Skocz do zawartości
IGNORED

wyprzedaż w amplifonie


amplifon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wszystkich puściłem właśnie ogłoszenie na lukar net dotyczące sprzedaży pewnych podzespołów. Wiem że forum to nie targowisko ale pomyślałem że znaczna część z was od DIY nie czyta ogłoszeń ponieważ nie ma tam podzespołów więc postanowiłem tu dodatkowo napisać. Po szczegóły odsyłam jednak do ogłoszenia. Wrazie wszelkich pytań służę pomocą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>amplifon

Jakiś czas temu wysłałem do Was zapytanie w sprawie interesujących mnie elementów z wyprzedaży, ale nie dostałem do teraz odpowiedzi. Jest szansa to zmienić? Namiar w "o mnie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic jest jeszcze weekend i jako, że jestem cierpliwy człowiek, to troszkę poczekam. Wydaje się mnie, że dając ogłoszenie robi się to w jakimś celu (żeby sprzedać?). Może autor wątku zajrzy tu jeszcze? Zakładam, że to nie ogłoszenie reklamowe zamieszczone w celu przypomnienia forumowiczom o istnieniu firmy.

Z niecierpiliwością czekam na sprostowanie przez ogłoszeniodawcę - jeśli się mylę:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.