Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Wrocław


CDs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka dla wszystkich Szacownych "Obywateli" Wrocławia.
Zgłaszam akces do klubu.
U mnie skromnie, ale zadawalająco gra: CD Panasonic S-100+Poneer N-50AE + Pro Ject Pre Box S2 Digital + NAD C356, (świeżo po modzie), + SA Saxo 40
Poadrawiam   

Dobrze jest. Fajny sprzęt
Jak NAD po modzie ? Muda44 działał ?


Wysłane z miłości do muzyki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lato odchodzi już powoli w niepamięć . Pogoda coraz bardziej pcha przed oblicze stereo , czarnej strony mocy innych domowników ? 

Może by tak się spotkać , poznać  , posłuchać .

Na pierwszy odsłuch zapraszam do siebie  żeby nie być gołosłownym ?

Wrocławiaków i nie tylko .

Z racji pracy każdy weekend wolny więc kwestia ugadania terminu dogodnego dla zainteresowanych .

Mój sprzęt to żaden hiend ale może warto poznać się osobiście , w końcu łączy nas na tym forum wspólna pasja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Lato odchodzi już powoli w niepamięć . Pogoda coraz bardziej pcha przed oblicze stereo , czarnej strony mocy innych domowników  
Może by tak się spotkać , poznać  , posłuchać .
Na pierwszy odsłuch zapraszam do siebie  żeby nie być gołosłownym
Wrocławiaków i nie tylko .
Z racji pracy każdy weekend wolny więc kwestia ugadania terminu dogodnego dla zainteresowanych .
Mój sprzęt to żaden hiend ale może warto poznać się osobiście , w końcu łączy nas na tym forum wspólna pasja


Jestem "za" tylko muszę wrócić z podróży. Tak po 7.10 bardzo chętnie. Pozdrawiam Marcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem na tak. Fajnie byłoby się spotkać, wymienić doświadczeniami. Choć może to być kłopotliwe jak zwali Ci się na chatę parę osób. Myślałem , że może przy okazji "Wrocławskiego audiofila" ale w najbliższej przyszłości nie widać tej imprezy. W każdym razie spróbujmy coś zainicjować.

Pozdrawiam

Zbychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Witam wrocławska ekipe Anonimowych Audioholikow

Moze czas zrobic przerwe od 4-letniej przerwy 😉

moje doswiadczenie w audio - zadne - ale chetnie bym ogarnal jakas kawusie z odsluchem w ktorys weekend 🙂

Żórawina to moje aktualne okolice, ale Wrocław jako miasto to tez nie problem zeby podjechac

Pozdrawiam
Dawid

Edytowane przez MaLyNsS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.