Skocz do zawartości
IGNORED

Ekran projekcyjny i instalacja


adam_anton

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakup ekranu projekcyjnego elektrycznego od Supremy - znajomi mówili, że najlepsze jakościowo. Znalazłem kilka sklepów m.in avstore ale chciałbym, żeby ktoś się podjął fachowej instalacji sprzętu. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia co do tej firmy?

 

BTW może jakieś propozycje co do ekranu?

Wybrałem ten

 

http://www.avstore.pl/ekran-elektryczny-suprema-andromeda-16-9-171x96-mg.html

 

dzięki za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś poczytać zakładkę KINO DOMOWE a będziesz miał wiele porad. Ze swej strony uważam że tworzenie kina domowego w oparciu o tak mały ekran to nieporozumienie. To już lepiej kup sobie telewizor i będziesz oglądał i w dzień i w nocy. Ekran musi mieć min. 100 cali. a najlepiej 120. Zależy w jakim pokoju będzie to świecić i z jakiej odległości będzie oglądane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kolego kto Ci takich głupot nawciskał że ekrany Suprema są najlepsze jakościowo..... wykaż troszkę chęci i swojego zaangażowania,wejdź na zakładkę kino domowe i tam znajdziesz wiele wskazówek na tematy ekranu i projektora.... poświęć czas na zgłebienie tego tematu czytając wspomnianą zakładkę i dopiero zadawaj pytania.... tam znajdziesz wiele odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.