Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Wrocław


CDs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam Towarzystwo bardzo chętnie zapiszę się do klubu. Mieszkam w Namysłowie ale...pracuje we wro i jest mi bardzo bliski.

Mam pytanko czy jest ktoś z ekipy kto mógłby wpaść do mnie z odpowiednim sprzętem aby zrobić pomiary. W grudniu kupuje końcówke z dsp do najniższwgo basu.

I przydałoby się zdiagnozować mody itd.

Oczywiście odwdzięczę się za to

 

Co to za kolumny? Napisz coś więcej o nich :)

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości kolegi Rambo54 mam już pełnoprawny system (dzięki Marcin) ...myślę, że w związku z tym warto się czasami spotkać w mniejszym lub większym gronie na mały odsłuch. Żeby, nie być gołoslowny pierwsze spotkanie proponuję u mnie...termin do ustalenia, ale lepiej bliżej weekendu np. piątek. Fajne płyty mile widziane lub jakiś element audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość pantagruel

(Konto usunięte)

Coś właśnie słabo. Również się dopisuję i pozdrawiam bywalców delty studio. Ech to były czasy.

Cześć,

Piotr608, szukam kontaktu z Tobą - potrzebuje pomocy sprzętowej. Odezwij się jak zajrzysz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pantagruel

(Konto usunięte)

Piotrek608 jest na urlopie.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s. Napisz na PW o co chodzi .

Dziękuję. Szukam Piotrka bo jak przeczytałem na forum, może naprawić sprzęt, a mi właśnie wyłożyła się końcówka AR hd 220 i szukam u niego pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja jestem takim raczej „post” audiofilem. Mam teraz urządzenie typu all-in-one więc nie ma nawet za bardzo jak się kablami bawić ;)

a co masz ?

 

tez melduje się z Wrocławia. jakby co by … Focale Chorusy 836V + Musical Fidelity M6i za namową forumowiczów nie zawiódł. do tego czekam na Musical Fidelity M3CD do kompletu i dalej szukam klocków bo głównie słucham plików. dziś strumieniuję i DAC przez Yamaha RX-A3040, ale pewnie może być lepiej wiec szukam Musical Fidelity M6DAC :)

 

jak ktoś ma doświadczenie z tym DAC'iem to chętnie pogadam / posłucham czy warto. ktoś , coś ? będę wdzięczny

 

marcin

Edytowane przez Marcin Wielgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

a co masz ?

 

tez melduje się z Wrocławia. jakby co by … Focale Chorusy 836V + Musical Fidelity M6i za namową forumowiczów nie zawiódł. do tego czekam na Musical Fidelity M3CD do kompletu i dalej szukam klocków bo głównie słucham plików. dziś strumieniuję i DAC przez Yamaha RX-A3040, ale pewnie może być lepiej wiec szukam .....

I znalazłem cocktail audio x40

Gra muzyka.

Chętnie poznam kogoś na koktajlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Witam Towarzystwo bardzo chętnie zapiszę się do klubu. Mieszkam w Namysłowie ale...pracuje we wro i jest mi bardzo bliski.

Mam pytanko czy jest ktoś z ekipy kto mógłby wpaść do mnie z odpowiednim sprzętem aby zrobić pomiary. W grudniu kupuje końcówke z dsp do najniższwgo basu.

I przydałoby się zdiagnozować mody itd.

Oczywiście odwdzięczę się za to

 

i jak ci poszło ? znalazłeś kogoś ? tez mi to chodzi po głowie bo widzę ze moja Yamaha AV z YPAO wprowadza spore korekcje, ale stereo słucham na MF M6i. odezwij się na privata chętnie pogadam

 

Pogadam z Pygarem może byśmy po nowym roku zorganizowali jakieś małe kilku osobowe spotkanko przy kawie, w celu wymiany, odsłuchu i audiofilskich porównań.

 

Może jakieś małe Wrocławskie towarzystwo soniczne by powstało:-)

 

Piotrek urodziło się coś ? też jestem chętny

 

pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie źródło rozebrane w częściach i czeka na dostawę nowych elementów, by ulec poważnemu tuningowi.

Pierwsze odsłuchy za miesiąc, a bardziej konkretne w okolicach grudnia jak wszystko się ładnie wygrzeje i ułoży.

 

Pozdrawiam

Pygar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie źródło rozebrane w częściach i czeka na dostawę nowych elementów, by ulec poważnemu tuningowi.

Pierwsze odsłuchy za miesiąc, a bardziej konkretne w okolicach grudnia jak wszystko się ładnie wygrzeje i ułoży.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

No to już mamy plan na grudzień. Wpadamy i słuchamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Klubowicze żyjecie ?
U mnie pozmieniało się w systemie . Do MF M6i dołączył M6CD a do słuchawek Burson Conductor V2 za sprawą porad niniejszego forum. Reszta po staremu - Słuchawki Grado PS500 a kolumny DYI. Jakby ktoś coś chciał posłuchać zapraszam . Aha drugie źródło Cocktail Audio X40.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Puk puk forumowicze jest ktoś z Wrocławia ?
Czy piszę w próżnię?

Kolejna zmiana u mnie MF M6i -> na M6500i no i parkuje bo na jedzenie zabraknie.

A co u was ? Ktoś czegoś na czymś słucha ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to również i ja się zgłaszam, choć raczej w charakterze (boję się użyć tego słowa) członka korespondencyjnego lub lepiej zdalnego. Nie mieszkam we Wrocku choć bywam tu (u córki), zresztą Chojnów gdzie mieszkam jest bardzo dobrze skomunikowany z Wrocławiem.

Pozdrawiam

Zbychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hejka dla wszystkich Szacownych "Obywateli" Wrocławia.

Zgłaszam akces do klubu.

U mnie skromnie, ale zadawalająco gra: CD Panasonic S-100+Poneer N-50AE + Pro Ject Pre Box S2 Digital + NAD C356, (świeżo po modzie), + SA Saxo 40

Poadrawiam ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.