Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Tannoy


red88

Rekomendowane odpowiedzi

Z jakim wzmacniaczem posluchac kolumn Tannoy dc8t lub dc10t? Chodzi o idealne polaczenie do muzyki klasycznej. Wzmacniacz do 10-12tys.zl. W brzmieniu chodzi mi o piekna barwe, dobra dynamike.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakim wzmacniaczem posluchac kolumn Tannoy dc8t lub dc10t? Chodzi o idealne polaczenie do muzyki klasycznej. Wzmacniacz do 10-12tys.zl. W brzmieniu chodzi mi o piekna barwe, dobra dynamike.

Ale chodzi Ci o piekna barwe czy o naturalna barwe?

Jesli sluchasz duzo muzyki orkiestrowej to dc10 beda lepsze ze wzgledu na glebie sceny.

Ja slucham na Musicalu i mi to granie odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Na pewno posłuchaj jednego z modeli wzmacniaczy Musical Fidelity, spójrz na model M5si (http://q21.pl/musical-fidelity-m5si.html), powinien Cię usatysfakcjonować. Dobrą opcją może być także polska konstrukcja hybrydowa Wile Rock (http://q21.pl/wile-rock.html), jest trochę drożej, ale zakup wart przemyślenia, ale przede wszystkim urządzenie warte odsłuchu. Także z trochę droższych segmentów warto posłuchać najnowszą flagową integrę Roksan Blak (http://q21.pl/roksan-blak-usb-integrated-amplifier.html).

 

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, w przypadku pytań oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem u znajomego połączenie Musical Fidelity m5si z dc10t i grało to bardzo, bardzo przyjemnie. On akurat bardziej w jazz siedzi ale klasyką też nie pogardzi. Szczerze polecam aby dopisać do listy odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dc 10 czy 8 zagraja wszystko z MF 6 czy 5 bardzo przyjemnie. To dosc uniwersalne polaczenie. Mocny rock rowniez zagraja bardzo poprawnie, z zadziorem i dynamika. Ale do orkiestry lepsze sa dc10.

Wazne tez oczywiscie dobre glosnikowe kable - lepiej zeby byly delikatnie po jasniejszej, chlodniejszej stronie wzglednie przejrzyste.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.