Skocz do zawartości
IGNORED

Subwoofer do stereo (męczenie konia) ;)


sylwon38

Rekomendowane odpowiedzi

Jezeli szukasz dobrego suba do muzyki a tym bardzej z baaaardzo dobrą jakością basu przy jak na takie mozliwosci mizernym budzecie zwroc uwage na svs sb2000

Witaj. Z ciekawości odnalazłem ten model w niemieckim sklepie. Na razie nie mam kasy ale gdyby wpadła, mógłbym coś pomyśleć. Trochę ziomków jeździ tam i nazad. Mam tylko kilka pytań. Regulacja fazy jest płynna, to chyba dobrze. Częstotliwość odcięcia, odkręcona na maksa w prawo ma napis LFE. Czy podłączając takiego suba do mojego wzmacniacza, który ma wyjście SUB OUT, kablem RCA do wejścia LFE w subwooferze, miałbym właśnie odkręcić to pokrętło na pozycję LFE i co to jest ta cała regulacja fazy? Pan ze sklepu powiedział, że po to, by ustawić tak pracę, żeby sub nie wyprzedzał dźwięku z głównych kolumn, lub się nie spóźniał. Nie znam się kompletnie na subwooferach. Podpowiesz coś więcej? Będę wdzięczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli znasz choc podstawowy angielski to wbij na strone svs a konsultant odpowie na wszystkie twoje pytania,mi radzili zostawic na 0 a regulowac tylko odcieciem i glosnoscia przy stereo.

Dzięki, jak wytrzasnę trochę euraków to będę kombinował co dalej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.