kochać nie - takie dziwne przesłanie w tle się rysuje.... :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No takie teraz czasy...

 

Kiedys zabijana np. z pistoletu postać sie przewracała i tyle. Teraz uszczegółowili zdarzenie i widać rozprysk mózgu oraz dziure wielkości CD (żeby w temacie forum było :-) w główce ofiary

 

Co raz większe niejako jest przyzwolenie krytyków , widzów i kogo tam jeszcze chcemy na takie pokazywanie tzw rzeczywistości.

 

Na skalę światową - ten "trynd" zapoczątkował "Szeregowiec Ryan", mimo, że i wcześniej zdarzały się podobne "ujęcia", to był to na tyle znaczący i światowy hit, że ...tak już zostało, kto ma odpowiednie fundusze - pokazuje ile się da i jak się da.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim obejrzycie film, warto obejrzeć prelekcję Stanisława Srokowskiego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej jak słyszę ruch narodowy to mnie zwyczajnie cofa.

 

Ale rozumiem coraz lepiej uwielbienie niektórych dla pana ministra M. Tego od Skype i brzozy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej jak słyszę ruch narodowy to mnie zwyczajnie cofa.

Akurat na to, że Srokowski swoją prelekcję wygłosił pod patronatem RN należy zwracać najmniejszą uwagę.

Natomiast większą i baczniejszą na to, co i o czym mówi.

Ale rozumiem coraz lepiej uwielbienie niektórych dla pana ministra M. Tego od Skype i brzozy...

Ani składni, ani gramatyki, chyba sam nie wiesz o co Ci chodzi.

Jestem apolityczny i nie optuje, nie przyklaskuje żadnej partii !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani składni, ani gramatyki, chyba sam nie wiesz o co Ci chodzi.

Sorry, że nie jesteś wstanie zrozumieć - cóż na usprawiedliwienie mam tylko to iż blisko 25 przebywałem poza Polską i czasami to czuć - acz w tym wypadku jest to tylko Twoja histeryczna i złośliwa reakcja na złe słowa o ruchu narodowym.

Całkowicie zbędna, bo do Ciebie nic nie mam, śmieszą mnie tylko tacy nawiedzeni "hist-(o)e-rycy" jak ten z filmu. Acz ostanio pisanie historii najnowszej na nowo to już wręcz nie moda, a standard..

Także nie denerwuj się tak, bo żyłka pęknie i ojczyzna stratę poniesie.... I będzie na mnie.....

 

Co do meritum.

Tu nie ma żadnej filozofii - Ukraina nie jest zainteresowana przyznaniem się do zbrodni wobec

ludzkości, a to że obok polaków z duża radością mordowali i wydawali Niemcom żydów też im poparcia międzynarodowego nie przyniesie... Bo o tym iż radośnie mordowali warszawiaków i ze szczególnym okrucieństwem to każdy powinien wiedzieć. (po upadku powstania). Słowo radośnie jest tu jak najbardziej na miejscu.

Poza tym Bandera bohater narodowy Ukrainy zostałby zwykłym faszystowskim bandytą - co jest zresztą prawdą, ale czego Ukraińcy nie chcą widzieć. Bo fakt zabili go Niemcy, ale jak zrezygnowali z planów z nim związanych i stał się zbędny - i zapewne deko rozczarowany też...

 

A Polacy od 25 lat przepraszają wszystkich za to że żyją - taką koncepcję przyjęto na salonach.....

Nie umiemy zadbać o swoje ani na Ukrainie - mogiły wołyńskie są świadomie niszczone, ani na Litwie, ani w Stanach.

 

I masz całe rozwiązanie podane w 60 sekund - tyle zajęło Ci przeczytanie, 108 minut tego filmu możesz sobie już darować i w to miejsce iść z dziewczyną/chłopakiem na lody, do kina, itd. tym bardziej iż te 108 minut to strata czasu i pieniędzy za prąd.... ;)

 

Serdeczności

Ogr

 

pisane w ogrzym, acz zbliżonym do polskiego ;-P

Ale jakby coś niejasne - przetłumaczę za free

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak opowiadanie czegoś czego się nie widziało.Może pogadamy po obejrzeniu filmu?

 

Wg mediów Kurski chce wręczyć Smarzowskiemu jakąś bliżej nieokreśloną nagrodę ( 100 tys. zł.) we wtorek.Na otarcie łez?Czy może próba przekupstwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem.Przecież dyskutujemy o filmie Wołyń.Muddy 13 napisał,że zamierza obejrzeć go na raty.Stąd moje zdziwienie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na raty więc proponuję zacząć od tytułu. Czytamy tytuł od początku do końca, potem tydzień przerwy i kolejna rata.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Polacy od 25 lat przepraszają wszystkich za to że żyją - taką koncepcję przyjęto na salonach.....

Nie umiemy zadbać o swoje ani na Ukrainie - ani na Litwie, ani w Stanach.

 

W USA to jeszcze chyba nikogo, ale na Litwie za pacyfikacje polskiej wsi przez kolaborującą litewska policję AK wytłukło im cztery razy tyle Litwinów. Na Wołyniu było gorzej bo tylko dwie wsie się tam uzbroiły i tłukły chachłów i to przy biernej postawie Niemców więc tez musiało cos być na rzeczy z tymi zwyroralmi. Zresztą wiązanie partyzantki polskiej w walkach z UPA było Niemcom na rękę.

Śmieszne jest to dzisiejsze dosrywanie Rosji przy pomocy przymilania się do Ukrainy. Niczego w ten sposób Polska nie zyskuje poza dodatkowym wrogiem, któremu usiłuje się przypodobać. Antypolska polityka jest w Kijowie nie do wykrzywienia, tak samo jak była przed II WŚ. Polska tego nie zmieni. A z drugiej strony nie byłoby dobrze ustąpić pola Rosji.

Zamiast sie tak krygować jak panna na wydaniu co to się jej ani ładny ani młody nie podoba, powinniśmy być neutralni i próbować zachowywać jak najlepsze stosunki i z Rosja i z Ukrainą, ale na pewno jej nie pomagać bo żaden tam nasz interes.

Ciekawe co tam Smarzowski wysmażył tym razem. Będzie dosłowność z lekko psychodeliczną narracją w rodzaju retrospekcji i kamery z ręki, jak w Domu złym?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mediów Kurski chce wręczyć Smarzowskiemu jakąś bliżej nieokreśloną nagrodę ( 100 tys. zł.) we wtorek.Na otarcie łez?Czy może próba przekupstwa?

Z własnej kieszeni tych 100tyś. nie wyjmie, tylko z naszych....jeśli już.

"Ida", "Pokłosie" były sponsorowane z MKiSz, na "Wołyń" Pan Smarzowski nie dostał ani złotówki. Film powstał m.in. dzięki datkom społecznym.

...powinniśmy być neutralni i próbować zachowywać jak najlepsze stosunki i z Rosja i z Ukrainą, ale na pewno jej nie pomagać bo żaden tam nasz interes.

Dodam tylko, że oprócz utrzymywania jak najlepszych stosunków z tymi krajami, powinniśmy im jeszcze uważniej patrzyć "na ręce".

Nie wiem kto ma w tym cel, aby tak sowicie wspierać Ukrainę. Zwłaszcza że Ukraińcy nigdy nie byli nam przychylni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto ma w tym cel, aby tak sowicie wspierać Ukrainę. Zwłaszcza że Ukraińcy nigdy nie byli nam przychylni.

 

też tego nie rozumiem, chyba tylko po prostu na złość Rosji, bez pomyślunku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"na "Wołyń" Pan Smarzowski nie dostał ani złotówki. Film powstał m.in. dzięki datkom społecznym."

 

To bzdura. Dofinansowanie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dla filmu "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego wyniosło łącznie 6 mln zł i jest to maksymalne możliwe dofinansowanie dla filmu historycznego zgodnie z obowiązującymi Programami Operacyjnymi PISF.

Zdecydowana większość kasy pochodziła ze środków państwowych

Datki prywatne były, ale to była mniejszość

Problem wystąpił z końcowymi zdjęciami do filmu, ale TVP rzuciła milion, zareagowało pozytywnie parę spółek i osób fizycznych

Efekt zobaczymy w kinie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dofinansowanie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej dla filmu "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego wyniosło łącznie 6 mln zł i jest to maksymalne możliwe dofinansowanie dla filmu historycznego zgodnie z obowiązującymi Programami Operacyjnymi PISF

Ależ masz całkowicie rację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ale skoro,

Zdecydowana większość kasy pochodziła ze środków państwowych

Datki prywatne były, ale to była mniejszość

To te "środki państwowe" skąd niby pochodziły, jak nie z kieszeni podatnika ?

My wszyscy...Pan, Pani, zapłaciliśmy za powstanie tego i wielu innych filmów.

 

Nigdy nie powinno się tracić optyki zdarzeń, które wokół nas się dzieją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że oprócz utrzymywania jak najlepszych stosunków z tymi krajami, powinniśmy im jeszcze uważniej patrzyć "na ręce".

Nie wiem kto ma w tym cel, aby tak sowicie wspierać Ukrainę. Zwłaszcza że Ukraińcy nigdy nie byli nam przychylni.

 

Przychylni? To byli otwarci wrogowie tak jak Rosja. Kozaczyzna składała sie głównie z Rusinów, a najwiekszy zarzut mieli do RP o to że nie traktowała ich jak szlachty, którą przecież nie byli. To byli uciekinierzy pańszczyźniani z terenów Rusi, Litwy i Polski. Uważali się za lepszych bo nikt ich tam nie ścigał, a jeszcze wojowali z Turkami i Mongołami. Chmielnicki oddał ich Rosji po ugodzie w Perejesławiu - Car im od razu karki kazał zginać, wykorzystyjąc te ich nienawisć do walki z Polską. Ani oni nam braci ani swaci.

Co do finansowania Ukrainców, to dla Polski tym lepiej im dłużej się Kijów tłucze z Noworosją. Patrząc na polityke Rosji można wyciagnąć wniosek, że dla nich też to jest na rękę. Dla nas jest na pewno dobrze kiedy nasi wrogowie się biją między sobą i warto o ten stan dbać..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.