Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

Monitory najmniejsze maja i tak 18cm, ale myślę ze dzięki liniom transmisyjnym może nie zalalaly by basem. 

Możesz wypożyczyć cokolwiek żeby mieć jakiś zarys czy się "zmieszcza". Osobiście polecam topowa serię ? jednak ten woofer E0042 jest sporo lepszy od CA18RNX. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Rafał, u mnie czasami kolumny stoją 10cm od ściany że e-sklepu na rocznego  Syna i zero  problemu. Jak nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Tylko twoje uszy odpowiedzą na pytanie czy Tobie dźwięk będzie pasował. Gwarantuje że warto spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mikelas76 napisał:

A ja sobie testuje ....... zgadnijcie co ?

ECD542F4-68A9-4878-AF89-35F9E3B00755.jpeg

Prościutkie. Mam taki sam. Jak konkurs się zakończy koniecznie podziel się wrażeniami.

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe chyba widac co to jest. A swoja droga przekazano mi ze mam dac sobie 20 godzin na zgranie sie systemu. Jutro zaczynam wlasciwe testy.

Jeszcze raz bez mojej niedogolonej nogi odbitej w chromie czy niklu

09F79FFA-A647-4C3B-9209-DDC36EA853AB.jpeg

4 minuty temu, rafal735r napisał:

Przecież nazwa jest na zdjęciu jak wół.

Luuz Rafal wiemy ze widac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Hehe chyba widac co to jest. A swoja droga przekazano mi ze mam dac sobie 20 godzin na zgranie sie systemu. Jutro zaczynam wlasciwe testy.

Jeszcze raz bez mojej niedogolonej nogi odbitej w chromie czy niklu

09F79FFA-A647-4C3B-9209-DDC36EA853AB.jpeg

Luuz Rafal wiemy ze widac ?

Oczywiście że widać ale skoro prosiłeś o zgadywanie czegoś oczywistego to podtrzymałem konwencję ? tłumaczę bo nie wszyscy zrozumieli

Jasne, niech się zgrywa i wygrzewa...... poczekam(y)

 

Chario Nobile + Lector ZXT-70 + Lector Digitube S-192 + Lector PSU-Z + Lector Edison 230 + Innuos Zen + UpTone EtherRegen + Qobuz/Tidal +  Tiglon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rafal735r napisał:

Są w końcu nowe paczki. Niestety granity drugi raz jadą na reklamację, w ogólne nie trzymają wymiarów. Ogólnie za małe i zero kątów prostych. Także znów czas w plecy. 

a797980cef66c786de0e174fc089e19c_1.jpg

I jak pierwsze wrażenia,dzwiek jest taki jak sobie wyobrazales? Zestrojenie wysokotonowca ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, rafal735r napisał:

I jak on sobie radzi? Rozumiem że pre jest na lampach a końcówka tranzystorowa? Te 60W wystarcza?

Na razie nadspodziewanie dobrze.  „Ktoś” ? mnie uprzedził ze mocy jest dosyc i mial racje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kasz76 napisał:

I jak pierwsze wrażenia,dzwiek jest taki jak sobie wyobrazales? Zestrojenie wysokotonowca ok?

Wsio gitara. Jutro oslucham jeszcze wnikliwiej. Jestem bardzo zadowolony. 

41 minut temu, Mikelas76 napisał:

Na razie nadspodziewanie dobrze.  „Ktoś” ? mnie uprzedził ze mocy jest dosyc i mial racje

W sumie BMN nie są mega wymagakace, ale ciekawy jestem gdzie jest granica ?

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rafal735r napisał:

Wsio gitara. Jutro oslucham jeszcze wnikliwiej. Jestem bardzo zadowolony. 

W sumie BMN nie są mega wymagakace, ale ciekawy jestem gdzie jest granica ?

Ja mam lampę w klasie A 2X35W przy 8Ohm  i mało kiedy słucham z potencjometrem powyżej godziny 9.

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Mikelas76 napisał:

Na razie nadspodziewanie dobrze.  „Ktoś” ? mnie uprzedził ze mocy jest dosyc i mial racje

Daj znać jak to gra u Ciebie. W szczególności w zakresie kontroli basu oraz przejrzystości. Sam zastanawiam się nad hybrydą lub lampowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, aiki napisał:

Rafał spora różnica do tego co miałes jesli chodzi o jakość brzmienia? Wyglądają znacznie lepiej niż poprzednio. 

Poprawa znaczna w każdym aspekcie. To trzeba samemu sprawdzić. Wszystko jest na plus, każde pasmo. Separacja, głębia, bas, jego zejscie, szczegóły. Nie wiem jak to nazwać, ale muzyka brzmi jakby naturalniej. Bas nie wlazi tak na średnice, instrumenty typu kontrabas brzmia sporo lepiej, głównie ze względu na zejscie basu jak i samą dynamikę. Perkusje są żywsze. W ogóle w muzyce jest więcej życia i ekspresji. To jest już inny poziom, to słychać. Słuchać za co się dopłaca, bez zmudnego paplania i nie jest to kosmetyka. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rafal735r napisał:

Poprawa znaczna w każdym aspekcie. To trzeba samemu sprawdzić. Wszystko jest na plus, każde pasmo. Separacja, głębia, bas, jego zejscie, szczegóły. Nie wiem jak to nazwać, ale muzyka brzmi jakby naturalniej. Bas nie wlazi tak na średnice, instrumenty typu kontrabas brzmia sporo lepiej, głównie ze względu na zejscie basu jak i samą dynamikę. Perkusje są żywsze. W ogóle w muzyce jest więcej życia i ekspresji. To jest już inny poziom, to słychać. Słuchać za co się dopłaca, bez zmudnego paplania i nie jest to kosmetyka. 

spora różnica w cenie w porównaniu do standardowych s3?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak liczyć, bo jeszcze zwróci mi się cześć kosztów ze sprzedaży starych głośników. Ponad 5tys trzeba liczyć. Reszta do odzyskania ze starych przetworników. To już kwestia za ile pójdą. Ja liczę że tysiąc mi się wróci. 

No i jeszcze kwestia samych S3, bo moje były na innych tweeterach, więc cena też trochę inna. 

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.