Skocz do zawartości
IGNORED

Thorens TD-160B MkII - renowacja


BSE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Właśnie sprawiłem sobie pierwszy w życiu gramofon - Thorens TD-160B MkII z ramieniem SME 3009 series IIIS. Nie ukrywam, że kierowałem się opiniami z AS, zwłaszcza kolegi Ahaja. Zanim spytam o wkładkę i przedwzmacniacz chciałbym odrestaurować szlifierkę. I tu mam kilka pytań:

 

1. Pasek w gramofonie przy przejściu na 45 RPM robi takie coś jak na filmie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) komentarza wynika, że rozwiązaniem jest zmiana paska. Gdzie kupić oryginalny pasek? A może jakieś naprawdę dobre zamienniki? Na Allegro znalazłem tylko zamienniki firmy Thakker (80 zł) i Falc.co (19 zł); na no name nie patrzę.

 

2. Pokrywa jest mocno styrana. Polećcie, gdzie ją można ładnie wyszlifować. A może kupić nową? Gdzie? Zależy mi na oryginale lub wysokiej jakości zamienniku.

 

3. Pokrywa ma nieoryginalne zawiasy. Są otwory po starych, a pokrywa trzyma się na zwykłych meblowych zawiasach przykręconych śrubami. Gdzie nabyć oryginalne zawiasy? Czy z innych modeli np. TD-160 lub TD-160BC też będą pasować?

 

Chcę jeszcze zrobić nową plintę, bo ta jest trochę zużyta, ale to już mam chyba rozwiązane.

 

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

BSE

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupił bym pasek tani ,ale nie najtańszy . U mnie w lenco na zamiennik nie narzekam.

Jak chcesz robić plntę od podstaw , to możesz kupić nową pokrywę od czegokolwiek . Plintę i tak dorobisz pod wymiar pokrywy.

Albo zamów pokrywę w firmach reklamowych , co wyginają plexe.

 

Ja wolałem zrobić plintę z wysokimi bokami a ,od góry dać proste szkło.

Mocno styranej nie wypolerujesz na nową

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic ten zestaw:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sam juz bralem te zestawy do 126, 150 i 160-tki. Kiedys mial tez same paski originalne ale chyba juz mu "wyszly"...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup ten pasek Falco , używam nie narzekam - po zrobieniu lub kupieniu plinty pokrywę gdzieś zamówisz na wymiar . W taki napęd z takim ramieniem już warto zainwestować , porobić jakieś modyfikacje itp pełno tego w necie .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolo_senor, myślałem o tym, ale to ostateczność, Gramofon ma blisko 40 lat i traktuję go trochę jak zabytek techniki. Chcę zachować możliwie dużo oryginalnych elementów. Może to i fanaberia, ale tak chcę. Niestety plintę MUSZĘ zmienić, bo ta okazała się być nie tylko w kiepskim stanie, ale i cuchnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-61683-0-04634100-1475082671_thumb.jpeg

post-61683-0-54226200-1475082730_thumb.jpeg

post-61683-0-47618000-1475082758_thumb.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plinta i podstawa dolna powinna być solidna a w twoim przypadku to wskazane zrobić nową . Z pokrywą to tragedii nie masz .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny gramofon do dzisiaj żałuję że go sprzedałem. Ramię lekkie szukaj wkładki bardziej podanej o ale pamiętam to z MC chyba AT OC9 mogłaby się nadać ale musisz sprawdzić. Z ememek ortofon z serii 2m fajnie grał im wyżej tym lepiej, jednak im wyżej tym lepszego pre potrzebujesz.

Popatrz tutaj może znajdziesz coś:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

a tu plinty lepsze, gorsze, fajne i te mniej fajne:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Powodzenia i pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Najgorsze to mieć do czynienia z zakompleksionym Polaczkiem, któremu dano odrobinę władzy.

"Beware of all those in whom the urge to punish is strong". Nietzsche.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rydz nie śmiałem proponować tej plinty bo jak dla mnie ciut za droga a Ty myślisz że cena ok ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

renowacja - ok , szczególnie. jak pasuje wizualnie do reszty pokoju .W sumie można zrobić nawet i dwie plinty. I jak są w stanie surowym osobiście zdecydować , czy solidniejsza lepiej gra , czy tylko lepiej wygląda.

 

Zamiast tyle bulić lepiej zlecić byle stolarzowi a pieniążki wydać na wódkę .

Wkładkę kup najlepszą na jaką cie stać - bo na drugą już stać cię nie będzie bo co 2 m-ce to 30% idą w górę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bolo miałem orginalną plinte z bodajże z modelu Td super to sama podstawa dolna to koszt spory bo bardzo solidna z czegoś to się bierze ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Thorensami to do mnie się zgłaszać:)

 

Plinta za 400 zł to kpina:)

 

Pasek koniecznie oryginalny, Falco jest za szeroki i ociera o tą prowadnice do zmiany obrotów.

 

Z plintą - rozkręcić gramofon, wziąć do stolarza, ja za swoją płaciłem 200zł ze wszystkim (lity dąb).

 

Pokrywa - jeśli zrobisz szerszą plintę (2,5 cm, czyli standardowa "calówka") możesz kupić nową pokrywę Reloopa za 100zł.

 

U mnie tak to wyglądało.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ATR ( czyli Thorens ) i tego efektu z paskiem nie zauważyłem , faktycznie lepiej sprawdzić a najlepiej to dać 80 dych za orginał bo na rozruch takiej 160 warto . Hehe Tomaszu nie tylko Ty masz monopol na Td .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ wiem:)

 

To co sprzedaje Wamat na allegro (japan falc co.) nie pasuje to Thorensów, miałem ten pasek, jest za szeroki.

 

Jak coś to ten -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) - chyba powinien być OK, ale głowy nie daję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację lepiej na początek niech orginalny kupi , moja 125 ma inną rolkę na silniku to już wiele pasków pasi :-) . Ważne by na spokojnie 160 doprowadził do cudeńka .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Rydz nie śmiałem proponować tej plinty bo jak dla mnie ciut za droga a Ty myślisz że cena ok ?

 

Piszę szczerze że nawet nie wnikałem ile wykonanie takiej plinty może kosztować , czy to jest drogo czy nie , a że przeglądałem gramiaki i trafiłem , zamieściłem link .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. zrobienie/kupno gotowej plinty to ja raczej powalczę z nową, gdyż chcę, by mi pasowała do kolumn. Jeśli nie uda się zrobić w miarę podobnej lub wyjdzie za drogo (a może, bo choć to nierozsądne zamierzam to zlecić firmie renowującej antyki), to wtedy kupię gotową.

 

Namiar na szlifowanie pokrywy już mam. Zawiasy chyba jednak zostaną nieoryginalne, bo dedykowane do Thorensów są na eBayu, ale niewspółmiernie drogie jak na 4 kawałki plastiku.

 

Z paskami to już nie wiem, co mam robić. Z jednej strony radzicie kupić oryginał (nota bene nie do dostania), z drugiej najtańsze z Allegro po 12 zł.

 

Ramię lekkie szukaj wkładki bardziej podanej o ale pamiętam to z MC chyba AT OC9 mogłaby się nadać ale musisz sprawdzić. Z ememek ortofon z serii 2m fajnie grał im wyżej tym lepiej, jednak im wyżej tym lepszego pre potrzebujesz.

Tym chciałem zająć się później - najpierw trzeba gramofon doprowadzić do stanu używalności. Nie ukrywam, że myślałem o Ortofon 2M Bronze własnie, tylko nie jestem pewien, czy do ultra lekkiego ramienia (SME 3009 series IIIS) będzie pasować. Jestem świeżak w temacie analogu, muszę się jeszcze duuużo nauczyć i duuużo posłuchać. Wkładki MC raczej nie biorę pod uwagę, bo są bardziej wymagające i drogie. Preamp - może Nuda kolegi Ahaja? Się zobaczy.

 

Ważne że są konkretne podpowiedzi dla zainteresowanego i że chce się bawić .

Dokładnie tak. Dziękuję Wam za te wszystkie konkrety, są naprawdę bardzo pomocne. I liczę na więcej. Mam nadzieję, że się uda :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ad. zrobienie/kupno gotowej plinty to ja raczej powalczę z nową, gdyż chcę, by mi pasowała do kolumn. Jeśli nie uda się zrobić w miarę podobnej lub wyjdzie za drogo (a może, bo choć to nierozsądne zamierzam to zlecić firmie renowującej antyki), to wtedy kupię gotową.

 

Namiar na szlifowanie pokrywy już mam. Zawiasy chyba jednak zostaną nieoryginalne, bo dedykowane do Thorensów są na eBayu, ale niewspółmiernie drogie jak na 4 kawałki plastiku.

 

Z paskami to już nie wiem, co mam robić. Z jednej strony radzicie kupić oryginał (nota bene nie do dostania), z drugiej najtańsze z Allegro po 12 zł.

 

 

Tym chciałem zająć się później - najpierw trzeba gramofon doprowadzić do stanu używalności. Nie ukrywam, że myślałem o Ortofon 2M Bronze własnie, tylko nie jestem pewien, czy do ultra lekkiego ramienia (SME 3009 series IIIS) będzie pasować. Jestem świeżak w temacie analogu, muszę się jeszcze duuużo nauczyć i duuużo posłuchać. Wkładki MC raczej nie biorę pod uwagę, bo są bardziej wymagające i drogie. Preamp - może Nuda kolegi Ahaja? Się zobaczy.

 

 

Dokładnie tak. Dziękuję Wam za te wszystkie konkrety, są naprawdę bardzo pomocne. I liczę na więcej. Mam nadzieję, że się uda :)

 

Taniej Ci chyba wyjdzie kupić kolejnego thorensa td160 w dobrym stanie ze stockowym ramieniem thorensa, przekręcić ramiona i tego zjechanego thorensa sprzedać. Bedziesz miał 100 orginał, a finansowo wyjdzie pewnie podobnie (chociaż firma zajmujaca się renowacją antyków pewnie będzie droższa nawet).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem nad czym tu debatować . 12 zeta za pasek to nie majątek , sprawdzisz - a jak nie będzie pasował kupisz droższy. A plintę zrób taką jak chcesz, lub na starą dać szpachlę i pomalować lakierem w kolor - też będzie oryginał (meble stare też tak robią). Jak masz czas na zabawę to i czarny fortepianowy sobie zrobisz.

 

Gramofon to dopiero początek drogi "krzyżowej" , bo wydatki dopiero się zaczną i to tym większe, im większe masz oczekiwania.

Płyty, pre, wkładka - idziemy w tysiące złotych. A firmy wykorzystują panującą modę windując ceny , jakby wojna była jakaś.

 

Czasem się zastanawiam czy alkoholizm nie jest tańszym uzależnieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest.

A zakup fajnego gramofonu i "danie mu życia" - jest miodne!

 

Na czym słuchasz, @bolo?

Bom ciekaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej Ci chyba wyjdzie kupić kolejnego thorensa td160 w dobrym stanie ze stockowym ramieniem thorensa,

A gdzie to tak szastaja tymi thorensami za dobre pieniadze bo sam bym kupil

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he na cyfrze :)

Na razie analog czeka na decyzję - czy kupic drogie mc , czy średnie mm , czy zostawić jak jest.

 

Tak źle i tak niedobrze a ceny decyzji nie ułatwiają.

A w międzyczasie lenco l85 , artdj , m2red ,elektra,elac344, shur75

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

A gdzie to tak szastaja tymi thorensami za dobre pieniadze bo sam bym kupil

ja pamiętam czasy jak w idealnym stanie td160 chodziły po 600-800 a td320 po 1500zł... Trochę teraz te ceny staneły na głowie ale na przestrzeni ostatnich 3 miesięcy, poszły conajmniej dwa td160 po 1500zł na forum winylowo.net. Wiec za 1500zł jakby kupił 160ke przekręcił by ramiona i tego zjechanego od ręki by za 800-1000 puścił, traci 500zł a ma orginał w dobrym stanie. Zrobienie plinty, kupienie pokrywy wyjdzie podobnie, a efekt niewiadomy. Opada rzeźbienie zawiasów, jeżdżenia po stolarzach itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy placenie 1500 za 160 to nie czasem urwanie glowy. Powiedz kolego co za te kase mozna zrobic z tym co ma bo chyba kosmos.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastik1989 parę lat temu to kupowałem taniej o połowę taniej Thorensy niż Ty podajesz , teraz kupienie trupa Td to i tak kilka stówek trzeba dać a najgorsze jest to że na różnych forach ukrywają sie handlarze i to oni dyktują ceny ! Haha 1,6 tyś za zwykłego Td1XX - pod koniec tamtego roku sprzedawałem Thorensa 1xx z Sme stan bardzo dobry , ramie idealne i ledwo poszedł za około 1,7 tys !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He.

A jeszcze kilka/naście lat temu - płyty porządnie, alfabetycznie poukładane ludziki do śmietników wynosili...

Eech...:(((

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomaszu tu na As nikt nie nakręca rynku bo na razie zakładka " analog " jest w odbudowie to i cwaniaczków nie ma ( na szczęście ) .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.