Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

To, że kolumny BMN są bardzo dobre, a w swej cenie świetne już pisałem (koledzy w jednym z salonów audio powiedzieli, że ciężko by im było znaleźć u siebie takie poniżej 20 tys aby mogły z nimi konkurować :) . Ale aby pokazały swoje możliwości to musza być podpięte pod dobry wzmacniacz. I takiego w ostatnim czasie szukam. Poniżej parę słów o wzmacniaczach jakie miałem okazje razem z S3 II posłuchać: 

- Musical Fidelity m6si - najdroższy z testowanych i chyba najlepszy, sprzęt na lata, potężny wzmacniacz który jest w stanie napędzić wymagające kolumny

- Musical Fidelity m5si - mniejszy brat, mam go od tygodnia w domu i gdybym nie porównał bezpośrednio z m6si to pewnie nie miałbym wątpliwości co do decyzji - dobry sprzęt neutralny, szczegółowy, dynamiczny - każdemu kto szuka wzmacniacza do 7 tys na pewno zarekomenduję do odsłuchu (ale ta 6 jeszcze bardziej dynamiczna i szczegółowa  - ehhhhhh tylko ta cena)

- Hagel Rost - niby ok, wielu osobom może się podobać ale jak dla mnie brak duszy, przy takim graniu człowiek się nie relaksuje, na plus dobre wyposażenie - dużo wejść

- Baltlab Endo - ponieważ firma z Polski to na wstępie miał już u mnie parę extra punktów, po Heglu to był miła odmiana, dźwięk przyjemniejszy w odbiorze, przez chwilę byłem na tak ale jednak w stosunku do MF gorsze stereo i mniej smaczków w górnych pasmach, na dodatek ten wygląd, jak dla mnie słabo

- na koniec wzmak który wydaje się być czarnym koniem Lector zxt 70, dzięki uprzejmości dystrybutora tej włoskiej manufaktury w Polsce gości u mnie od kilku dni, sprzęt w trakcie wygrzewania (producent zaleca 200 godzin) pomimo to już pod podpięciu okazuje się być godnym rywalem do MF który na ta chwile traktuję jako punkt odniesienia, dźwięk troszkę skromniejszy na górze (detale nie tak wyeksponowane) ale za to głębia, mięsistość i różnorodność basu na plus, generalnie bardzo przyjemny odbiór muzyki jako całość, po za tym ciekawy niebanalny wygląd (faworyt małżonki)

Tak więc na placu boju zostają 2 konstrukcje (MF m5si oraz Lector). Na tą chwilę obie na równi z leciutkim wskazaniem na Lectora (wygląd). Aczkolwiek wydaje mia się , że wraz z wygrzewaniem Lector może przechylić szalę. Ale jeszcze czekam........  Plan mam taki, że jak wyłonię zwycięzcę te jeszcze ściągnę tą 6 do domu żeby później nie żałować (może te parę tysi więcej znajdę pod choinką :) 

O decyzji oczywiście poinformuję 

 

Edytowane przez guinness_bis

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2018 o 20:07, rafal735r napisał:

Kotek, bo z basem w BMN tak jest ze jak jest to da do pieca, a jak bida to bida :) szacun za Slayera czy Vadera. Nie moje klimaty choć znam. BMNy z odpowiednią elektronika (nie musi to być transformator osiedlowy ) zagrają szybko i precyzyjnie. Kwesta odpowiedniego dobrania gratow, no i gustu. Ciągle zastanawiam się co jeszcze mogą pokazać pod lepsza elektronika. 

Mogę tylko to potwierdzić. Jeśli płyta zrealizowana jest z dużą ilością basu to to słychać, a jak basu brak to te braki też słychać. 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, guinness_bis napisał:

To, że kolumny BMN są bardzo dobre, a w swej cenie świetne już pisałem (koledzy w jednym z salonów audio powiedzieli, że ciężko by im było znaleźć u siebie takie poniżej 20 tys aby mogły z nimi konkurować :) . Ale aby pokazały swoje możliwości to musza być podpięte pod dobry wzmacniacz. I takiego w ostatnim czasie szukam. Poniżej parę słów o wzmacniaczach jakie miałem okazje razem z S3 II posłuchać: 

- Musical Fidelity m6si - najdroższy z testowanych i chyba najlepszy, sprzęt na lata, potężny wzmacniacz który jest w stanie napędzić wymagające kolumny

- Musical Fidelity m5si - mniejszy brat, mam go od tygodnia w domu i gdybym nie porównał bezpośrednio z m6si to pewnie nie miałbym wątpliwości co do decyzji - dobry sprzęt neutralny, szczegółowy, dynamiczny - każdemu kto szuka wzmacniacza do 7 tys na pewno zarekomenduję do odsłuchu (ale ta 6 jeszcze bardziej dynamiczna i szczegółowa  - ehhhhhh tylko ta cena)

- Hagel Rost - niby ok, wielu osobom może się podobać ale jak dla mnie brak duszy, przy takim graniu człowiek się nie relaksuje, na plus dobre wyposażenie - dużo wejść

- Baltlab Endo - ponieważ firma z Polski to na wstępie miał już u mnie parę extra punktów, po Heglu to był miła odmiana, dźwięk przyjemniejszy w odbiorze, przez chwilę byłem na tak ale jednak w stosunku do MF gorsze stereo i mniej smaczków w górnych pasmach, na dodatek ten wygląd, jak dla mnie słabo

- na koniec wzmak który wydaje się być czarnym koniem Lector zxt 70, dzięki uprzejmości dystrybutora tej włoskiej manufaktury w Polsce gości u mnie od kilku dni, sprzęt w trakcie wygrzewania (producent zaleca 200 godzin) pomimo to już pod podpięciu okazuje się być godnym rywalem do MF który na ta chwile traktuję jako punkt odniesienia, dźwięk troszkę skromniejszy na górze (detale nie tak wyeksponowane) ale za to głębia, mięsistość i różnorodność basu na plus, generalnie bardzo przyjemny odbiór muzyki jako całość, po za tym ciekawy niebanalny wygląd (faworyt małżonki)

Tak więc na placu boju zostają 2 konstrukcje (MF m5si oraz Lector). Na tą chwilę obie na równi z leciutkim wskazaniem na Lectora (wygląd). Aczkolwiek wydaje mia się , że wraz z wygrzewaniem Lector może przechylić szalę. Ale jeszcze czekam........  Plan mam taki, że jak wyłonię zwycięzcę te jeszcze ściągnę tą 6 do domu żeby później nie żałować (może te parę tysi więcej znajdę pod choinką :) 

O decyzji oczywiście poinformuję 

 

No ciekawe piece u ciebie goszczę. Szczególnie ta hybryda Lector. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, sebgla napisał:

Mogę tylko to potwierdzić. Jeśli płyta zrealizowana jest z dużą ilością basu to to słychać, a jak basu brak to te braki też słychać. 

Hej,

To chyba jest zaletą tych kolumn że wiernie przekazują charakter nagrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak 

37 minut temu, Kasz76 napisał:

Hej,

To chyba jest zaletą tych kolumn że wiernie przekazują charakter nagrania?

Tak to właśnie odbieram. Już dawno wyrosłem z etapu  gdy liczył się tylko bas, zawsze i wszędzie.  

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2018 o 10:20, rafal735r napisał:

No ciekawe piece u ciebie goszczę. Szczególnie ta hybryda Lector. 

Rafale dałeś mi dużo do myślenia tym Burmesterem :)    Nie to, że chce się z Tobą ścigać ale tylko o to, że warto poszukiwać.

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się zastanawiam jak grają wyższe modele jak podstawowy tak sobie radzi. Dla mnie ten piec to tkai złoty środek. Nie jest taki bezpośredni na średnicy jak np Naim, ale nie taki zamulony jak Primare. jest dynamika i szczegół, ale podany w bardzo przyjemny sposób. Podobnie bas, ma uderzenie itp ale jest odrobinę zaookrąglony. Wszystko jest świetnie wywarzone, nie ma przegięć w żadnym kierunku. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Chciałbym poruszyć temat Bi-Wiringu z kolumnami BMN. Jakie są Wasze doświadczenia w tej kwestii? Pytałem o to pana Bogdana podczas odbioru kolumn. Stwierdził, że Bi Wiringu odchudzi brzmienie.  Czy Wasze doświadczenia to potwierdzają? Ja przetestuję to w okresie świątecznym, z tym że nie mam kabla typowego dla Bi wiringu. Mam dwa różne kable głośnikowe. Jeden to Van Den Hul Wind MK2 a drugi QED XT40. Zacznę od podłączenia QED na dół a potem odwrotnie i postaram się wyczuć różnicę w stosunku do pojedynczego okablowania. 

Proszę o Wasze doświadczenia w tej kwestii.  W poprzednich kolumnach Bi wiring powodował fajne dociążenie dołu ale wyostrzał też górę.  Zapewne różne kolumny różnie reagują na tego rodzaju połączenie.

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, hey napisał:

Bi-Wiring to marketing.  

Niestety albo stety ale to nie marketing. Być może są systemy, w których nie ma różnicy. Ja natomiast tą różnicę słyszałem.  Nie zawsze i wszędzie jest ona na plus. Ale jest.

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze jeśli nie Bi-Wiring to jak łączyć zaciski w terminalach?  Pozostawić oryginalne blachy czy raczej użyć zworki?

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używam bi-wie i różnice są słyszalne. Ostatnio miałem przerabianie moje Wirewordy. Poza nową konfekcją zmieniony został układ kabli. Z 8 żył, 5 poszło na sekcję niskotonową, a 3 na wysokotonową. Niestety w pokoju jednocześnie zmiany dotyczyly umeblowania i wysokości odsłuchu. Nie potrafię ocenić wpływu poszczególnych elementów, ale Generalnie skok jakościowy jest ogromny. Nie wiem, czy to zmiana konfekcji, czy układu żył czy także akustyka pomieszczenia się dołożyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sebgla napisał:

Niestety albo stety ale to nie marketing. Być może są systemy, w których nie ma różnicy. Ja natomiast tą różnicę słyszałem.  Nie zawsze i wszędzie jest ona na plus. Ale jest.

Ja też gdy miałem takową możliwość to stosowałem połączenie bi-wire.

Różnice słyszalne ewidentnie na plus!

 

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Chicago66 napisał:

Ja używam bi-wie i różnice są słyszalne. Ostatnio miałem przerabianie moje Wirewordy. Poza nową konfekcją zmieniony został układ kabli. Z 8 żył, 5 poszło na sekcję niskotonową, a 3 na wysokotonową. Niestety w pokoju jednocześnie zmiany dotyczyly umeblowania i wysokości odsłuchu. Nie potrafię ocenić wpływu poszczególnych elementów, ale Generalnie skok jakościowy jest ogromny. Nie wiem, czy to zmiana konfekcji, czy układu żył czy także akustyka pomieszczenia się dołożyła. 

A sluchales tez BMN z pojedynczym kablem? Jak bys opisał roznice? 

Jaki model Wireworda masz? 

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMN słuchałem na pojedynczym, ale był to Kimber 8TC. Trudno więc porównywać. Na kimberach dźwięk jest bardziej oświetlony na górze. Nieco jaśniejszy. Mam Wireworld Equinox 5.2. Generalnie Wireworld to raczej dobre, neutralne kable. 

Edytowane przez Chicago66
Pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, rafal735r napisał:

Wszystkim posiadaczom BMN jak i również tym którzy nie posiadają kolumn Bogdana wszystkiego najlepszego z okazji świąt :) 

Przyłączam się do życzeń jako nowy, zadowolony posiadacz Bergesow 3 z illuminatorem R3004 na gorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja zapadła. Wzmacniacz wybrany. Obiecałem, że dam znać jaki więc niniejszym to czynię. Stanęło na hybrydzie Lector ZXT 70 oraz kablach Black Cat serii 3200 (IC+głośnikowe). Jest super, a kolumny przy udziale wzmacniacza zadziwiają. Poszukującym dobrego efektu całościowego gorąco polecam takie zestawienie, przynajmniej do dania mu szansy w swoim domu. 

O zwycięstwie w ścisłym finale (vs Musical Fidelity m5si) zdecydowały dwie rzeczy: przyjemniejszy naturalny dźwięk, który nie męczy nawet po wielogodzinnym słuchaniu (mój priorytet) oraz argument żony - wygląd wzmacniacza :)   

Na koniec pewna refleksja. Zarówno przy wyborze kolumn, jak i wzmacniacza czy kabli wybór padł na manufaktury mniej znane na rynku polskim ale oferujące świetny produkt w relacji jakość/cena bez rozdmuchanego marketingu oraz wielu pośredników zawyżających realną wartość sprzętu. Tak więc warto poszukiwać....    Oczywiście jest to tylko moja prywatna opinia ale może kogoś zainspiruje w poszukiwaniach swojego wymarzonego zestawu.

Skoro sprzęt skompletowany ale jeszcze poprawa akustyki mnie czeka. W niektórych utworach troszkę bas się wzbudza. Tak wiec cel na Nowy Rok wytyczony. 

 

 

 

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, guinness_bis napisał:

Decyzja zapadła. Wzmacniacz wybrany. Obiecałem, że dam znać jaki więc niniejszym to czynię. Stanęło na hybrydzie Lector ZXT 70 oraz kablach Black Cat serii 3200 (IC+głośnikowe). Jest super, a kolumny przy udziale wzmacniacza zadziwiają. Poszukującym dobrego efektu całościowego gorąco polecam takie zestawienie, przynajmniej do dania mu szansy w swoim domu. 

O zwycięstwie w ścisłym finale (vs Musical Fidelity m5si) zdecydowały dwie rzeczy: przyjemniejszy naturalny dźwięk, który nie męczy nawet po wielogodzinnym słuchaniu (mój priorytet) oraz argument żony - wygląd wzmacniacza :)   

Na koniec pewna refleksja. Zarówno przy wyborze kolumn, jak i wzmacniacza czy kabli wybór padł na manufaktury mniej znane na rynku polskim ale oferujące świetny produkt w relacji jakość/cena bez rozdmuchanego marketingu oraz wielu pośredników zawyżających realną wartość sprzętu. Tak więc warto poszukiwać....    Oczywiście jest to tylko moja prywatna opinia ale może kogoś zainspiruje w poszukiwaniach swojego wymarzonego zestawu.

Skoro sprzęt skompletowany ale jeszcze poprawa akustyki mnie czeka. W niektórych utworach troszkę bas się wzbudza. Tak wiec cel na Nowy Rok wytyczony. 

 

 

 

 

Witam wszystkich forumowiczów 

Świetnie że mamy cele na nowy rok, taki cel mam i ja jestem na etapie poszukiwania kolumienek do swojego wzmaka a mianowicie sansui 907mr może ktoś próbował takiego połączenia.

Forum BMN przeczytałem od deski do deski i coraz bardziej wciąga mnie ta polska manufaktura za wszystkie rady z góry dzięki .

ŻYCZĘ wyostrzenia słuchu i trafionych połączeń systemu w NOWYM ROKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja. Szarpnąłem się na kolumny s3 2 generacji. Po odsłuchach heco 700, zensorów 7 i 3 zestawów klipschów i innych markowych głośników stwierdzam że są to badziewiaste  oraz mocno przereklamowane kolumny. 

Moje s3 napędza Yamaha RN 803d i gra to naprawdę pięknie aczkolwiek na pewno zagra ładniej przy wzmacniaczu Yamaha ax 892 - taki sprzęt ma Pan Bogdan. Porównywaliśmy u Pana Bogdana te dwa sprzęty i było można usłyszeć różnice na korzyść 20 letniej Yamahy. W domu miałem podłączone dwa wzmacniacze onkyo z średniej (2 letni sprzęt) półki i wyższej (4 letni) i jednakże moja hybryda gra odpowiednio lepiej i tak samo! Kawał dobrej roboty odwalają głośniki i kable tara labs w podłączeniu bi-ware. Najlepszą opinią moich sąsiadów był zachwyt w pewnym momencie jak muzyka grała cicho a głośnik zszedł tak nisko z bassem jakby gdzieś w oddali było trzęsienie ziemi a najlepsze w tym wszystkim jest to że muzyka leciała z tidala a jeszcze dojdzie odtwarzacz CD i gramofon więc będzie jeszcze lepiej. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na te głośniki. Są to głośniki na lata i co dziwne zacząłem słuchać każdej muzyki. Każdy utwór gra pięknie i słyszę oklepane kawałki na nowo. 

Mój budżet był 6 tyś może 7 tyś. Mocno go przeciągnąłem bo głośniki 4800 zł hybryda 3200 zł plus cena kabli 240 zł. 

Nie żałuję żadnej złotówki. Już nie pamiętam kiedy i z czego się tak bardzo cieszyłem. 

Pany warto kupić te głośniki i możecie polegać na mojej opinii. Szukałem głośników przez 4 lata a tu kupiłem prawie w ciemno. Nie żałuję i jeszcze mam jeden plany co do moich głośników. 

Taki prezent sprawiłem se na gwiazdkę. Najlepszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joelsky napisał:

Teraz ja. Szarpnąłem się na kolumny s3 2 generacji. Po odsłuchach heco 700, zensorów 7 i 3 zestawów klipschów i innych markowych głośników stwierdzam że są to badziewiaste  oraz mocno przereklamowane kolumny. 

Moje s3 napędza Yamaha RN 803d i gra to naprawdę pięknie aczkolwiek na pewno zagra ładniej przy wzmacniaczu Yamaha ax 892 - taki sprzęt ma Pan Bogdan. Porównywaliśmy u Pana Bogdana te dwa sprzęty i było można usłyszeć różnice na korzyść 20 letniej Yamahy. W domu miałem podłączone dwa wzmacniacze onkyo z średniej (2 letni sprzęt) półki i wyższej (4 letni) i jednakże moja hybryda gra odpowiednio lepiej i tak samo! Kawał dobrej roboty odwalają głośniki i kable tara labs w podłączeniu bi-ware. Najlepszą opinią moich sąsiadów był zachwyt w pewnym momencie jak muzyka grała cicho a głośnik zszedł tak nisko z bassem jakby gdzieś w oddali było trzęsienie ziemi a najlepsze w tym wszystkim jest to że muzyka leciała z tidala a jeszcze dojdzie odtwarzacz CD i gramofon więc będzie jeszcze lepiej. Nie żałuję żadnej złotówki wydanej na te głośniki. Są to głośniki na lata i co dziwne zacząłem słuchać każdej muzyki. Każdy utwór gra pięknie i słyszę oklepane kawałki na nowo. 

Mój budżet był 6 tyś może 7 tyś. Mocno go przeciągnąłem bo głośniki 4800 zł hybryda 3200 zł plus cena kabli 240 zł. 

Nie żałuję żadnej złotówki. Już nie pamiętam kiedy i z czego się tak bardzo cieszyłem. 

Pany warto kupić te głośniki i możecie polegać na mojej opinii. Szukałem głośników przez 4 lata a tu kupiłem prawie w ciemno. Nie żałuję i jeszcze mam jeden plany co do moich głośników. 

Taki prezent sprawiłem se na gwiazdkę. Najlepszy. 

W takim razie ja też napisze dwa słowa na temat swoich Bergesow 3 z illuminatorem R3004 na górze. Dłuższą recenzję skrobne jak znajdę chwilę wolnego czasu. Generalnie są to kolumny warte każdej wydanej złotówki. Grają bardzo kulturalnym, zrównoważonym dźwiękiem. Nie jest to dźwięk efekciarski ktory zachwyci na początku a po godzinie słuchania zmeczy. Po przesiadce z B&W602s3 przez tydzień uczyłem się ich słuchać i wydobywać to co najlepsze z ich formy przekazu. Teraz z każdym kolejnym dniem zachwycają mnie coraz bardziej.

Aha, jak przystało na kolumny wyższej klasy są kapryśne jeśli chodzi o jakość realizacji cd. Z tymi dobrze nagranymi pokażą swoją klasę.

Jedno słowo o samym Konstruktorze. To jest człowiek bardzo skromny, nie starający się za wszelką cenę sprzedać swój produkt a zarazem bardzo pomocny i zawsze odpowiadający na prośby czy pytania klienta. 

Szczerze polecam kolumny BMN.

 

25 minut temu, Kasz76 napisał:

W takim razie ja też napisze dwa słowa na temat swoich Bergesow 3 z illuminatorem R3004 na górze. Dłuższą recenzję skrobne jak znajdę chwilę wolnego czasu. Generalnie są to kolumny warte każdej wydanej złotówki. Grają bardzo kulturalnym, zrównoważonym dźwiękiem. Nie jest to dźwięk efekciarski ktory zachwyci na początku a po godzinie słuchania zmeczy. Po przesiadce z B&W602s3 przez tydzień uczyłem się ich słuchać i wydobywać to co najlepsze z ich formy przekazu. Teraz z każdym kolejnym dniem zachwycają mnie coraz bardziej.

Aha, jak przystało na kolumny wyższej klasy są kapryśne jeśli chodzi o jakość realizacji cd. Z tymi dobrze nagranymi pokażą swoją klasę.

Jedno słowo o samym Konstruktorze. To jest człowiek bardzo skromny, nie starający się za wszelką cenę sprzedać swój produkt a zarazem bardzo pomocny i zawsze odpowiadający na prośby czy pytania klienta. 

Szczerze polecam kolumny BMN.

 

Jeszcze jedna uwaga. BERGESY myślę, że pokażą swoje prawdziwe możliwości z dobrym wzmakiem. Obecnie gram na Denonie PMA1520AE, nie jest źle ale jestem przekonany o tym że może być znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czysto teoretyczne (a może nie?) mamy ten sam system to samo pomieszczenie i dwie pary bmn jedna serja np. s2 i s3 monitory ustawiamy na tej samej wysokości jaką mają s3  jak myślicie jaki będzie dźwięk całkiem inny bardzo podobny czy taki sam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 33

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.