Skocz do zawartości
IGNORED

Spec we Wrocławiu od naprawy lampowców poszukiwany


Hellraiser

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie kogoś obeznanego z tematem, sprawdzonego, rzetelnego i uczciwego człowieka, miłośnika i specjalistę w jednym, który zna się na naprawie i serwisie wzmacniaczy lampowych we Wrocławiu ? Po włączeniu lampy, strzelił mi jeden kondensator elektrolityczny Rubycon (dosłownie go rozsadziło i elektrolit wyciekł) i spaliły się dwa rezystory radzieckie połączone z nim (nie wiem czy uda się odczytać ich wartości). Sęk w tym, że na pierwszy rzut oka nie jestem w stanie stwierdzić czy jedynie te elementy padły czy może coś jeszcze. Nie dysponuję specjalistyczną aparaturą. Znajdę kogoś takiego we Wrocławiu ? Wzmacniacz skonstruowany przez Phasta, po gwarancji, kupiony od drugiego właściciela. Grał naprawdę pięknie, ale długo się nim nie nacieszyłem niestety :(

 

20160802-171138.jpg

 

<a href="

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pankiewicza 19 pan Chitroń. 603684544. Naprawial mi Anthema . Strzelil kondzior. Poprawil wade fabryczna i zmierzyl lampy. Okazalo sie ze wczesniej ktros kto mi go sprzedał, wsadził rozjechane lampy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.