Skocz do zawartości
IGNORED

MUNDORF cewki


tucano

Rekomendowane odpowiedzi

MUNDORF ma w ofercie różne cewki od zwykłych powietrznych, miedzianych OFC , OFC-LITZA, SFC ( srebrno złote poza zasięgiem cenowym większości z nas 8500E )

 

 

Coil Mundorf M-Coil CF Silver-Gold SGFC14 2.2 mH 28 mm 8 569,00 € ( ciekawe czy rzeczywiście taka cewka wnosi na tyle poprawę w torze audio że warto tyle zainwestować )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jest jeszcze z 10 rodzajów cewek rdzeniowych, w tym na rdzeniach transformatorowych ( również bardzo drogie 400 Euro ).

 

Czy ktoś z Was miał styczność z cewkami MUNDORF-a ewentualnie które są warte zainteresowania ( w szczególności cena/jakość ).

 

Czy czasem nie płaci się u nich za nazwę ( w szczególności w tych niższych modelach ? ).

 

Wyższe i droższe cewki są zapewne warte zainteresowania ale niestety są bardzo drogie i cena jest lekko kosmiczna.

 

Jak się mają produkty MUNDORF-a na tle innych producentów cewek.

 

Na etapie konstrukcyjnym cewki zawsze nawijam sam a później ewentualnie wymieniam na inne pod warunkiem że są w szeregu danego producenta.

post-63842-0-18771400-1472402582_thumb.jpg

post-63842-0-73636800-1472402587_thumb.jpg

post-63842-0-42551200-1472402595_thumb.jpg

post-63842-0-31438400-1472402603_thumb.jpg

post-63842-0-57487500-1472402615_thumb.jpg

post-63842-0-29688700-1472402662_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, ale tu cewki, w innym wątku wstęgi - czy Mundorf naprawdę tak słabo przędzie, żeby aż tak nachalnie się reklamować użytkownikiem z 6 postami?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie się promować: nie ma sprawy.

Piszesz: cześć, jestem złym niedobrym branżowcem, który pożąda waszych pieniędzy. Z racji, że mało zarabiam przez was, to zwrócę waszą uwagę na nasze produkty pisząc o nich, że istnieją. Z racji, że to nic nie wnosi, dam wam też rabat, kupcie taniej, przetestujcie sobie, może wam się spodoba. Jeżeli macie wątpliwości, mogę też podpowiedzieć, który typ nadaje się lepiej do jakiej aplikacji.

 

Weźcie się w garść, na litość boską. Uczycie się marketingu w wyższej szkole robienia hałasu?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym kupić 10 cewek Coil Mundorf M-Coil CF Silver-Gold SGFC14 o wartości 2.2 mH. Czy macie takie na stanie i czy jest u Was system ratalny ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie się promować: nie ma sprawy.

Piszesz: cześć, jestem złym niedobrym branżowcem, który pożąda waszych pieniędzy. Z racji, że mało zarabiam przez was, to zwrócę waszą uwagę na nasze produkty pisząc o nich, że istnieją. Z racji, że to nic nie wnosi, dam wam też rabat, kupcie taniej, przetestujcie sobie, może wam się spodoba. Jeżeli macie wątpliwości, mogę też podpowiedzieć, który typ nadaje się lepiej do jakiej aplikacji.

 

Weźcie się w garść, na litość boską. Uczycie się marketingu w wyższej szkole robienia hałasu?!

 

 

Panowie jeżeli wam się cokolwiek nie podoba aporopos moich postów proszę napisać do moderatora !

 

W USA za niesłuszne posądzenie o jakąś reklamę którą sobie wymyśliliście po płynęlibyście razem na grube $$$ :-)

Na litość boską SomekPoland przestań wymyślać o jakiejś reklamie MUNDORFA gdyż jestem osobą prywatną nie mającą nic wspólnego ani z samym Mundorfem ani z pośrednikiem sprzedającym MUNDORFA. Nigdy na oczy nie widziałem mundorfa ( oprócz targów ) więc również nie mam jakiegokolwiek celu w reklamowaniu tego produktu !

Większość produktów Mundorfa to niestety drogi produkt a część z nich posiada kosmiczną wręcz zaporową cenę. Dlatego tak mało informacji na temat ich produktów ( w szczególności tych drogich).

 

Będąc na targach dostałem katalog produktów tej firmy i to jest chyba jedyny wspólny element z tą firmą.

 

Ładnie wydrukowany kolorowy katalog na papierze kredowym wraz z parametrami i aktualnymi cenami.

 

Ani jeden z Was nic nie wniósł do tego wątku, za to robicie jakiś sztuczny szum o wymyślonej przez was reklamie Mundorfa !

 

Inne wątki aż kipią od reklamy i jakoś wam to nie przeszkadza a czepiacie się osoby która nie ma kompletnie nic wspólnego z Mundorfem

 

 

Ja tam się nie znam, ale tu cewki, w innym wątku wstęgi - czy Mundorf naprawdę tak słabo przędzie, żeby aż tak nachalnie się reklamować użytkownikiem z 6 postami?

 

Co Ci przeszkadza 6 postów ? Popatrz na swoja ilość 238 od 2004 roku czyli dnia rejestracji, gdyż mamy aktualnie 2016 r. sierpień. 12 lat 6 miesięcy ! = 19 postów na rok. - bez komentarza :-)

 

Zapomniałeś jeszcze o kondensatorach ! i paru innych produktach audiofilskich które Mundorf produkuje.

 

Jeżeli się nie znasz po co udzielasz się w tym wątku ?

 

 

 

Mogłem olać wasze wpisy ale nie będzie mnie nikt niesłusznie posądzał i oskarżał o jakąś wymyślona przez was REKLAMĘ !!!

 

Chciałbym kupić 10 cewek Coil Mundorf M-Coil CF Silver-Gold SGFC14 o wartości 2.2 mH. Czy macie takie na stanie i czy jest u Was system ratalny ?

 

Przeczytaj mój wpis i napisz sobie zapytanie do firmy, przedstawiciela, zresztą co mnie to obchodzi.

 

Poszukaj w necie lub najlepiej zadzwoń bezpośrednio do firmy jeżeli rzeczywiście chcesz kupić tak drogi produkt !

 

Moim zdaniem, trzeba być niespełna rozumu aby wydać na cewki 85 000 $

 

A przy następnym głupim i cynicznym Twoim zapytaniu, zostaniesz zbanowany aby nie zaśmiecać wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A przy następnym głupim i cynicznym Twoim zapytaniu, zostaniesz zbanowany aby nie zaśmiecać wątku.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zero krzemu w torze, to grać nie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście jakaś kpina z naszej inteligencji. Użytkownik z sześcioma postami i założony wątek o cewkach i wątek o wstęgach Mundorf.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście jakaś kpina z naszej inteligencji. Użytkownik z sześcioma postami i założony wątek o cewkach i wątek o wstęgach Mundorf.

Inteligencie a o czym mialem zalożyc wątek na forum audio o halucogennych grzybkach.

Nic nie wnosisz do wątku wiec udzielaj sie w innych wątkach, najlepiej w takich gdzie autor ma minimum 2486 postów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro sam nie masz ochoty inwestowac w te produkty to po cholerę o nie pytasz?, dla jaj splendoru czy draki?

 

nie dziw sie ,że traktujemy Twoje wpisy jak reklamę, bo poza przedstawieniem asortymentu i cenami nic ciekawego nie napisałeś

 

Wg mnie rownie dobrze mógłbys przedstawić ofertę na grzybki tyle samo byłaby warta:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Inteligencie a o czym mialem zalożyc wątek na forum audio o halucogennych grzybkach.

Nic nie wnosisz do wątku wiec udzielaj sie w innych wątkach, najlepiej w takich gdzie autor ma minimum 2486 postów.

 

sposób prowadzenia wątku nie przysparza Ci przyjaciół,nie dziw się ,że nikt nie chce napisać nic wartościowego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie chłopakowi spokój,może szuka info i po to się zarejestrował ale w tym naszym grajdole jak ktoś o

coś pyta zwłaszcza jednej firmy to musi być osobą która ma niecne zamiary.Propozycja moja dla kolegów

którzy nie mają nic w temacie do powiedzenia aby nie zaśmiecali wątku bo każdy z was kiedyś był nowy na forum

a nie wszyscy muszą skakać po wszystkich tematach i nabijać posty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sposób prowadzenia wątku nie przysparza Ci przyjaciół,nie dziw się ,że nikt nie chce napisać nic wartościowego

 

Nie szukam tu przyjaciół i nie mam zamiaru prosić się kogokolwiek o pomoc.

 

Każdy pisze i pomaga jeżeli tego chce.

 

Niestety od pierwszej wiadomości tylko i wyłącznie atak z każdej strony T.W.A

 

 

skoro sam nie masz ochoty inwestowac w te produkty to po cholerę o nie pytasz?, dla jaj splendoru czy draki?

 

nie dziw sie ,że traktujemy Twoje wpisy jak reklamę, bo poza przedstawieniem asortymentu i cenami nic ciekawego nie napisałeś

 

Wg mnie rownie dobrze mógłbys przedstawić ofertę na grzybki tyle samo byłaby warta:)

 

 

 

Umiesz czytać ! wyjaśniłem dokładnie że nie mam nic wspólnego z reklamą firmy Mundorfa a Ty dalej swoje o reklamie.

 

Skoro nie masz zamiaru i nie chcesz pomóc po co się udzielasz ?

 

Poczytaj sobie dział High End tego forum to znajdziesz dużo więcej bzdetów a nie przyczepiaj się bez zasadnie do mnie o reklamę Mundorfa.

 

Dajcie chłopakowi spokój,może szuka info i po to się zarejestrował ale w tym naszym grajdole jak ktoś o

coś pyta zwłaszcza jednej firmy to musi być osobą która ma niecne zamiary.Propozycja moja dla kolegów

którzy nie mają nic w temacie do powiedzenia aby nie zaśmiecali wątku bo każdy z was kiedyś był nowy na forum

a nie wszyscy muszą skakać po wszystkich tematach i nabijać posty.

 

To forum od paru ładnych lat przestało być pomocne dlatego zrezygnowałem z niego wiele lat temu, na każdym kroku pyskówki, obrażanie i nic więcej.

 

Kilka lat temu przeniosłem się i zarejestrowałem na 2-3 forach zagranicznych i to co się tu dzieje i tam to dwa różne światy .

 

Tam od pierwszej wiadomości wszyscy chcą pomóc a u nas tylko i wyłącznie aby komuś " doj**ać " z uśmiechem na twarzy.

 

Ale mnie to nie dziwi bo w życiu codziennym jest dokładnie tak samo. Gdzie te lata 80 - 90 ubiegłego wieku !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam od pierwszej wiadomości wszyscy chcą pomóc a u nas tylko i wyłącznie aby komuś " doj**ać " z uśmiechem na twarzy.

 

ok, skoro wyjasniłeś co nieco to napisz konkretnie w punktach jakiej pomocy oczekujesz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, skoro wyjasniłeś co nieco to napisz konkretnie w punktach jakiej pomocy oczekujesz

 

W pierwszej wiadomości są pytania proste i zrozumiałe nie ma się co powtarzać.

 

Jeżeli nie kupowałeś i nie używałeś cewek Mundorfa ( szczególnie tych droższych i rdzeniowych ) nie oczekuję od Ciebie informacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to sporą część cewek z napisem Mudorf produkuje Polink :)

Niemiaszki doliczają tylko do ceny sporą marżę za promowanie produktu

Od dwudziestu lat :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to sporą część cewek z napisem Mudorf produkuje Polink :)

Niemiaszki doliczają tylko do ceny sporą marżę za promowanie produktu

Od dwudziestu lat :)

 

Być może produkuje tego nie wiem , Polink również jest dystrybutorem cewek Jantzen.Czyli produkuje cewki dla Mundorfa i jest dystrybutorem innej firmy ? A może produkuje dla jednych i drugich ?

 

 

 

Miałem cewki Mundorf Zero Ohm N250 3,9mH w zwrotnicy na niskotonowym głośniku. Dzwięk dynamiczny, silny, z przepotężnym basem dobrze kontrolowanym. Niestety barwa kiepska, dzwięk "zrobiony" w rozumieniu nienaturalny tylko podtuningowany pod efekt "WOW".

 

Miałem też cewki AlphaCore oraz Duelundy CAST, o rdzeniowych w kilku wersjach nie wspominając.

Ze swojej strony preferuję cewki taśmowe, woskowe z Polinku, uważam je za najlepsze dostepne na rynku. Muszą być odpowiednio zaaplikowane w zwrotnicy, ważny jest dobór okablowania do tych cewek.

 

Czyli miedz beztlenowa na tych cewkach N250 to kiepski produkt i jeszcze dosyć drogi.

 

Ciekawe czy ten wosk to patent Jantzena czy Polinku ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jantzen = polink. Polink to fabryka, która pewnie produkuje również dla mundorfa.

 

Dla Jantzena może tak ale Mundorf ma za bardzo wydziwiane swoje produkty i one może są produkowane na miejscu.

Te z niższej polki raczej na pewno ktoś dla nich produkuje np. Mr. Kujawa

Mając tak szeroka ofertę w sprzedaży większość asortymentu jest na pewno produkowana w zewnętrznych firmach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to sporą część cewek z napisem Mudorf produkuje Polink :)

Niemiaszki doliczają tylko do ceny sporą marżę za promowanie produktu

Od dwudziestu lat :)

 

Ale teraz pojechałeś z tematem :) Cewki taśmowe Polinka nawijanie są na kije od miotły. Mundorf to inna technologia wykonania. Pewnie w cenie jest wliczona spora marża za nazwę firmy. Nigdy nie zastosował bym tak drogich cewek w zwrotnicy. Trzeba racjonalnie i realnie podchodzić do tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale teraz pojechałeś z tematem :) Cewki taśmowe Polinka nawijanie są na kije od miotły. Mundorf to inna technologia wykonania. Pewnie w cenie jest wliczona spora marża za nazwę firmy. Nigdy nie zastosował bym tak drogich cewek w zwrotnicy. Trzeba racjonalnie i realnie podchodzić do tematu.

 

Racjonalne i realne podchodzenie do tematu :-) to nie to forum. Tu prawie wszyscy idą po bandzie :-) i co ciekawe większość wierzy w różne bzdety typu ...... ( nie wymienię jakie gdyż od razu zostanę zjechany ).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA za niesłuszne posądzenie o jakąś reklamę którą sobie wymyśliliście po płynęlibyście razem na grube $$$ :-)

 

 

Dlatego żyj sobie w USA i zostaw normalnych europejczyków w spokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego żyj sobie w USA i zostaw normalnych europejczyków w spokoju.

 

O jakich normalnych Europejczykach Ty mówisz ?? tych od VW.

 

W europie się panoszą i pokazali środkowy palec wszystkim normalnym Europejczykom a tam są potulni jak baranki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to się sam zbanuj w tym wątku,bo jesteś w nim największym trollem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DIY to przyjemność grzebania w sprzętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to się sam zbanuj w tym wątku,bo jesteś w nim największym trollem

 

A Ty po co się udzielasz i nic nie wnosisz do tematu ?? zastanów się nad tym co napisałeś i odpowiedz sobie kto tutaj jest trolem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 34

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.