Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  12 członków

Ultrasone Klub
IGNORED

Klub Ultrasone - słuchawki z charakterem


xetras

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchawki z charakterem czyli Ultrasone

 

Przyzwyczajenie drugą naturą - tak wstępnie sformułuję wrażenia z używania modelu Ultrasone Pro 900 od około roku.

 

To co jest ich stałą cechą- bas i środek nie maskują się nawzajem - słychać wyraźnie odrębny charakter dołu- pulsacja rytmiczna ale też to, czego brakuje w małych pomieszczeniach - nie tylko impuls ale również artykulację.

Gdyby nie był tak wyeksponowany pewnie by środek pasma przygłuszył to co snuje się w basie. I wreszcie słyszę, że ten bas niekiedy się luźno snuje - a nie tylko pulsuje.

Bo to studyjny sprzęt, może niewygodny - dla lepszej izolacji od otoczenia cisną głowę, niezbyt wykwintny wizualnie, ale to też kwestia przyzwyczajenia.

Te, co również wyglądają i leżą wygodnie są dostępne w droższych seriach.

Dosadnie stawiając sprawę:

Dla tych, którym brakuje parcia na klatę i brzuch - tańszym kosztem niż dobieranie zgranego suba i monitorów aktywnych oraz adaptacji pomieszczenia do słuchania może być wybór tych słuchawek.

Skok jakościowy względem Akai ASE 30, których używałem od około 35 lat.

[ przetworniki dynamiczne 40 mm Mylar/Tytan, impedancja 40 Ohm, SPL 96 dB, pasmo 6-42 000 Hz, masa 295 gramów, obudowa zamknięta, wokółuszna, pady welwetowe ]

[ akcesoria w zestawie - przewód prosty z wtyczką 3.5 mm, przewód skręcony z wtyczką 6.3 mmm, przejsciówka 1,5-6.3 mm, płyta testowa, zapasowe pady, sztywne pudełko ]

[ dane wg specyfikacji producenta ]

Gra to u mnie na razie z Asus Xonar Essence STU.

Płyta testowa np. Steczkowska- Dziewczyna szamana CD Pomaton z 1996 roku ( Niekochani, Grawitacja, Boskie Buenos, Karuzela z madonnami, Oko za oko słowo za słowo )

 

PS.

Szczerze- nawet nie jestem przekonany, czy to jest HiFi.

Przed zakupem warto upewnić się czy chcemy tak namacalnie podanego odbioru :)

Dla mnie odkrycie wiosny 2015 roku.

Ciągle inspiruje.

Może zgłoszą sie też posiadacze modeli:

Edition - 5 Limited, 5 Unlimited, 12, 8 carbon, 8 ruthenium, 8 palladium, 8 julia, 8 romeo

Signature - PRO, DJ

Performance- 840, 860, 880

PRO - 550, 750, 900, 2900

HFI - 15G, 450, 580, 780

DJ 1, DJ PRO

GO, IQ, IQ PRO, Tio, Pyco

Zapraszam!

 

Edition 12 są ładne ale jeszcze mnie nie stać

post-46285-0-86209900-1475058845_thumb.jpg

Kiedyś może tak ...

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pro2900 czyli wersję otwartą pro900,słucham na nich metalu i klasyki ,do plumkania audiofilskiego się nie nadają,co do reszty opinii,mogę tylko potwierdzić słowa kolegi z postu powyżej ogólnie nie są to słuchawki dla każdego,także jestem ciekaw opinii o innych modelach tej firmy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno mi się przypomniało - na początku brzmiały bardzo brzydko- aż miałem zamiar je oddać za kaucję z potrąceniem umówionej wcześnie kwoty za pożyczenie do odsłuchu ale minęły 2 -3 tygodnie i stało się jednak OK.

 

Tak wspominam ten 1. miesiąc. Potem się przyzwyczaiłem , albo zawieszenia membran się poluzowały ? Nie wiem. Fakt, że grają zupełnie nie dokuczliwie.

Nie należy zrażać się początkowym negatywnym wrażeniem.

 

To, co mechaniczne musi się widocznie przetrzeć.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Testy pozamuzyczne bez emocji szkieletowe lepiej w komnacie niż na samych uszach, ale takie na głośnikach jeszcze przede mną.

1. szynalski.com

2. jakemandell.com

3. audiocheck.net

 

ad1:

pasmo ~31 do ~12400 Hz

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie gości jeden z podstawowych modeli HIFI-780

Słuchawki bardzo żywiołowe, energiczne z bardzo obszernym basem.

Takich szukałem, miał być drive i noga w rytm muzyki:)

Poprzednie grado sr-60 grały jak zepsute w porównaniu do ultrasone.

 

Kupowałem w promocji w thomann.de czy jakoś tak - wyszło poniżej 500zł . Myślę że warto było.

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje!

Tam chyba najtaniej.

Sam zamawiałem przez sklep Pasja,

thomanna wyczaiłem za późno.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

ultrasone hfi 15g

 

podstawowa pigułka :

-przytulne przyjemne piknikowe przenośne

(powiększenie powyższego posta później:)

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do odnotowania kolejne modele w ofercie:

-Ultrasone Signature Studio

(mniejsze i lżejsze od Signature Pro)

-Ultrasone Edition 15

(po notkach z grudnia minionego roku teraz w ofercie sklepowej i w recenzji w majowym HFiM seria limitowana do 999 egzemplarzy dostępna do nabycia o ile ktoś ma wolne 9990 zł lub 2990 baksów tudzież 2490 ojrosów :)

 

-Ultrasone Edition 8 ex

-Ultrasone Edition m (do przenośnych sprzętów)

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie jak to całe limitowanie nowinki poskutkowało - czy inwestorzy kolekcjonerzy już rozkupili ten limit.

Do rzeczy, skoro obiecałem powiększenie pigułki:

 

hfi 15g

aspiracja do hajfajności wg firmy Ultra

W komplecie z 90-gramowymi słuchawkami z miękkimi piankowymi padami pokrytymi syntetycznym welurem w miejscu docisku do uszu mamy przymocowany na stałe przewód długości 1 mb zakończony mini-jackiem oraz do tego przedłużkę 4 mb (np. do gniazda słuchawkowego w tv) i przejściówkę na duży jack.

 

Wygląd mało stylowy i raczej nie gadżeciarski, w sam raz dla niedowidzących okularników, twardo-surowy, pałąk i nauszne pady nie cisną uszu ani głowy.

Bas jak na słuchawki otwarte - reaktywny, ruchliwy, wyczuwalny.

Wyraźny wyostrzony ale gładki środek, bez przenikliwych zaostrzeń góry.

Ogólnie zrównoważone tonalnie i żwawe bez ciepłej misiowatości, bliżej przejrzystości.

Do laptopa, tv, fona, przenośnego odtwarzacza (ale na rower raczej nie) przy np. bieganiu w sam raz- nie izolują akustycznie od otoczenia.

 

Co do przechwałek odnośnie firmowego surround logic to słychać jedynie jego namiastkę, ale IMO wystarczająco przestronnie grają nawet na zwykłych smartfonach, bo ich 32-omowa impedancja to wyzwanie, któremu podoła sprzęt mobilny - prądożerne nie są, nie potrzeba im wzmacniaczy słuchawkowych, żeby były rozruszane.

Dalekie są od cienkiego suchego plastikowego dźwięku, brzmienie mają nasycone a nie ułomne (zbita masa przeszkadzających sobie dźwięków).

 

Mimo niepozornego wyglądu mogą zostać wiernym towarzyszem długich podroży i codziennej muzycznej frajdy, chociaż tego po ich wyglądzie się wcale nie spodziewałem - cena wydawała się na przesadzoną, bo to jednak ok. 290 złotych czyli 90 baksów.

(w podobnej cenie lekkie nauszne są też np. zamknięte Beyerdynamic DTX 501 p, półotwarte AKG K420, Sennheiser HD 219 - wybór wg gustu,

ale to tylko dygresja OT).

 

[dłuższe testy Ultrasone Hfi 15G dostępne są w nieco oddalonych od centralnej Europy

(i mniej ubogich w wyroby, odbiorców, zainteresowanie) rynkach:]

theheadphonelist.com

head-fi.org

pcmag.com

 

Teraz przy okazji nurtuje mnie, czy cena ok.700 złotych za Naos to przypadkiem nie jest gruba przesada i kpina w żywe oczy -

-w porównaniu do niepozornie mikrego wyglądu tego dodatku i naszych tutejszych zarobków oczywiście :|

Uwzgledniając jednakże spełniane funkcje konwertera c/a i headampa może producent wie, co robi tak wysoko się ceniąc.

Kto wie ?

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam kolegów!

z przyjemnościa dołączam do klubu z zestawem gabinetowym.

ultrasone edition 15 + chord hugo 2.

jestem wiecej niż zadowolony. swietne słuchawki.

pozdrawiam

 1.NAIM+ BOENICKE+ PRO JECT         2. NAIM+BOENICKE      3. ULTRASONE+ CHORD HUGO 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za żwawe charakterne wejście do klubu.

Zapraszam do spisania osobistej relacji o Twoim modelu :

- co w komplecie ?

- jaka muzyka szczególnie dobrze się sprawdza na nich ?

Zwłaszcza że jesteś pierwszy z a k t u a l n y m i flagowcami.

Jeszcze nikt nie pojawił się z limitowanymi edycjami 5 lub 10 lub 15.

Będę zaszczycony mogąc zapoznać się bliżej z tegoroczną nowinką technologiczną : membrana w przetworniku złocono - tytanowana, obudowa otworkowana tysiącami.

Niezły wyczyn.

Przy takiej inwencji ceny nie wypada uznać za wygórowaną.

Edytowane przez xetras

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ chick

 

Chyba raczej hfi 450 w morele za 309 zł.

Kompletnie inne niż hfi 15g, bo:

-zamknięte a nie otwarte

-ważą 285 gr a nie 90 gr

-poduszki lepiej przylegają, bo nie -pianka z welurem.

Akcesoria -dysk demo, przejściówka, przedłużka te same.

Dla mnie warto by było - solidniejsze niż maleństwa.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj xetras !

dzieki za miłe słowa. zestaw składa sie z gustownego pudełka obszytego skórą, dwóch kabli . i to własciwie wszystko. zreszta w internecie można to wszystko zobaczyc.

ja moje słuchawki łącze z chord hugo 2 i kompem lub telefonem. najczesciej przez kabel usb, czasami bezprzewodowo, zależnie od nastroju . zasyłam zdjecie

czasami nie ma warunków aby słuchac na głownym systemie, bo dzieci chca cos ogladac, bo ruch w domu, bo za głośno itd.

siadam sobie w gabinecie , słuchawki na uszy i moge oddac sie słuchaniu.

wszystkie odczucia odnosnie dzwieku sa subiektywne, tak jak ja odbieram ich brzmienie. a dla mnie brzmia swietnie. nie męczą, sa lekko przyciemnione( tu odnosze do mojego głównego systemu) wiec można słuchac naprawde długo. wygoda noszenią, wykonanie i materiały najwyzszej jakości. drewno, aluminium i skóra.

klasą sama w sobie jest przetwornik. wspaniała robota.

pytasz jaka muzyka brzmi na nich najlepiej. ciezko odpowiedziec , ale jesli już bym miał coś wskazać to jazz i metal grają swietnie. tak samo muzykę wokalną.

sa bardzo detaliczne co lubię a bas schodzi nisko i jest bardzo punktowy.

jestem w stanie słuchac ich naprawde długo i z wielką przyjemnością.

polecam ci je gorąco

tomek

post-60300-0-90789400-1532714054_thumb.jpg

 1.NAIM+ BOENICKE+ PRO JECT         2. NAIM+BOENICKE      3. ULTRASONE+ CHORD HUGO 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Pomysł " S-logic Ex":

Firmowy opatentowany system osadzenia przetworników w obudowie słuchawek.

W dole muszli w lejkowatym kanale dla poprawy odbić od małżowin usznych. Do tego liczne otworkowanie blachy separacyjnej (model Edition 5) i obudowy (model otwarty Edition 15).

Takie dziurkowane blachy wraz z niecentrycznym umieszczeniem przetworników w seriach : Edition, HFi, Pro, Dj to system S-logic Plus.

U w a g a ! W y j ą t e k - modele Hfi 15g, Hfi 450, Go (s-logic basic). Czy przetworniki po prostu skierowane są nierównolegle do uszu ? Nie znam ich w środku, nie widziałem ich obnażonych fotek.

S-logic Ex  w przekroju

Po kliknięciu (click to expand) w cytat z posta #71 od słów "anakchan said" widać obrazek.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Czy to już dekada upłynęła od osobistej recenzji, której wcześniej nie znałem ?

http://www.highfidelity.pl/artykuly/0812/spl.html

Autor stara się o obiektywny opis mimo swojego odmiennego gustu odnośnie SPL Phonitor i Ultrasone Pro 900. Za takie dążenie szanuję go.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowość z maja 2019 :

Ultrasone Panther

HeadAmp, Bluetooth Adapter, DAC, plus przejściówki i futerał.

2 wyjścia na słuchawki: mini jack 3.5 mm i 2.5 mm symetryczne, czas ładowania - 3 do 4 h, odtwarzanie do 20 h.

Wejścia: USB, liniowe, ładowanie.

Sugerowana cena - 370- 390 euro.

Więcej tu:

https://ultrasone.com/ultrasone-dac-bluetooth-adapter/?lang=en

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wbrew oczekiwaniom dotrwałem do 5.52, kiedy skończył się ten trans, z którego odbiorem miałem kłopot (bo nudził) ale przestrzeń w Ultrasone Pro900i pozwala na całkiem przyjemne wrażenia:

https://youtu.be/O8GiWVS7-Fo

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem od wielu lat fanem Ultrasone. Używałem lub testowałem następujące modele: HFI 450, HFI 580, HFI 580i, HFI 680, HFI 780, Go Bluetooth, PRO 750, PRO 750i, PRO 900i, Performance 820, Signature Studio, Signature Pro. No tak, trochę tego było. Ze wszystkich wymienionych modeli najwyżej cenię HFI 580. Pewnej soboty poszedłem do Pasji i poprosiłem o jakieś dobre słuchawki. Założyłem je na uszy i przez trzy godziny nie chciałem ich zdjąć. Separacja i klarowność przekazu mnie zabiła. Nie mogłem uwierzyć, że tak może brzmieć muzyka. Nie każdemu tego typu prezentacja się podoba, to jest jasne. Dla mnie natomiast jest to objawienie. Swoboda śledzenia dowolnego instrumentu, przestrzeń, barwy. Po prostu cud. Błogosławieni niech będą twórcy S-Logic. Drugie miejsce ze względu na mobilność przyznaję Go Bluetooth. Są niestety gorzej wykonane, mniej trwałe. Po roku użytkowania muszę kupić nowy egzemplarz (a nie jestem z tych nie dbających). Ultrasone są super. Bardzo dziękuję Xetrasowi za ten klub.

Edytowane przez cezkos
literówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

chciałem zostać posiadaczem Ultrasone PRO 580i , dlatego wszedłem do klubu i jak już jestem to może ktoś ma wiedzę czy są różnice w Ultrasone HFI 580 do w\w modelu.

P.S. Czy jako obeznani użytkownicy tych słuchawek mogli byście polecić do nich nie drogiego (im mniej to lepiej) DAC\AMP do PC po usb , jeśli więcej złączy to miło  (nie tracąc za dużo z walorów słuchawek , scena , jednak lubię bas ) ? ?

Edytowane przez omron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, omron napisał:

Witam wszystkich

chciałem zostać posiadaczem Ultrasone PRO 580i , dlatego wszedłem do klubu i jak już jestem to może ktoś ma wiedzę czy są różnice w Ultrasone HFI 580 do w\w modelu.

P.S. Czy jako obeznani użytkownicy tych słuchawek mogli byście polecić do nich nie drogiego (im mniej to lepiej) DAC\AMP do PC po usb , jeśli więcej złączy to miło  (nie tracąc za dużo z walorów słuchawek , scena , jednak lubię bas ) ? ?

zapomniałem dodać , że może być diy , chińczyk, europejska dystrybucja i tak będzie schowany a kolumn na razie nie używam ,   czy dodatkowe zasilanie przełoży się na + ?

Edytowane przez omron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'i '-  to zwykle 'improved'.

Raczej detale typu akcesoria podlegają zmianie (w przypadku 900 oraz 900i te pierwsze miały srebrzyste szorstkie pady , te "i" mają zapas czarnych takich jak te dołączane do pałąka z przetwornikami).

Różnica tylko w wygodzie ale kosztem szpanerskiego dizajnu - czarne miękkie, a srebrne ładne ale drapią (podobno, bo sam ich nie widziałem).

Zwróć się do audiocenter (Kraków, Sucharskiego) - jako generalny dystrybutor na Polskę powinni odpowiedzieć i to po naszemu (technicznego 'szczekania' po niemiaczkowatemu nie podejmuję sie interpretować).

PS.  Na poważnie  - Sorry, ale na Niemców patrzę mało przychylnie z powodu Pruskich dawnych 'Kulturkampf'ów.

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie , szkoda  , że klubowicz @cezkos nie zagląda bo możliwe , że miał by porównanie ,  a  z tym DAC\AMP może ktoś coś ... ?

Ja tam słuchawki używałbym tylko w domu , fajnie by było wiedzieć jak wpływają  pady HM5 super soft na całokształt HFI 580 pro "i " ( jestem okularnikiem ).

Edytowane przez omron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Po sąsiedzku, na uliczce obok, założony 1,5 roku wcześniej ale aktywniejszy klub:

 

https://forum.mp3store.pl/topic/126483-fanklub-ultrasone/

W dniu 26.07.2019 o 19:15, omron napisał:

  z tym DAC\AMP może ktoś coś ... ?

 jak wpływają  pady HM5 super soft na całokształt HFI 580 pro "i " ( jestem okularnikiem ).

1.Polecają  - Earstream Headonic . Sam go nie próbowałem, złapałem Asus Xonar Essence STU, bo takiego potrzebowałem.

2. Tez jestem okularnikiem, zauszniki muszę podnosić, bo pady słuchawkowe cisną. Brainwavz HM5 nie próbowałem, gdybał nie będę.

Pzdr!

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dodam chronologię wydarzeń , bo dane odnośnie danego modelu są bardzo rozproszone.

Numeracja modeli to osobliwość i firmowa specialite ?

2003 - Edition 7 limited (-2006)

2006 - Edition 9 (, -2008)

2009 - Edition 8 (Juliet, Romeo, Carbon, Pallad, Ruthenium)

2010 - Edition 10 limited

2013 - Edition 5 limited

2013 - Edition 12 

2016 - Tribute 7

2016 - Edition 5 unlimited

2017 - Edition M

2017 - Edition 15

2018- Edition Eleven 

To lata premiery danych modeli. Pozostałe w miarę pozyskiwania danych.

Limited - czyli numerowana, kolekcjonerska seria. Dotyczy to -7, -10, -5 -Tribute 7. Do kupienia już nie od producenta, ich edycja jest zakończona.

 

 

 

 

 

 

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.