Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Wrocław


CDs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Witam Towarzystwo bardzo chętnie zapiszę się do klubu. Mieszkam w Namysłowie ale...pracuje we wro i jest mi bardzo bliski.

Mam pytanko czy jest ktoś z ekipy kto mógłby wpaść do mnie z odpowiednim sprzętem aby zrobić pomiary. W grudniu kupuje końcówke z dsp do najniższwgo basu.

I przydałoby się zdiagnozować mody itd.

Oczywiście odwdzięczę się za to

 

Co to za kolumny? Napisz coś więcej o nich :)

obiektywnie o audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości kolegi Rambo54 mam już pełnoprawny system (dzięki Marcin) ...myślę, że w związku z tym warto się czasami spotkać w mniejszym lub większym gronie na mały odsłuch. Żeby, nie być gołoslowny pierwsze spotkanie proponuję u mnie...termin do ustalenia, ale lepiej bliżej weekendu np. piątek. Fajne płyty mile widziane lub jakiś element audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
Gość pantagruel

(Konto usunięte)

Coś właśnie słabo. Również się dopisuję i pozdrawiam bywalców delty studio. Ech to były czasy.

Cześć,

Piotr608, szukam kontaktu z Tobą - potrzebuje pomocy sprzętowej. Odezwij się jak zajrzysz na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość pantagruel

(Konto usunięte)

Piotrek608 jest na urlopie.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

P.s. Napisz na PW o co chodzi .

Dziękuję. Szukam Piotrka bo jak przeczytałem na forum, może naprawić sprzęt, a mi właśnie wyłożyła się końcówka AR hd 220 i szukam u niego pomocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Ja jestem takim raczej „post” audiofilem. Mam teraz urządzenie typu all-in-one więc nie ma nawet za bardzo jak się kablami bawić ;)

a co masz ?

 

tez melduje się z Wrocławia. jakby co by … Focale Chorusy 836V + Musical Fidelity M6i za namową forumowiczów nie zawiódł. do tego czekam na Musical Fidelity M3CD do kompletu i dalej szukam klocków bo głównie słucham plików. dziś strumieniuję i DAC przez Yamaha RX-A3040, ale pewnie może być lepiej wiec szukam Musical Fidelity M6DAC :)

 

jak ktoś ma doświadczenie z tym DAC'iem to chętnie pogadam / posłucham czy warto. ktoś , coś ? będę wdzięczny

 

marcin

Edytowane przez Marcin Wielgus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

 

a co masz ?

 

tez melduje się z Wrocławia. jakby co by … Focale Chorusy 836V + Musical Fidelity M6i za namową forumowiczów nie zawiódł. do tego czekam na Musical Fidelity M3CD do kompletu i dalej szukam klocków bo głównie słucham plików. dziś strumieniuję i DAC przez Yamaha RX-A3040, ale pewnie może być lepiej wiec szukam .....

I znalazłem cocktail audio x40

Gra muzyka.

Chętnie poznam kogoś na koktajlu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...
  • 4 tygodnie później...

Witam Towarzystwo bardzo chętnie zapiszę się do klubu. Mieszkam w Namysłowie ale...pracuje we wro i jest mi bardzo bliski.

Mam pytanko czy jest ktoś z ekipy kto mógłby wpaść do mnie z odpowiednim sprzętem aby zrobić pomiary. W grudniu kupuje końcówke z dsp do najniższwgo basu.

I przydałoby się zdiagnozować mody itd.

Oczywiście odwdzięczę się za to

 

i jak ci poszło ? znalazłeś kogoś ? tez mi to chodzi po głowie bo widzę ze moja Yamaha AV z YPAO wprowadza spore korekcje, ale stereo słucham na MF M6i. odezwij się na privata chętnie pogadam

 

Pogadam z Pygarem może byśmy po nowym roku zorganizowali jakieś małe kilku osobowe spotkanko przy kawie, w celu wymiany, odsłuchu i audiofilskich porównań.

 

Może jakieś małe Wrocławskie towarzystwo soniczne by powstało:-)

 

Piotrek urodziło się coś ? też jestem chętny

 

pozdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
U mnie źródło rozebrane w częściach i czeka na dostawę nowych elementów, by ulec poważnemu tuningowi.

Pierwsze odsłuchy za miesiąc, a bardziej konkretne w okolicach grudnia jak wszystko się ładnie wygrzeje i ułoży.

 

Pozdrawiam

Pygar

 

No to już mamy plan na grudzień. Wpadamy i słuchamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Klubowicze żyjecie ?
U mnie pozmieniało się w systemie . Do MF M6i dołączył M6CD a do słuchawek Burson Conductor V2 za sprawą porad niniejszego forum. Reszta po staremu - Słuchawki Grado PS500 a kolumny DYI. Jakby ktoś coś chciał posłuchać zapraszam . Aha drugie źródło Cocktail Audio X40.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

No to również i ja się zgłaszam, choć raczej w charakterze (boję się użyć tego słowa) członka korespondencyjnego lub lepiej zdalnego. Nie mieszkam we Wrocku choć bywam tu (u córki), zresztą Chojnów gdzie mieszkam jest bardzo dobrze skomunikowany z Wrocławiem.

Pozdrawiam

Zbychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hejka dla wszystkich Szacownych "Obywateli" Wrocławia.

Zgłaszam akces do klubu.

U mnie skromnie, ale zadawalająco gra: CD Panasonic S-100+Poneer N-50AE + Pro Ject Pre Box S2 Digital + NAD C356, (świeżo po modzie), + SA Saxo 40

Poadrawiam ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.