Skocz do zawartości
IGNORED

Klub Impuls Audio


Krzysztof_54067

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszamy na prezentację naszych produktów w Poznaniu!

 

Towarzyszyć nam będzie przedstawiciel włoskiej marki Monrio.

Prezentacja odbędzie się dnia 09.12.2017 w Poznaniu, ul. Ostrowska 474

w godzinach 10:00 – 17:00.

 

Więcej informacji na naszym FB

https://www.facebook.com/events/1997351920486909/

 

Przy okazji chcieliśmy podziękować za ciepłe przyjęcie naszego nowego modelu Norte.

 

Pozdrawiamy

Zespół Impuls Audio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odsłuchuję sobie wersję testową nowych monitorów IA - Norte. Wielkim testerem to ja nie jestem :) ale na pierwsze słuchanie podoba mi się brzmienie góry, słychać fajny detal, skrzący się ale nie kłuje w uszy. Płyta testowa Shpongle - Codex VI i Sade - na winylach. Resztę opiszę po odsłuchach. Dodam jeszce Kortez Live na winylu..zobaczymy..

Edytowane przez spnmdm

Cayin a88T MK I, Diapason Adamantes III, Questyle CMA 600i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszce Kortez Live na winylu..

Kupiłem podczas ostatniego konceru Korteza we Wrocku - strasznie lubię ten live, byłem na koncercie Krakowskim skąd pochodzi lwia część nagrania.

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@spnmdm u mnie gora Norte zrobila cala robote, o ile do pieknej , plastycznej, nasyconej i barwnej srednicy jestem "przyzwyczajony" przez rozne Dynki i tu z Norte otrzymalem bardzo podobne urokliwe brzmienie to juz gora z Norte dla mnie byla ta naj., zachowala dobre cechy Dynaudio dodajac od siebie wieksza precyzje, detal, rozdzielczosc.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Serdecznie zapraszamy na prezentację naszych produktów w Poznaniu!

 

Towarzyszyć nam będzie przedstawiciel włoskiej marki Monrio.

Prezentacja odbędzie się dnia 09.12.2017 w Poznaniu, ul. Ostrowska 474

w godzinach 10:00 – 17:00.

 

Więcej informacji na naszym FB

https://www.facebook.com/events/1997351920486909/

 

Przy okazji chcieliśmy podziękować za ciepłe przyjęcie naszego nowego modelu Norte.

 

Ktoś z forum wybiera się na spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silver85 , Pawel jak znajdziesz mi kupca na moje X14 to z checia nabede Norte. Niestety przeplacilem za Dynie i teraz ciezko je oddac w stanie jak nowe za 50% ceny a i za tyle nie jestem pewien czy by poszly. Kolega od pol roku chce sprzedac X14 za 2400zl i chetnych brak...Ludzie wola dzisiaj bardziej rozrywkowe, nowoczesne brzmienie, gdzie wypelnienie srednicy i jej plastyka to wada... Ma sypac mocno piachem na gorze i walic jednostajnym, zmulonym basem, wtedy jest super heh. Moge jedynie zachecac osoby, ktore poszukuja nowych kolumn aby sprawdzily Norte.

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Silver85 , Pawel jak znajdziesz mi kupca na moje X14 to z checia nabede Norte. Niestety przeplacilem za Dynie i teraz ciezko je oddac w stanie jak nowe za 50% ceny

 

Fakt. Niestety zmiany klocków zawsze bolą finansowo. Sporo kasy w plecy. Gadaj z Impuls Audio niech biorą Dynki w rozliczeniu ;) Fajnie, że miałeś okazje je przetestować. Dobrze wspominam muzykalne o łagodnym brzmieniu Lagune.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Serdecznie zapraszamy na prezentację naszych produktów w Poznaniu!

 

Towarzyszyć nam będzie przedstawiciel włoskiej marki Monrio.

Prezentacja odbędzie się dnia 09.12.2017 w Poznaniu, ul. Ostrowska 474

w godzinach 10:00 – 17:00.

 

Więcej informacji na naszym FB

https://www.facebook.com/events/1997351920486909/

 

Przy okazji chcieliśmy podziękować za ciepłe przyjęcie naszego nowego modelu Norte.

 

Pozdrawiamy

Zespół Impuls Audio

 

Podczas wczorajszej prezentacji zauroczyły mnie Norte ,nie mogłem się powstrzymać i musiałem je wypożyczyć.Dzisiaj w zaciszu wsłuchiwałem się kilka godzin,naprawdę są znakomite.Brawo Impuls Audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie zapraszamy na prezentację naszych produktów w Poznaniu!

 

Towarzyszyć nam będzie przedstawiciel włoskiej marki Monrio.

Prezentacja odbędzie się dnia 09.12.2017 w Poznaniu, ul. Ostrowska 474

w godzinach 10:00 – 17:00.

 

Więcej informacji na naszym FB

https://www.facebook.com/events/1997351920486909/

 

Przy okazji chcieliśmy podziękować za ciepłe przyjęcie naszego nowego modelu Norte.

 

Pozdrawiamy

Zespół Impuls Audio

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na pierwszej zorganizowanej przez nas prezentacji naszych kolumn.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie - są one dla nas niezwykle cennymi wskazówkami przy udoskonalaniu naszych konstrukcji.

Dziękujemy również przedstawicielowi włoskiej marki Monrio, współorganizatorowi sobotniej prezentacji, którego znakomite wzmacniacze stworzyły niepowtarzalny duet z kolumnami Impuls Audio oraz Audiomice za wspaniałe okablowanie.

 

Przy okazji chcemy zachęcić osoby, które nie miały jeszcze okazji przetestować naszych kolumn do kontaktu z nami.

Edytowane przez Impuls Audio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji chcemy zachęcić osoby, które nie miały jeszcze okazji przetestować naszych kolumn do kontaktu z nami.

No czekam... czekam na te zamknięte cudeńka :)

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekam... czekam na te zamknięte cudeńka :)

 

Niestety jeszcze troszkę trzeba będzie poczekać. Firma robiąca obudowy ma mały poślizg. Mieliśmy otrzymać obudowy pod koniec zeszłego-na początku tego, niestety są dopiero w lakierni, więc otrzymamy je w przyszłym tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na pierwszej zorganizowanej przez nas prezentacji naszych kolumn.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie - są one dla nas niezwykle cennymi wskazówkami przy udoskonalaniu naszych konstrukcji.

Dziękujemy również przedstawicielowi włoskiej marki Monrio, współorganizatorowi sobotniej prezentacji, którego znakomite wzmacniacze stworzyły niepowtarzalny duet z kolumnami Impuls Audio oraz Audiomice za wspaniałe okablowanie.

 

Przy okazji chcemy zachęcić osoby, które nie miały jeszcze okazji przetestować naszych kolumn do kontaktu z nami.

 

Również chciałem podziękować za sympatyczne spotkanie w sobotę zarówno konstruktorom z Impuls Audio oraz Romanowi z Manufaktury Samku. Cieszę się, że w końcu mamy zdolnych konstruktorów z Poznania. Kolumny ze wzmacniaczami Monrio tworzyły naprawdę udany duet. Ogromnym zaskoczeniem okazały się monitory Norte, które zagrały dużym dźwiękiem w 30m2. Granie zdecydowanie wysokiej próby w stosunku do monitorów, których słuchałem wcześniej.

 

Panowie gratulację i życzę Wam wielu sukcesów. Szczerze polecam odsłuch kolumn od Impuls Audio.

 

pozdrawiam i mam nadzieje, że takich spotkań będzie więcej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie gratulację i życzę Wam wielu sukcesów

Serdeczne dziękujemy!

i mam nadzieje, że takich spotkań będzie więcej.....

Postaramy się jeszcze zrobić kiedyś.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili na pierwszej zorganizowanej przez nas prezentacji naszych kolumn.

Jesteśmy wdzięczni za wszystkie opinie - są one dla nas niezwykle cennymi wskazówkami przy udoskonalaniu naszych konstrukcji.

Dziękujemy również przedstawicielowi włoskiej marki Monrio, współorganizatorowi sobotniej prezentacji, którego znakomite wzmacniacze stworzyły niepowtarzalny duet z kolumnami Impuls Audio oraz Audiomice za wspaniałe okablowanie.

 

Przy okazji chcemy zachęcić osoby, które nie miały jeszcze okazji przetestować naszych kolumn do kontaktu z nami.

Jeszcze zdjęcie z prezentacji z krótkim opisem

 

25188657_168618733740667_4040206607799109438_o.jpg?oh=1921dae55bfb185fc20c85dc70c32d93&oe=5AC4322F

Od lewej: IA -Lightstorm, Lagune, Norte. Na półce od góry: Cambridge Audio Azur 651C, Monrio MC207 i Marantz CD6005 oraz mało widoczne okablowanie Audiomica.

Edytowane przez Impuls Audio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumna Lightstorm to nowy produkt ? Nie widzę tego modelu na stronie internetowej.

Tak, model przedpremierowy jeszcze do drobnych szlifów. Kolumna 3-drożna B-R oparta na: kopułka Scan-Speak D2608/913000, średniotonowy Scan-Speak 15M/4624G00 i niskotonowiec Peerless HDS 205 Nomex.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetworniki użyte do kolumn wysokiej klasy a elektronika co najwyzej srednia.

 

Tego typu kolumny(np od YB Zephyr w 30+ pomieszczeniu) dopiero pod Setem na Triodzie 6C33C-B zagraly o 2 klasy lepiej.

 

Tak to pitu pitu do kotleta bylo z podobnej klasy elektronika gdzie vitagowe kolumny Infinity czy Dali czy Avance za 1500zl spokojnie sie bronily.

 

Takze moja rada : jezeli chcecie zeby tam urywalo tylek to musicie nawiazac z kims wzajemna wspolprace kto może Wam dostarczyć porzadnego napedu i dobrego zrodla (osobny DAC z Dobrym Analogiem )

 

Moze Haiku Audio

Moze Fazz Audio.

Albo chociaz jakiegos Yaqina.

 

Zycze sukcesow i mam nadzieje ze uda mi sie odsluchac Waszych produktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetworniki użyte do kolumn wysokiej klasy a elektronika co najwyzej srednia.

 

Moze Haiku Audio

Moze Fazz Audio.

Albo chociaz jakiegos Yaqina.

 

Zycze sukcesow i mam nadzieje ze uda mi sie odsluchac Waszych produktow.

Nie znam elektroniki, z którą były prezentowane, ale z Haiku u siebie w domu słuchałem i byłem naprawdę oczarowany Lagune.

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, model przedpremierowy jeszcze do drobnych szlifów. Kolumna 3-drożna B-R oparta na: kopułka Scan-Speak D2608/913000, średniotonowy Scan-Speak 15M/4624G00 i niskotonowiec Peerless HDS 205 Nomex.

Na kiedy mogą być przewidziane pierwsze oficiajlne odsłuchy ??

 

Jaka cena ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impuls ze swoją ofertą szykuje się na ciekawego gracza na rynku - monitory, nieduże podłogówki, Lighstorm do większych pomieszczeń no i ta niespodzianka z obudową zamkniętą. Powodzenia!

Serdecznie dziękujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

IMG_1516.jpg

Dzięki uprzejmości Pana Sławka mam okazję testawać u siebie prototyp Lightstormów. Ciut przy duże do mojego metrażu (20mkw na ścianie 4m) myślę że w 25-30mkw byłoby optymalnie, ale po delikatnej zabawie z ustawieniami, wkładkami itp udało się okiełznać dudniący początkowo bas i zaczyna być nieżle... nie ukrywam, że najbardziej czekam na projekt Horizon, ale miło znowu gościć u siebie Impulsy.

Edytowane przez julius-6

www.wieczorzanalogiem.pl - moj dziennik przygód audio, dużo lamp, troche vintage'u, ale nie tylko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.