Skocz do zawartości
IGNORED

Interkonekt DIY


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, tedi02 napisał:

moim zdaniem z uzycia róznych materiałow,brak spójnosci dzwieku.

To Mundorf  i inni,  nie robił by np: srebra ze złotem itp.

A są to naprawdę dobre przewody - mimo że ja wolę czyste srebro ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje spstrzeżenia odnosily sie do kabli glosnikowych i laczenia trzech rodzajów przewodnika nie dwóch.Są pewnie firmy które mogą udanie połączyc ,do tego trzeba czasu na eksperymenty i trche drutów .pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Lech36 napisał:

Tylko ci elektronicy którzy nie umieli prawidłowo wykonać testu porównawczego kabli. Obserwacja to podstawa takiego porównania ;-). 

Jeżeli piszecie, że średnica kabla nie robi Wam różnicy, tylko załamać ręce i się oddalić.. szkoda znowu czasu na ignorantów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Adam_85 napisał:

Jeżeli piszecie, że średnica kabla nie robi Wam różnicy, tylko załamać ręce i się oddalić.. szkoda znowu czasu na ignorantów.

Juz widze, jak fachowiec jak Ty jest w stanie wytłumaczyć takim ignorantom  jak ja, na co (na ktore parametry decydujace o jakosci reprodukcji dzwieku) i w jakim stopniu (czyli czy ta zmiana jest na tyle duza, by mogla byc zarejestrowana przez nasze uszy) wpływa przekrój kabla głośnikowego i kabla typu interkonekt :-)

Zacznij od prostego przykladu: porownanie kabla glosnikowego o przekroju 1,5qmm , 2,5qmm i 4qmm o dlugosci 5m laczacego głośniki o impedancji 8 Ohm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, xajas napisał:

Juz widze, jak fachowiec jak Ty jest w stanie wytłumaczyć takim ignorantom  jak ja, na co (na ktore parametry decydujace o jakosci reprodukcji dzwieku) i w jakim stopniu (czyli czy ta zmiana jest na tyle duza, by mogla byc zarejestrowana przez nasze uszy) wpływa przekrój kabla głośnikowego i kabla typu interkonekt :-)

Zacznij od prostego przykladu: porownanie kabla glosnikowego o przekroju 1,5qmm , 2,5qmm i 4qmm o dlugosci 5m laczacego głośniki o impedancji 8 Ohm 

Akurat na ten temat jest dość wiele materiałów z wykresami kiedyś nawet je  wklejałem 

ale naprawdę nie chce mi się szukać. bo Ciebie to i tak nie interesuje ;) bez urazy pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez marcin32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, marcin32 napisał:

Akurat na ten temat jest dość wiele materiałów z wykresami kiedyś wklejałem wykresy z jakiś badań

ale naprawdę nie chce mi się szukać bo Ciebie to i tak nie interesuje ;) bez urazy pozdrawiam

Wrecz przeciwnie, bardzo mnie to interesuje, i jestem w stanie Ci to samemu (nawet jako ignorant) wyliczyc, ale najpierw poczekam na to, co na to odpowie fachowiec.

BTW. Do tego nawet nie trzeba wykresow i jakichs badan, wystarcza podstawowe dzialania na poziomie podstawowki :-)  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, xajas napisał:

Wrecz przeciwnie, bardzo mnie to interesuje, i jestem w stanie Ci to samemu (nawet jako ignorant) wyliczyc, ale najpierw poczekam na to, co na to odpowie fachowiec.

BTW. Do tego nawet nie trzeba wykresow i jakichs badan, wystarcza podstawowe dzialania na poziomie podstawowki :-)  

Działania obliczeniowe z podstawówki, myślenie z podstawówki w kontekście rozpatrywanego problemu i później taki poziom rozmów. Nie chce mi się, nudne jest gadanie o rzeczach oczywistych. Robiłem jakiś czas temu ślepy test na interkonekty rca, który bardzo wiele mi powiedział... Szkoda mi czasu na sprawdzanie czy słyszę i co słyszę, skoro słyszę, można lepiej ten czas wykorzstać. Życzę więcej działania, później ewentualne teoretyczne dywagacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli typowa reakcja -> poza fachowo bardzo wierzytelnego „bo ja slysze“ zero pojecia o co chodzi i jak sie za te „rzeczy oczywiste“ zabrac :-)

niczego innego sie nie spodziewalem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze przyszedles tu jatrzyc. Skoro wszystko wiesz to po co pytasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rafa
Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, xajas napisał:

Aha, czyli typowa reakcja -> poza fachowo bardzo wierzytelnego „bo ja slysze“ zero pojecia!

niczego innego sie nie spodziewalem :-)

Poza roszczeniowa, pasożytnicza, "los" rączki odebrał... Celowo negujący to czego sam rzetelnie nie zweryfikował, teoretyk ignorant. Choćby nie wiem jak się potoczyła rozmowa należysz do tych "objawionych" przez wszechświat gdzie przeprowadzanie doświadczeń musi mieć uzasadnienie teoretyczne, ale nie obiektywnie tylko subiektywnie. Nikt nie jest w stanie z takim człowiekiem dojść do jakiegoś konsensusu bo celem takich ludzi jest prowokacja oraz wymiana, a nie dojście do prawdy. Nazywając rzeczy po imieniu przyszedłeś wzburzyć "wodę", zamieszać i zamącić. Taki typ ludzi, który się tym karmi.. mi takie rozmowy przyjemności nie sprawiają, więc pozwól, że pozostawie Cie samego sobie, bądź z innymi osobami zainteresowanymi taką formą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie latwiej bylo by zamiast sto razy pytac o moja role w tej dyskusji, krytykowac moje podejscie, dyskredytowac moje doswiadczenie (o ktorym nie masz najmniejszego pojecia) po prostu skoncentrowac sie na fachowym wytlumaczeniu o co w tych kablach chodzi i na jakiej zasadzie te roznice w kablach funkcjonuja. Na pewno bylo by to bardziej efektywne w dochodzeniu „do prawdy“ niz subjektywne zaparte powtarzanie „ja slysze“.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, xajas napisał:

Czy nie latwiej bylo by zamiast sto razy pytac o moja role w tej dyskusji, krytykowac moje podejscie, dyskredytowac moje doswiadczenie (o ktorym nie masz najmniejszego pojecia) po prostu skoncentrowac sie na fachowym wytlumaczeniu o co w tych kablach chodzi?

Jeżeli ja w ślepym teście sobie poradziłem, a Ty twierdzisz, że masz doświadczenie na podstawie którego wypisujesz jakieś dyrdymały, które mają świadczyć o tym, że kabli nie słychać to ja nie widzę dalszego sensu rozmowy :-) Patrz mój wpis wyżej. Chcesz wiedzieć o co chodzi, należycie przepracuj swoją lekcję i wróć do tematu. Pozdrawiam :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Cię zaskoczę, ale chodzi w tych kablach o SŁUCHANIE.

Jak nie słyszysz, to uważam, że raczej nie forum, a laryngolog coś by poradził ..;-)

Metody pomiarowe pewnie wymagają psec pomiarów, a to dość  trudne w warunkach DIY.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ta lekcje przerabialem kilka razy i chetnie podziele sie wynikami, ale najpierw chcialem dac fachowcom szanse na przedstawienie ich spojrzenia na ten temat.

Niestety, jak zwykle bez efektu, zero reakcji/zawartosci

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, xajas napisał:

Ja ta lekcje przerabialem kilka razy i chetnie podziele sie wynikami, ale najpierw chcialem dac fachowcom szanse na przedstawienie ich spojrzenia na ten temat.

Niestety, jak zwykle bez efektu, zero reakcji/zawartosci

Po tym co piszesz nie bardzo widać, nic nie poradzę :-) Musisz znaleźć odpowiedź dlaczego dochodzisz do wniosków, które się różnią od wniosków innych. Daleko nie musisz patrzeć, ale trzeba sobie umieć uczciwie powiedzieć, że coś trzeba pozmieniać i zacząć sprawdzać od nowa. A co konkretnie no to wybacz, ale czemu ktoś ma tą lekcję przechodzić za Ciebie? Tym bardziej, że wiemy o Twoim systemie, warunkach odsłuchowych oraz warunkach testowych tyle co nic. Zresztą wydaje mi się, że musiałbyś założyć nowy wątek, bo ten jest przeznaczony do trochę innych kwestii jak rozpatrywanie słyszę / nie słyszę. Rzecz w tym, że Twoja postawa i postawa niektórych kolegów na forum sprawi, że ten nowy wątek pewnie będzie martwy, albo szybko stanie się martwy :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Adam_85 napisał:

Jeżeli piszecie, że średnica kabla nie robi Wam różnicy, tylko załamać ręce i się oddalić.

Pokaż gdzie coś takiego napisałem, chociaż fakt że przy kablach połączeniowych które nie muszą działać na dużych prądach średnica przewodu to drugorzędna sprawa zwłaszcza w połączeniach domowych. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Lech36 napisał:

Pokaż gdzie coś takiego napisałem?

Lechu, jeżeli nie miałeś tego na myśli to najmocniej przepraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, audioburak napisał:

 

Metody pomiarowe pewnie wymagają psec pomiarów, a to dość  trudne w warunkach DIY.

Wbrew pozorom, metody te, nawet w warunkach DIY nie sa ani tak skomplikowane, ani tak kosztowne, jak niektotzy to sobie wyobrazaja. Najprostszy dobry mikrofon pomiarowy dostaniesz za 40€ a znakomity program pomiarowy REW dostaniesz za darmo. Jedynym problem w tym calym interesie jest miec POJECIE i chciec sie tym tematet POWAZNIE zajac. W ten sposob zdobyte DOSWIADCZENIA pomoga zrozumiec i potwierdzic podstawowe teoretyczne zaleznosci.

tyle na temat dyrdymalow i teoretyzowania :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, xajas napisał:

Wbrew pozorom, metody te, nawet w warunkach DIY nie sa ani tak skomplikowane, ani tak kosztowne, jak niektotzy to sobie wyobrazaja. Najprostszy dobry mikrofon pomiarowy dostaniesz za 40€ a znakomity program pomiarowy REW dostaniesz za darmo. Jedynym problem w tym calym interesie jest miec POJECIE i chciec sie tym tematet POWAZNIE zajac. W ten sposob zdobyte DOSWIADCZENIA pomoga zrozumiec i potwierdzic podstawowe teoretyczne zaleznosci.

tyle na temat dyrdymalow i teoretyzowania :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Pokazałeś nam foto z mikrofonem i wg Ciebie już teraz wszystko stało się jasne? Chcesz to też Ci mogę zrobić foty :-D Przetestuj sobie okablowanie głośnikowe 0,5mm2 i później zmień na 4mm2 (jak wolisz to podłącz 6mm2). Chodzi o duży kontrast by łatwiej było uchwycić różnicę. Proponowałbym posłuchać, ewentualnie później próbować mierzyć wg jakiegoś Twojego widzi mi się i na koniec skonfrontuj wyniki odsłuchowe ze swoimi pomiarami. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, bogdan_ napisał:

Takich połączeń w torze audio jest pełno, różnych warstw innych przewodników i to tez wpływa na jakość sygnału, rodzaj przewodów, gniazd, wtyków.

Jeden test porównawczy różnicowy i będziesz wiedział czy w twoim układzie są jakieś elementy zakłócające. A wracając do Twojej uwagi w sąsiednim wątku że taki test nie wykrywa np. przerwy w ekranie jednego z kabli to musisz wiedzieć że test różnicowy nie ma za zadanie wykryć uszkodzeń tylko czy z powodu tych uszkodzeń występują jakieś nieprawidłowości w całym połączeniu. Jeżeli ten test nie wykryje nic to znaczy że połączenie jest w dalszym ciągu sprawne mimo że w jednym z przewodów porównywanych urwała się z jednej strony masa. Szkoda że nie podtrzymałeś dyskusji w tamtym wątku bo była interesująca a to co napisałem wyżej nie kończy tej dyskusji, choć odnoszę wrażenie że voodoo u niektórych kolegów dominuje nad chęcią zrozumienia tematu..  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jest jasne. Dlatego w dalszym ciagu czekam na wyjasnienia :-)

najlepiej z fotami :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xajas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Adam_85 napisał:

Przetestuj sobie okablowanie głośnikowe 0,5mm2 i później zmień na 4mm2.

Temat jest o interkonektach a więc o kablach RCA i XLR. W przypadku kabli głośnikowych przekrój decyduje o rezystancji przejścia takiego kabla a to w przypadku zwrotnic pasywnych też może mieć jakiś nieznaczny wpływ na odpowiedź na charakterystyce częstotliwościowej zwłaszcza jak kolumna ma duże skoki na charakterystyce impedancji. Wszystko zależy od połączenia i jego zrozumienia przez osobę która używa tych elementów toru audio.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Lech36 napisał:

Szkoda że nie podtrzymałeś dyskusji w tamtym wątku bo była interesująca

Ja uważam czas na forum jako stracony, wręcz ogłupiający. Wczoraj tylko spaliłem kilka grotów podczas lutowania , tyle miałem praktycznych zagadnień z elektroniki, takich po których można się czegoś dowiedzieć.

 

13 minut temu, xajas napisał:

Wbrew pozorom, metody te, nawet w warunkach DIY nie sa ani tak skomplikowane, ani tak kosztowne, jak niektotzy to sobie wyobrazaja. Najprostszy dobry mikrofon pomiarowy dostaniesz za 40€ a znakomity program pomiarowy REW dostaniesz za darmo. Jedynym problem w tym calym interesie jest miec POJECIE i chciec sie tym tematet POWAZNIE zajac. W ten sposob zdobyte DOSWIADCZENIA pomoga zrozumiec i potwierdzic podstawowe teoretyczne zaleznosci.

tyle na temat dyrdymalow i teoretyzowania :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ja używam Panasonic 61a + preamp na OPA627 zasilany z akumulatorów, ale to sie nadaje do strojenia zwrotnic albo pomiarów THD głośników, nie do przewodów. W ogóle skoro żaden z komputerów audio jakich słuchałem nie grał tzn nie miał dobrego dźwieku to jak to ma się nadawać do pomiarów audio urządzeń a tym bardziej przewodów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

W trakcie usuwania konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, xajas napisał:

Nic nie jest jasne. Dlatego w dalszym ciagu czekam na wyjasnienia :-)

najlepiej z fotami :-)

Jeżeli nie jest jasne, to przepracuj temat od nowa, od środka czy odkąd chcesz. Wielu ludzi, poświęca życie jednemu zagadnieniu i pochodnym, możesz zostać jednym z nich w kontekście okablowania. Może kiedyś nam napiszesz do jakich ciekawych wniosków doszedłeś :-) 

Co do zdjęcia mikrofonu, jak tylko znajdę to Ci wrzucę. Obecnie mikrofon znajduje się u kolegi, bo w kontekście jaki mnie interesował to został już wykorzystany :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, bogdan_ napisał:

Ja uważam czas na forum jako stracony, wręcz ogłupiający. Wczoraj tylko spaliłem kilka grotów podczas lutowania , tyle miałem praktycznych zagadnień z elektroniki, takich po których można się czegoś dowiedzieć.

Pod warunkiem że przeprowadza się je z głową a nie po audiofilsku ;-). Czasem warto dłuższy czas się zastanowić zanim zacznie się zużywać groty od lutownicy ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Lech36 napisał:

Temat jest o interkonektach a więc o kablach RCA i XLR. W przypadku kabli głośnikowych przekrój decyduje o rezystancji przejścia takiego kabla a to w przypadku zwrotnic pasywnych też może mieć jakiś nieznaczny wpływ na odpowiedź na charakterystyce częstotliwościowej zwłaszcza jak kolumna ma duże skoki na charakterystyce impedancji. Wszystko zależy od połączenia i jego zrozumienia przez osobę która używa tych elementów toru audio.  

W interkonekcie można dać 0,1 vs 2mm2 gwarantuje Ci, że też będzie różnica :-) Miłej zabawy dla zainteresowanych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Adam_85 napisał:

W interkonekcie można dać 0,1 vs 2mm2 gwarantuje Ci, że też będzie różnica

A co wykaże test różnicowy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lech36 napisał:

A co wykaże test różnicowy?

Nie wiem, chcesz to możesz sprawdzić. Proponuje test standardowy odsłuchowy, test ślepy i test różnicowy. Miłej zabawy :-) Ja już pisałem, że słychać to słychać, jak nie to nie. Mi to wystarcza, komu nie niech się bawi do woli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam_85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Adam_85 napisał:

Proponuje test standardowy odsłuchowy,

Test różnicowy jest też testem odsłuchowym ale takim który ogranicza do minimum, może nawet całkiem eliminuje wpływ wyobraźni.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.