Jump to content
IGNORED

Podłączanie mikrofonu do interfejsu audio

Nicolas_9381

Recommended Posts

Mam interfejs Scarlett Solo. Ostatnio kupiłem mikrofon Trust Starzz, bo był tak bardzo polecany i by podwyższyć jakość dźwięku, postanowiłem spróbować podłączyć go do interfejsu. Problem w tym, że Scarlett ma wejście na XLR, a mikrofon jest na mini jack. Zasięgnąłem języka i ponoć wystarczyło dokupić przejściówki, co też zrobiłem. Mimo tego, mikrofon nie działa, ani na nic nie reaguje.

Czy też to oznacza, że w ogóle nie da się zrobić takiego połączenia, czy też robię coś źle?

A pod komputerem działa? Mi się wydaje że ten mikrofon jest na więcej pinów,bądź są inaczej połączone, niż to wejście w urządzeniu które obsługuje 3PIN'y, to taki mój domysl, więc nie ktoś ogarnięty to potwierdzi, zostaje Ci wymiana mikrofonu na takie że złączem XLR

Zobacz jeszcze pod wejście na gitarę może, z przelaczeniem przycisku,tylkk tam chyba duży jack wchodzi

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.