Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że powiem teraz herezję, ale może warto, choćby na próbę kupić model fx1. Jest teraz na OLX. Raptem za 800 zł. Możesz poznać "filozofie" dźwięku konstruktora. Poza tym, w tych 16mkw model ten najmniejszy może być optymalny. A wcale nie jest to mały monitor. Ryzyko zadne. Sam myślałem czy z czystej ciekawości nie kupić i ewentualnie zostawić w salonie do "wspietania" telewizora. Tylko że ostatnio kupił dobrego klonu WLM La scala. A BMN S2 II codziennie cieszą i radują duszę.

 

Heh, jak już będę kupował to już docelowe - później jest kupa zachodu ze sprzedażą.

Albo na początek wypożyczę.

 

W tym roku na pewno nowa strona internetowa i może już będą w ofercie.

 

I jak zwykle przy takiej okazji ceny siup do góry :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nowego produktu na pewno będzie większa ze względu na sam koszt przetworników.

 

Mi bardziej chodziło o obecne produkty. To, że nowe będą droższe ze względu na przetworniki, to się domyślam.

Edytowane przez kotek1976
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hejka , ja aktualnie czekam na info od Pana Bogdana i Berges-y 3 , ciekaw jestem jak zagrają . Aktualnie szukam jakis nowych kolumien które zastąpią mi moje Phoebe 3 . Dobrze że jakims cudem natknąłem sie na klub BMN hehe bo nie wiedziałem o istnieniu takiej manufaktury a tu proszę , świetny kontakt z konstruktorem i tylko czekać na dostawę skrzynek i testować u siebie w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka , ja aktualnie czekam na info od Pana Bogdana i Berges-y 3 , ciekaw jestem jak zagrają . Aktualnie szukam jakis nowych kolumien które zastąpią mi moje Phoebe 3 . Dobrze że jakims cudem natknąłem sie na klub BMN hehe bo nie wiedziałem o istnieniu takiej manufaktury a tu proszę , świetny kontakt z konstruktorem i tylko czekać na dostawę skrzynek i testować u siebie w domu :)

Kiedy będziesz miał?

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał nie wiem kiedy będą bo po rozmowie z P. Bogdanem będe musiał troche poczekac ale myślę że będzie warto bo jakieś hebanowe Berges-y ma wygrzane i właśnie na nie czekam :). W między czasie potestuje kilka wzmaków , małe przetasowanie w systemie ,:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z Bergesami 3 (hebanowymi), ale to nie te na które "soulek" czeka. U mnie grają od 10 minut :)), a już cieszą uszy. Będą musiały się trochę wygrzać, a w związku z tym, że mnie teraz przez prawie tydzień nie bedzie to pewnie z 2 tygodnie to potrwa. Pozdrawiam

 

Aaaa i na żywo wyglądają lepiej niż na zdjęciach :))

post-70871-0-49257700-1542564044_thumb.jpg

post-70871-0-81752100-1542564055_thumb.jpg

post-70871-0-94153000-1542564078_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T+A PA 1260 R i T+A CD 1210 R, kabelki narazie stare QED Rubby i jakis interkonekt DIY miedź srebrzona, zastanawiam sie nad kablami do kolumn, ale nie zamierzam się ropędzać cenowo, może jakieś sugestie?.

Edytowane przez jazz4u2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim warto być cierpliwym. Dać im się wygrzać. Moje dopiero po miesiącu pokazały pełnię możliwości, a teraz nawet nie myślę o zmianie wysokotonowca. Ale kto się?! A kable? Zawsze będę polecał wireworld. Equinox już można w dobrej cenie wychaczyc. I głośnikowe i interkonekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim warto być cierpliwym. Dać im się wygrzać. Moje dopiero po miesiącu pokazały pełnię możliwości, a teraz nawet nie myślę o zmianie wysokotonowca. Ale kto się?! A kable? Zawsze będę polecał wireworld. Equinox już można w dobrej cenie wychaczyc. I głośnikowe i interkonekty.

Myślę że dla tego woofera wystarczy kilkanascie godzin grania i już jest OK. Na początku jest maławo basu.

 

T+A PA 1260 R i T+A CD 1210 R

Jak na razie wychodzi na to że BMN z Niemiecką elektroniką zgrywają się najlepiej :)

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję się z Bergesami 3 (hebanowymi), ale to nie te na które "soulek" czeka. U mnie grają od 10 minut :)), a już cieszą uszy. Będą musiały się trochę wygrzać, a w związku z tym, że mnie teraz przez prawie tydzień nie bedzie to pewnie z 2 tygodnie to potrwa. Pozdrawiam

 

Aaaa i na żywo wyglądają lepiej niż na zdjęciach :))

 

Uuuu lala. Ładne. A ten fornir w cenie, czy za dopłatą?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w cenie, ale kolumny odbierałem osobiście. Mam to szczęście mieszkać jakieś 3 minuty od Pana Bogdana :)

 

Pozdrawiam

Dobry wieczór

mieszkam jakieś 15 min od pana Bogdana. Byłaby szansa kiedyś ich posłuchać u Pana?

Pozdrawiam

 

proszę o info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów. To mój pierwszy post ale czytelnikiem tego forum jestem od dłuższego czasu.

Zdecydowałem się na wpis bo od wczoraj testuję nowe kolumny S3II i tym samym mogę powiedzieć, że jedną nogą jestem w klubie kolumn BMN. Dla zainteresowanych dodam, że kolumny w super kolorze dąb palermo. Pierwsze odsłuchy bardzo obiecujące ale cały czas następuje wygrzewanie.

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów. To mój pierwszy post ale czytelnikiem tego forum jestem od dłuższego czasu.

Zdecydowałem się na wpis bo od wczoraj testuję nowe kolumny S3II i tym samym mogę powiedzieć, że jedną nogą jestem w klubie kolumn BMN. Dla zainteresowanych dodam, że kolumny w super kolorze dąb palermo. Pierwsze odsłuchy bardzo obiecujące ale cały czas następuje wygrzewanie.

 

Z czymś innym porównywałeś? Kiedyś też coś wypożyczę z tej marki, z ciekawości.

Edytowane przez center
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domowych warunkach z niczym nie porównywałem, nie licząc Dali Ikon 6, które to grały u mnie od wielu lat. Koledzy na forum ta pięknie pisali o ich brzmieniu, że "zaprosiłem" je do domu jako pierwsze i wszystko wskazuje, że zostaną u mnie na dłużej. Jako zasadę przyjąłem, że będą to kolumny od polskiego producenta. W sklepie miałem okazje jeszcze słuchać Akkus Monolith LE oraz Pylon Diamond. Akkusy byłbym skłonny brać do domu ale nie sądzę aby były warte dopłacania ok. 2000 ponad BMN. Po dwóch dniach odsłuchów kulturą grania przewyższają posiadane wcześniej Dali zdecydowanie. Na chwilę obecną jestem w trakcie poszukiwań kabli głośnikowych. Na tą chwilę kolumny współpracuję ze wzmacniaczem NAD 352 po modyfikacji, a jako źródłu streamer CA CXN również po modyfikacji. Jutro postaram się wrzucić zdjęcia systemu.

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 36

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.