Skocz do zawartości
IGNORED

Oddajcie mulsa!


fox733

Rekomendowane odpowiedzi

Nie został oficjalnie zbanowany przez administrację, jak długo jeszcze będzie zablokowany?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest Muls? :)

 

A czemuż to zablokowany jest?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to też tu som równe i równiejsze ???

 

A czemuż to zablokowany jest?

Pewnie z tego samego powodu co irlandzki doktorek, nawrzucał komuś od najgorszych i nie dało się pod dywan....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie z tego samego powodu co irlandzki doktorek, nawrzucał komuś od najgorszych i nie dało się pod dywan....

Mylisz się.

Po prostu nie uznał "zwierzchnictwa" "nowej moderacji". Większość uznała i dlatego jeszcze może pisać...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muls-zupełnie inne spojrzenie na audio ode mnie,niesłychanie celne uwagi dotyczące otaczającej nas rzeczywistości,znam osobiście.

Czy nie chce tu pisać,czy to wina zarządu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak myślisz głąbie?

Nie mów tak do mnie:( I kolejny siwy włos na mojej głowie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię mulsa- zwymyślał mnie, załapałem wiele punktów w żarliwej dyskusji z il dottore.

 

Lecz arbitralne odbieranie prawa do wypowiedzi(na stałe) przez moderację jest nie do przyjęcia. Jest takie pisowskie.

 

"Mam guzik do wyłączania mikrofonu w Sejmie, to go użyję- z satysfakcją" jest samobójcze- tutaj również.

Mimo z założenia totalitarystycznego sposobu organizacji każdego forum internetowego.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał sporo chamskich zagrywek celem obrony swojej racji ale na plus można zaliczyć orientację w polityce i rzeczywistości. Gnebil nawiedzonych komunistów socjalistów i innych szkodników. I tutaj robił dobrą robotę.

Ale ciemnotę ciężko przekonać do prawdy ciemnota tak już ma więc i nie raz sie oberwalo i bana dostało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość uznała i dlatego jeszcze może pisać...

Ja nie uznałem, ale oni nie uznają mnie, także nie widzą i mogę pisać ;P

Warto być nie koszernym....

 

Poza tym wiem że Bocznica, ale nie przesadzacie z tymi teoriami spiskowymi ???

 

Miał sporo chamskich zagrywek...................... Gnebil nawiedzonych komunistów socjalistów i innych szkodników. I tutaj robił dobrą robotę.

 

No to żeś go podsumował na fest......

 

;P

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się.

Po prostu nie uznał "zwierzchnictwa" "nowej moderacji". Większość uznała i dlatego jeszcze może pisać...

 

Mylisz się i to bardzo. Mulsieniek doskonale wie za co ma bana. Na nic się zdadzą Wasze "plebiscyty", dopóki On sam nie dojrzeje aby wprost powiedzieć mi, że chciałby wrócić, deklarując zaniechanie poczynań za które, mino że uważam się za Jego przyjaciela, musiałem go zawiesić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultowałeś swoją decyzję z Adminem? Zgodnie z regulaminem moderacji tylko on ma prawo bezterminowo blokować użytkowników, po to został zaimplementowany automat blokujący userów za przekroczenie określonej liczby punktów aby nie dochodziło do takich sytuacji. Moim zdaniem nadużyłeś narzędzia, które udostępnił moderacji admin do blokowania botów i spamerów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mylisz się i to bardzo. Mulsieniek doskonale wie za co ma bana. Na nic się zdadzą Wasze "plebiscyty", dopóki On sam nie dojrzeje aby wprost powiedzieć mi, że chciałby wrócić, deklarując zaniechanie poczynań za które, mino że uważam się za Jego przyjaciela, musiałem go zawiesić.

 

Bardzo lubię Mulsa , i uwielbiam Go czytać , zresztą jestem pewien , iż nie jestem odosobniony w swych odczuciach , stąd Jego nieobecność na tym Forum jest dla mnie/dla nas tak dotkliwa.

Niemniej dziękuję Włodku za słowa wyjaśnienia, lepsze to , niż snucie domysłów .

Mam nadzieję , że Muls okiełzna swój temperament, ku uciesze Jego przyjaciół na tym Forum .

 

P.S.

 

Tęsknimy , Drogi Mulsie !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten muls nie jest fanem kaczych tematów to jak najbardziej , odblokować !

Zdecydowanie nie jest. Powinien być odblokowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultowałeś swoją decyzję z Adminem? Zgodnie z regulaminem moderacji tylko on ma prawo bezterminowo blokować użytkowników, po to został zaimplementowany automat blokujący userów za przekroczenie określonej liczby punktów aby nie dochodziło do takich sytuacji. Moim zdaniem nadużyłeś narzędzia, które udostępnił moderacji admin do blokowania botów i spamerów.

 

A Ty otrzymałeś funkcję nadzorcy nad moderatorami i teraz mam ci zdawać raporty ze swego działania? Zapytaj Admina, albo złóż zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przeze mnie wykroczenia względem regulaminu, oraz nadużycia uprawnień.

 

Ok. Żeby nie było zarzutów, że nie daję równo wszystkim zbłąkanym owieczkom następnej szansy, uczynię jak w przypadku reszty kolegów, których przywróciłem na forum.

Proszę o zgłoszenie się trzech kolegów, którzy poręczą za Mulsika. Wówczas go przywrócę na warunkach takich samych jak np. @bum1234. To znaczy, że kiedy uzbiera 10pkt karnych, to jego ban nie wyniesie 10dni, tylko będzie ostatecznym na naszym forum.

Tylko proszę poręczających aby wpierw skontaktowali się z @muls'em, czy życzy sobie takiego powrotu na forum.

 

Serdecznie jak zawsze.

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli muls ma być odblokowany to dla równowagi powinien być odblokowany też il Dottore

Myślę że nie powinieneś wnioskować o odblokowanie doktorka, bo i niby czemu ? Przecież doktorek już dość dawno wyleciał, przecież nie miałeś jeszcze tu konta więc jak go poznałeś?

 

Oczywiście że mógłby, warunki jak powyżej.

A jak to już taki dzień dobroci to może przy okazji zweryfikować Tempera, powodu chyba nie muszę tłumaczyć.

A z ciekawości zapytam czy z tych trzech osób poręczających wykluczysz klony?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości zapytam czy z tych trzech osób poręczających wykluczysz klony?

 

Osoby poręczające winny być wieloletnimi użytkownikami tego forum, znanymi wszystkim. Użytkownicy tegoroczni, klony czy nie, nie mają mandatu do poręczania za kogokolwiek na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.