Jump to content
IGNORED

Cambridge Audio Azur 540C - Co w nim drzemie?


lopi777

Recommended Posts

Witam,

 

Jestem tu nowicjuszem. Mam pełną głowę tych wszystkich parametrów i opinii. Chciałem kupić dobry CD do swojego zestawu - wzmak DENON PMA-520A (optical class A), kolumny Arcus TS-600 na głośnikach WIFa, obecny CD Technics SL-PG-340A. Cierpię na dziwną porywczość jakbym chciał kupić wszystko o czym czytam (z budżetem na każdy klocek - 400-500zł). Ostatecznie postanowiłem posłużyć się rankingiem www.hfm.pl dostępnym jako plik PDF w internecie. No i wybór odtwarzacza padł na Cambridge Audio Azur 540C "Nieprzeciętna przestrzeń i czysta góra. Reszta też dobra." 5 kropek w kategorii "Ocena brzmienia" i 5 kropek w kategorii "Cena/Jakość".

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Myślę sobie - czegóż mi więcej trzeba? Znalazłem na allego, zadowolony za ostatnie pieniądze klikam Kup Teraz i... czytam i na tym forum i na innym, że to badziewny odtwarzacz. :( Co z nim nie tak? Słabo dynamicznie brzmi, czy co? Bo zdołowałem się na maksa i pożałowałem wydanych pieniędzy. Proszę posiadaczy lub testerów tego modelu o obiektywne opinie, dlaczego w rankingu został tak oceniony a tu rzeczywistość na forum zupełnie inna. Jeszcze nie dotarła przesyłka a już myślę żeby go sprzedać... Załączam ranking w PDF.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak. Działam trochę pochopnie jak napaleniec :) to już pisałem. No cóż zwalam to na winę początkującego słuchacza szukającego brzmienia ;) Wydobyłem zaskórniaki i kupiłem jeszcze Marantza cd 6000. Najwyżej jednego CD sprzedam. Jak Waszym zdaniem wypada zestawienie Marantza z moim wzmakiem?

Link to comment
Share on other sites

Naprawde dzialasz zbyt pochopnie.

Wiem, skończyłem już te zakupy. Bogaty nie jestem ale trochę szalony jak się na coś napalę. No cóż paczka dojdzie to się osłucham, porównam CA z Marantzem, bo na inne opinie/doświadczenia z tymi odtwarzaczami jakoś chyba nie mam co liczyć...

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie, żeby porównać brzmienie dwóch odtwarzaczy CD wymyśliłem taki oto sposób. Nagram 2 kopie płyty na CDR, podłączę 1 odtwarzacz do wejścia TAPE1, drugi do TAPE2 i będę co jakiś czas przełączał selektorem wejść. Bo przepinanie kabli orzy zmianie odtwarzacza dekoncentruje mnie, gdzie w którym miejscu słyszałem wyraźne cechy lepsze lub gorsze. Tylko mam pytanie, czy CD-ki mogę podłączyć do wejść Tape? Czy to nie wpłynie jakoś źle na odtwarzanie płyt. Proszę poradźcie mi coś.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.