Skocz do zawartości
IGNORED

Soundaware D100Pro + atomowy zegar ... czy to najlepsze źródło plików ?


pmcomp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zakładam nowy wątek ponieważ w wątku o Jay's Audio ten temat zginie.

 

Stawiam pytanie: czy właśnie znalazłem świętego Grala w sposobie odtwarzania plików?

Czy Soundaware DX100Pro DeLuxe + Mutec MC-3+ Smart Clock USB + jay's Audio CDT-3 to absolutne źródło plikowej muzyki?

Czy dystrybucja sygnałów wzorcowego zegara do urządzeń cyfrowych w systemie wynosi dźwięk na wyżyny?

 

Trudne pytania. Skompletowałem zestaw, podłączyłem i ... przystepuję do testów: ......................................................................

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zakładam nowy wątek ponieważ w wątku o Jay's Audio ten temat zginie.

 

Stawiam pytanie: czy właśnie znalazłem świętego Grala w sposobie odtwarzania plików?

Czy Soundaware DX100Pro DeLuxe + Mutec MC-3+ Smart Clock USB + jay's Audio CDT-3 to absolutne źródło plikowej muzyki?

Czy dystrybucja sygnałów wzorcowego zegara do urządzeń cyfrowych w systemie wynosi dźwięk na wyżyny?

 

Trudne pytania. Skompletowałem zestaw, podłączyłem i ... przystepuję do testów:

 

Pozdro

Jestem bardzo ciekawy do jakiego dojdziesz wniosku, a wątek chińskich player'ów był wałkowany w

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ,

a i na Head-Fi jest całkiem sporo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o poznanie wpływu taktowania wszystkich urządzeń cyfrowych tym samym najwyzszej jakości zegarem, a nie o to czy klocki są z Chin czy od wypasionych audiofilskich manufaktur.

Plikowce z wejsciem zegara znam tylko dwa ... własnie testowany i Aurender W20.

 

Oto moja aktualna konfiguracja testowa:

 

AFQRYj.jpg

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek, moze zawitasz z jayem i mytkiem(ewnt. AN) do klubu, ciekawe jak to zestawienie wypadloby w porownaniu do MBLa 1531, byloby to cenne doswiadczenie, dla ciebie i dla nas, moglibysmy tez sprawdzic obydwa urzadzenia w roli transportow. Potem moznaby sprobowac z plikami. Gdyby okazalo sie ze jay/mytek jest lepszy od MBLa, a pliki graja na tym samym poziomie, to bylby to pewien rodzaj przelomu w odtwarzaniu plikow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar atomowy jest niezbędny. Bez niego nie da się słuchać muzyki.

 

..........................................

 

Jacku, raczej juz wyrosłem z dźwigania klocków. Mam tez okropną awersję do przełaczania kabli.

I lubię sluchać u siebie, w kontrolowanych warunkach. Słuchanie gdzieś to, przynajmniej na początku, słuchanie .... niczego. Bo wszystko nowe.

Jedynym wyjatkiem jest system miniabyra i czasem Ondreja.

 

Jesli ktoś chce posluchać zapraszam do siebie. Nawet z tymi klamorami, byle nie za dużo.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jacku, raczej juz wyrosłem z dźwigania klocków. Mam tez okropną awersję do przełaczania kabli.

I lubię sluchać u siebie, w kontrolowanych warunkach. Słuchanie gdzieś to, przynajmniej na początku, słuchanie .... niczego. Bo wszystko nowe.

Jedynym wyjatkiem jest system miniabyra i czasem Ondreja.

 

Jesli ktoś chce posluchać zapraszam do siebie. Nawet z tymi klamorami, byle nie za dużo.

 

Pozdro

 

No coz, napisz jak to wypada u Ciebie, potem moze zrobimy jakies male porownanie. Ciekaw jestem czy te pliki zbliza sie do cd/transprt/przetwornik.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kpisz to obiecuje, że to będzie zapewne Twój przedostatni wpis w tym watku. proponuję w innych gdzie nie bywam.

 

Pozdrawiam

 

Marzyciel ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kpisz. Dziękuję koledze za aktywny i merytoryczny udział w tym wątku. Pa.

 

 

 

 

 

No coz, napisz jak to wypada u Ciebie, potem moze zrobimy jakies male porownanie. Ciekaw jestem czy te pliki zbliza sie do cd/transprt/przetwornik.

 

Na szybko, po kilkugodzinnym słuchaniu na kolumnach Jay mi się bardziej podoba od plikowca. Ale w slepym teście chyba bym się nie podjął. Róznice nieznaczne w kreowaniu głębi sceny. Oba robią ro nieznacznie inaczej. Jest tez inna ilosc powietrza dookoła instrumentów. Szczególnie slychać to na wokalu grającym w punkt.

Jeszcze tak dobrze grających plików u siebie nie slyszałem.

 

pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego pytania, mysle, ze na razie nikt nie bedzie w stanie udzielic sensownej odpowiedzi, po prostu nikt nie mial do czynienia z taka konfiguracja, najlepiej porownac do wysokiej klasy cd(moze dzielonego), do glowy przychodzi mi zestawienie umki, czyli reimyo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do samego pytania, mysle, ze na razie nikt nie bedzie w stanie udzielic sensownej odpowiedzi, po prostu nikt nie mial do czynienia z taka konfiguracja, najlepiej porownac do wysokiej klasy cd(moze dzielonego), do glowy przychodzi mi zestawienie umki, czyli reimyo:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jacek kocha tachac klamoty audio :). Problemem jest tylko, że Jemu dźwięk moich papierów i tub za bardzo nie leży. Choć może teraz byloby lepiej bo jak zapowiadałem zmieniłem kondy w konćówkach na pasmo powyżej 1250 Hz z Mundorfów na miedziane Jenseny PIO.

 

Poza tym po co robić test porównawczy Jaya CDT-3 ? Jeszcze ktoś będzie miał humor popsuty ? Pamiętasz tego gościa, co przytaskał na porównanie do mnie Metronome CD8 Tube do porownania z Jayem CDT-1 ? :) Ale On wporzo jest.

 

Zapraszam i Ciebie i Jacka serdecznie ale tym razem nie na łyskacza, a na słuchanie.

Od poniedziałku jestem słomianym wdowcem, można gałę kręcić mocno w prawo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metronome juz podrasowany telefunkenami, zadny rewanzu:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, he, he. Ty dźwigasz, ja ... słucham ;).Ja zwykle problem bedzie z miejscem na postawienie do odsłuchu, coś wymyślimy.

 

Tam na lampach jest analogowy stopien wyjsciowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek kocha tachac klamoty audio :). Problemem jest tylko, że Jemu dźwięk moich papierów i tub za bardzo nie leży.

Pytanie jest, komu leży? Bo dotąd jakoś nikogo nie dało się zauwazyć ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie leży. I to jest najważniejsze. System buduje pod siebie i dla siebie. Sądzę, że rozumiesz mój punkt widzenia/słuchania.

 

Widzę, że moderacji znowu nie podobają się moje wpisy i tematy. Napiszę ponownie: mój blog = wpisz w wyszukiwarkę pmcomp + blog. Tam zapraszam ponieważ ponownie TU straciłem ochotę do opisywania czegokolwiek.

Rozumiem, że moderacja ma większe doświadczenia ode mnie nt. wykorzystania w audio ultra precyzyjnych zegarów i spinania nimi cyfrowych klocków i podzieli się z nami swoją widzą. Chętnie poczytam.

 

Za to zdanie zapewne ponownie dostane ostrzeżenie jako: atak na moderację. He, he, he. Nic się nie zmieniło.

Proponuje modercji aby zamknęła ten wątek. Albo skasowała.

 

Ponownie żegnam wszystkich na dłużej.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie żegnam wszystkich na dłużej.

 

No wreszcie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie leży. I to jest najważniejsze. System buduje pod siebie i dla siebie. Sądzę, że rozumiesz mój punkt widzenia/słuchania.

To rozumiem i nie podlega dyskusji.

Natomiast czasem warto próbować swoje bieżące gusta weryfikować z gustami innych, by mogły ewoluować i nie zamykać sobie innych dróg w poszukiwaniu lepszych rozwiązań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też robię. Goszczę u siebie róźnych znamienitych melomanów i audiofilów.

Wymieniamy doświadczenia, słuchamy muzyki, pijemy łyskacza, gadamy o dupach.

Chyba nawet z ostatniego większego spotkania zamieściłem zdjęcie ... NA BLOGU !!!

Czasem przytaskają jakiegoś klamora.

Ale oni raczej już opuścili AS albo nigdy na szczęście tu nie zawitali.

Bubusia jest wyjątkiem potwierdzającym regułę.

Moje zaproszenie jest aktualne.

A w Warszawskim Klubie wystarczy, że bywa Ondrej.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie leży. I to jest najważniejsze. System buduje pod siebie i dla siebie. Sądzę, że rozumiesz mój punkt widzenia/słuchania.

 

Widzę, że moderacji znowu nie podobają się moje wpisy i tematy. Napiszę ponownie: mój blog = wpisz w wyszukiwarkę pmcomp + blog. Tam zapraszam ponieważ ponownie TU straciłem ochotę do opisywania czegokolwiek.

Rozumiem, że moderacja ma większe doświadczenia ode mnie nt. wykorzystania w audio ultra precyzyjnych zegarów i spinania nimi cyfrowych klocków i podzieli się z nami swoją widzą. Chętnie poczytam.

 

Za to zdanie zapewne ponownie dostane ostrzeżenie jako: atak na moderację. He, he, he. Nic się nie zmieniło.

Proponuje modercji aby zamknęła ten wątek. Albo skasowała.

 

Ponownie żegnam wszystkich na dłużej.

 

Pozdro

ponownie zaczynasz swoje żale , który to juz raz jest to samo

zamiast pisac na tym forum i tu umieszczać swoje obserwacje zakładasz temat na audiostereo zachecasz a nastepnie linkujesz do hdtv gdzie jestes moderatorem i gdzie mozna przeczytac w całosci to o czym piszesz

dodaj jeszcze ze twój blog jest na twoim macierzystym forum aby była jasność sytuacji , chyba że cos sie zmieniło- to wpisz stosowną informacje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi moderatorze,

 

po pierwsze nie jestem moderatorem na HDTVPolska, piszesz nieprawdę. Sprawdź zanim coś napiszesz.

Po drugie kiedyś, ponad dwa lata temu, mój blog był tutaj, na audiostereo. Z powodów działań moderacji, spójrz proszę w lustro i rzuć kamieniem oraz polityki audiostereo został przeniesiony tamże.

I na pewno nie żałuję.

Od dłuższego czasu nie pisuje tutaj. Założyłem dwa wątki. Jeden o wyborze transportu gdzie koledzy dużo mi pomogli, a ja pokazałem ciekawy transport. Drugi wczoraj nt. wpływu jakości zegara na tor cyfrowy, a co za tym idzie na jakość dźwięku, w systemach audio. Wiedza unikalna.

Jak rozumiem polityką audiostereo jest niedopuszczenie do takiej wiedzy tutejszych userów. Gratuluję. Klikniecia, odsłony, wejścia są jak zwykle najważniejsze, dalej nic się tu nie zmieniło.

 

Juz milknę, juz spadam ... a na pożegnanie jedno zdanie w meritum tego wątku:

 

Tak dobrze grającego systemu plików (Soundaware + Mutec + atomowy zegar) jeszcze u siebie nie słyszałem. I nie wiem czy słyszałem u kogokolwiek, zapewne też nie.

 

 

GOYxOf.jpg

 

 

 

TO robi różnicę:

 

V8wbd2.jpg

 

 

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować jednego kolegę:

 

 

No i fajno! Dla mnie podsumowanie, oczywiście na podstawie Twoich opisów wygląda tak:

 

- CD i pliki grają tak samo na wysokim poziomie gdy zapewnimy im ten sam wzorcowy sygnał,

 

- analog ze swymi "zaszumieniami" i zniekształceniami jest bardziej "naturalny" choćby z tego względu, że nauczyliśmy się słuchać korzystając z niego,

 

- jedyny możliwy postęp jakościowy w torze cyfrowym winien skierowany być na zegar systemowy.

 

Wnioski dodatkowe:

 

- ostatecznie dajmy sobie siana z poszukiwaniem super - [beeep]er kabli. Do naszych audio zastosowań wystarczają porządne, trzymające standartowy poziom,

 

- coraz uważniej przyglądajmy się skośnookim braciom,

 

- panowie, którym gra kasiora mają problem.

 

Dzięki za super opis. Pozdrawiam.

 

 

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zacytować jednego kolegę:

 

 

No i fajno! Dla mnie podsumowanie, oczywiście na podstawie Twoich opisów wygląda tak:

 

- CD i pliki grają tak samo na wysokim poziomie gdy zapewnimy im ten sam wzorcowy sygnał,

 

- analog ze swymi "zaszumieniami" i zniekształceniami jest bardziej "naturalny" choćby z tego względu, że nauczyliśmy się słuchać korzystając z niego,

 

- jedyny możliwy postęp jakościowy w torze cyfrowym winien skierowany być na zegar systemowy.

 

Wnioski dodatkowe:

 

- ostatecznie dajmy sobie siana z poszukiwaniem super - [beeep]er kabli. Do naszych audio zastosowań wystarczają porządne, trzymające standartowy poziom,

 

- coraz uważniej przyglądajmy się skośnookim braciom,

 

- panowie, którym gra kasiora mają problem.

 

Dzięki za super opis. Pozdrawiam.

 

 

 

Pozdro

 

Czy to nie przypadkiem był PawełXYZ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie przypadkiem był PawełXYZ? :)

 

Zajrzyj i sprawdź ;). Tam nie gryzą.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi moderatorze,

 

po pierwsze nie jestem moderatorem na HDTVPolska, piszesz nieprawdę. Sprawdź zanim coś napiszesz.

Po drugie kiedyś, ponad dwa lata temu, mój blog był tutaj, na audiostereo. Z powodów działań moderacji, spójrz proszę w lustro i rzuć kamieniem oraz polityki audiostereo został przeniesiony tamże.

I na pewno nie żałuję.

Od dłuższego czasu nie pisuje tutaj. Założyłem dwa wątki. Jeden o wyborze transportu gdzie koledzy dużo mi pomogli, a ja pokazałem ciekawy transport. Drugi wczoraj nt. wpływu jakości zegara na tor cyfrowy, a co za tym idzie na jakość dźwięku, w systemach audio. Wiedza unikalna.

Jak rozumiem polityką audiostereo jest niedopuszczenie do takiej wiedzy tutejszych userów. Gratuluję. Klikniecia, odsłony, wejścia są jak zwykle najważniejsze, dalej nic się tu nie zmieniło.

 

Juz milknę, juz spadam ... a na pożegnanie jedno zdanie w meritum tego wątku:

 

Tak dobrze grającego systemu plików (Soundaware + Mutec + atomowy zegar) jeszcze u siebie nie słyszałem. I nie wiem czy słyszałem u kogokolwiek, zapewne też nie.

 

 

GOYxOf.jpg

 

 

 

TO robi różnicę:

 

V8wbd2.jpg

 

 

 

Pozdro

Cóż , Polaków 2, 3 i pozostałych sortów nie znoszę co nie znaczy że jeśli ich spostrzeżenia są słuszne nie można przyznać racji co po wieloletniej obserwacji AS niniejszym czynię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi moderatorze,

 

po pierwsze nie jestem moderatorem na HDTVPolska, piszesz nieprawdę. Sprawdź zanim coś napiszesz.

Po drugie kiedyś, ponad dwa lata temu, mój blog był tutaj, na audiostereo. Z powodów działań moderacji, spójrz proszę w lustro i rzuć kamieniem oraz polityki audiostereo został przeniesiony tamże.

I na pewno nie żałuję.

Od dłuższego czasu nie pisuje tutaj. Założyłem dwa wątki. Jeden o wyborze transportu gdzie koledzy dużo mi pomogli, a ja pokazałem ciekawy transport. Drugi wczoraj nt. wpływu jakości zegara na tor cyfrowy, a co za tym idzie na jakość dźwięku, w systemach audio. Wiedza unikalna.

Jak rozumiem polityką audiostereo jest niedopuszczenie do takiej wiedzy tutejszych userów. Gratuluję. Klikniecia, odsłony, wejścia są jak zwykle najważniejsze, dalej nic się tu nie zmieniło.

 

Juz milknę, juz spadam ...

 

twój wpis / maj 2014 / ---"moge opisac to gdzie indziej np. na swoim portalu. Nie na forum "banitów" tylko na swoim. I nie mam zamiaru nikogo prosic o otwarcie swojego watku tylko powiem ... sp.....am gdzie indziej."

ten watek byl zamykany i otwierany nie z winy moderacji ale o ile pamietam chyba sami zamykaliscie watki na znak protestu , ostatni raz jak widze watek otworzył jozwa maryn i watek jest cały czas otwarty

jak zawsze żale , protesty i straszenie wyprowadzką na swoje forum hdtv -przyznaj sam dwa lata ciagle to samo mimo ze watkow nikt nie zamyka

ok rozumiem że mamy kolejny cykl ale wątku nie zamykam bo nie mam powodu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ma niby wynikać?

Bo że moderacja "dawała doopy" i mnóstwo userów odeszło to fakt niezaprzeczalny. Zakładka analog już się nie podniosła. Wszyscy analogowcy są na audiomaniakach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego ma niby wynikać?

Bo że moderacja "dawała doopy" i mnóstwo userów odeszło to fakt niezaprzeczalny. Zakładka analog już się nie podniosła. Wszyscy analogowcy są na audiomaniakach.

Postaramy się to zmienić . Nie wszyscy analogowcy tam poszli :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, cieszę się. Powodzenia.

 

A teraz poproszę z łaski swojej w temacie wątku, jeśli ktoś ma coś do powiedzenia.

Moderatora też. Istnieje PW. Wystarczy tego zaśmiecania wątku.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 12

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.