Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  189 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 8.06.2020 o 09:25, rafal735r napisał:

Od początku masz jakieś dziwne problemy ze sobą widzę. Ale masz rację, lepiej nie pisać, nie odpowiadać i olewać takich typków jak ty, którym wiecznie coś nie ponosie. 

I nie pisz mi tu o jakimś banowaniu, bo nie mogą tu pisać tylko 3 osoby które sobie zasłużyły. Więc nie rób tu ze mnie jakiegoś cenzora. 

Obiecalem sobie ze sie nie odezwe ale mam juz taki charakter ze nie potrafie. 

Mowiac bardzo delikatnie przesadzasz Rafal z takimi odezwami. Psujesz w tym momencie atmosfere w klubie. Twoje zachowanie jest nieodpowiednie. Ociera sie o bute i arogancje. Robisz wlasnie antyreklame tego klubu i marce BMN. Wszyscy uwazaja Ciebie za nieoficjalnego przedstawiciela marki na tym forum. 

Zeby nie bylo nie tylko ja tak tutaj mysle. 

Pozdrawiam i zycze chwili na refleksje i opamietanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze  Nie będę już wam brudził w klubie. 

Jak już cytujesz to może cały post, bo wychodzi potem z tego malipulacja. Ale w sumie nie ważne. 

Za to że chciałem enty raz bezinteresownie pomóc dostałem osobiste wycieczki od Lobo. A jak się zaczęlem bronić to psuje atmosferę. Rozumiem że na mnie można szczać i sr**. To przystoi, gorzej jak się sprzeciwie. W tedy Rafał zły. 

Ale jak pisałem wcześniej. To mój ostatni post tutaj. Założylem klub, rozkręciłem go, zrobiłem reklamę BMN. Już potrzebny nie jestem. 4 lata polecania kolumn już wystarczy. Dalej wszystko pójdzie samo. 

Pozdrawiam wszystkich. 

?

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafal735r napisał:

Ale jak pisałem wcześniej. To mój ostatni post tutaj. Założylem klub, rozkręciłem go, zrobiłem reklamę BMN. Już potrzebny nie jestem. 4 lata polecania kolumn już wystarczy. Dalej wszystko pójdzie samo. 

Pozdrawiam wszystkich. 

A moze przyjmij temat na klate jak facet i przemysl to. Nikt ci niczego nie ujmuje tylko zmien ton wypowiedzi. Kazdy z nas ma swoje zycie i jest inny ale tu razem mamy ta sama pasje. Po co wprowadzac nieuprzejmosci, agresje itp?

Z zalozenia to jest klub a nie ring. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o przyjmowanie czegoś na klatę, obrażanie się czy inne rzeczy, tylko czytanie ze zrozumieniem. 

Chciałem bezinteresownie pomóc, czyli w sumie jak zwykle. Podzielić się swoim jakimś tam doświadczeniem. Może wszystkiego nie miałem i wszystkiego nie słyszałem, ale jak mam coś w temacie do powiedzenia to zawsze staram się służyć pomocą. W zamian dostałem wiadro pomyj na leb. Źle pisze, za dużo pisze, za mało pisze, nie tak pisze, nie tam pisze i inne osobiste wycieczki. Tego nikt nie zauważył. Dla mnie to zwykla ignorancja, żeby nie napisać chamstwo. "Wyciągam rękę", a w zamian otrzymuje komentarze ad personam. Jak zaczynam się bronić, otrzymuje jeszcze więcej komentarzy ad personam. Jak waszym zdaniem to jest całkiem normalne to ja wysiadam. Zawsze wszystko na forum robię bezinteresownie tak jak i założyłem ten klub. Pan Lobo również pisał do mnie na PW i to całkiem niedawno. Widocznie nie pomogłem to można frajera zmieszać z blotem. W sumie nie obchodzi mnie to. Zostawiam wam wolne pole do pisania, żebyście nie musieli już pisać tych PW i się chować przede mną. Możecie też wymieniać te PW między sobą na mój temat. Mogą też w klubie pisać osoby, które rzekomo tak się mnie boją, że z tego strachu tu nie piszą.

Możecie wszystko co chcecie. Nie musicie się już bać Rafała. Mam nadzieję że do klubu przybędzie teraz kolejne 130 osoby z tego tytułu. 

Pozdrawiam. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No tak. Mała lampka w torze, lek na całe zło."

"AKM to PCM w sumie. "

Więc Teac 505 to w sumie XS 5A, a jednak go wymienileś na Teac.

Kable też wymieniasz, a praktycznie przecież wszystkie są miedziane...

"Widocznie nie pomogłem to można frajera zmieszać z blotem. " Pomogłeś i to nie ja mieszam ludzi z błotem, kolejny raz pokazałeś że wojny/kłótnie/inwektywy to nie rzadko twój styl wypowiedzi. Uwierz mi nie każdy toleruje taki styl konwersacji. Jesli pytanie jest dla Ciebie za trywialne, za proste, nie ma ochoty n-ty raz powtarzać tego samego. Po prostu nie pisz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Seb1 napisał:

Dokładnie. Lobo to chyba ma kolkę, przez co jest taki nerwowy. Sugeruję pójść na stronę się przewietrzyć. Natomiast kolego Rafale przestań się mazać. Chłop jesteś, czy baba.

Tobie odpisze, bo byłeś u mnie i się znamy. 

Ja już mam dość czytania postów ad personam. Jakbym tutaj przytoczył niektóre wiadomości PW związane z klubem BMN to niektórym by uszy zwiędły. Zaczynając od userow na moderacji kończąc. Ciągle źle. A to że posty zniknęły, a to że ban, a to że reklamuje BMN i branża jestem... Teraz znów że źle i za dużo pisze. Ten syf ciągnie się za mną od 4 lat, od kiedy założylem klub. Przestałem w ogóle wymawiać słowo BMN, bo odrazu miałem na głowie wiadro pomyj. Usunelem nawet ze stopki swój sprzęt. Nie chcę już tu pisać, a tym bardziej prowadzić tego klubu. Będę miał chociaż święty spokój. 

 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, czy prośba o zachowanie kultury, tak Cię zabolała? Takie wielkie halo teraz? Obraziłeś się, że ktoś nie toleruje takiego stylu wypowiedzi?

jestem wyczulony na poziom dyskusji jaki ogolnie panuje i nie mam na myśli tylko tego forum.

Żeby nie Ty to bym dalej słuchał zestawów kolumn „wielkich marek” , na sredniej klasy amplitunerze 7.1, ale to nadal nie znaczy że można w taki sposób prowadzić dyskusję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodobało mi się to wymazywanie postów, ale nie wiem wszystkiego, nie mój wątek, więc przyjąłem postawę wycofaną. Osoby, którym nie podoba się styl prowadzenia klubu zawsze mogą założyć własny wątek o BMN czy jakikolwiek inny. Ale jak zwykle wszędzie i zawsze najłatwiej szeptać gdzieś z tyłu, niż stać w pierwszym szeregu. Lobo ma trochę racji, jak dla mnie, ale pisał trochę zbyt pretensjonalnie. Każdy z nas ma swój własny styl pisania. Jedni są urodzonymi erudytami, a innych za cholerę zrozumieć nie można. Nie znaczy to, że można kogoś obrażać. Nie lubisz gościa, to nie czytaj tego, co pisze. Po jaką Mariolę zaraz wyzywać. Tu 95% użytkowników pisze mniejsze czy większe farmazony i się nie przejmuje krytyką. Nie piszesz, to nie istniejesz. A teraz idę na piwo, czego i wam życzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.05.2020 o 08:47, karfied napisał:

Kupiłem Rasberry Pi 4 z nakładką Hifiberry digi+Pro, system moodeaudio 6, aplikacja do sterowania Tidalem przez telefon BubbleUPnP Licence, zasilacz na razie zwykły impulsowy.

Planuję sprawdzić też Allo digione 1.2, bo teoretycznie według parametrów i z opinii użytkowników wynika, że powinna być ogólnie lepsza od HB digi+Pro (jeszcze bardziej szczegółowa, "analogowa", z głębszą sceną, mniej ostra). Jednak to może zależeć też od całego zestawu audio jaka nakładka lepiej się sprawdza. Dobre opinie ma Pi2aes, podobno to poziom Allo digione signature. Można ją kupić tylko za granicą http://www.pi2design.com/store/p19/PI2AES_-_PRO_AUDIO_SHIELD.html

 

dziś przyszła do mnie malinka z Hifiberry digi+pro, wgrałem Volumio podłączyłem pod DAC NOSTROMO wolf 2 wersja limitowana?....i trochę szczęka mi opadła...ale tak serio...mam ściągniętą płytę testową Focal we flac i jak puściłem: Boxenkiller...no..eee?..o k**wa (przepraszam dla wrażliwych) ale nadal nie mogę uwierzyć, że z tak małego gówienka, w sumie za parę groszy leci takie cudo...basik w BMN miażdży, zwłaszcza jak się słucha cicho?scena, przestrzeń, lekkość grania WOW!!! i co ciekawae zwykłe mp3 z 128kbs  grają ...przyzwoicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek_tom    Super, że jesteś zadowolony ze zmiany ? Czy Nostromo Wolfa 2 od razu kupiłeś limitowanego, czy wcześniej miałeś wersję podstawową? Pewnie kiedyś też sobie zrobię upgrade do wersji limitowanej.

Ja natomiast w tym tygodniu testowałem zasilacz liniowy (Nostromo5V3A) do maliny, ale odesłałem go już z powrotem. Wprowadził zmiany w porównaniu z impulsowym, ale jak dla mnie na gorsze. Dźwięki w całym paśmie, od góry do dołu, się wygładziły, ale przez to cały przekaz się ujednolicił i zmatowiał. Jest mniej przejrzyście. Dźwięki mają słabiej zaznaczone kontury i przez to są mniej dokładne. Na impulsowym mają więcej blasku, dłużej wybrzmiewają i mają wyraźniej zaznaczone pogłosy. W BMNach cenię m.in. to, że potrafią oddać atmosferę dobrze zrealizowanego nagrania, że można się poczuć jak by się było w studio nagraniowym. Dźwięki instrumentów i wokali wydają się być obecne i żywe. A ten zasilacz liniowy częściowo takie wrażenia niweluje. 

Sądząc po opiniach, to myślałem, że będzie lepsza jakość, ale na mój gust w moim systemie było gorzej.

 

 

Edytowane przez karfied
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, karfied napisał:

W BMNach cenię m.in. to, że potrafią oddać atmosferę dobrze zrealizowanego nagrania, że można się poczuć jak by się było w studio nagraniowym. Dźwięki instrumentów i wokali wydają się być obecne i żywe.

O tak. Dobre nagrania na BMNach brzmia ślicznie. Nie ma wstydu w porownaniu do drogich paczek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Nostromo kupiłem od razu w wersji limitowanej, nie miałem wersji podstawowej. Twoja opinia o zasilaczu liniowym jest chyba pierwszą negatywną jaką czytam w internetach? brawo

3 minuty temu, Mikelas76 napisał:

Dobre nagrania na BMNach brzmia ślicznie.

Ja uwielbiam słuchać Allana Taylor'a, jego gitara i głos są magiczne na BMN, polecam posłuchać zwłaszcza "Colour to the moon"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, tomek_tom napisał:

Ja uwielbiam słuchać Allana Taylor'a, jego gitara i głos są magiczne na BMN, polecam posłuchać zwłaszcza "Colour to the moon"

Znam, fajny męski głos. 

Polecam posluchac tez Hadouk Trio, Field Rotation, Yasmin Levy, Mathias Eick oraz koniecznie Yello i Malia-Convergence. Fajne nagrania i super u mnie to brzmi. A podaje to tylko ze streamera i koncowki mocy. 

Jak ktos zna jakies fajne plyty czy kawalki to niech sie podzieli wiedza ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też lubię Katie Melua, a ostatnio bardzo spodobała mi się też Sophie Zelmani. Sprawdziłem i rzeczywiście świetny wokal ma Allan Taylor. Z męskich też fajnie śpiewa Sławek Uniatowski. Odpaliłem też Hadouk Trio - i słyszę, że są tu bardzo ciekawe przestrzenne i bogate w instrumenty nagrania. Bardzo spodobał mi się ten instrument dęty, nie wiem jak się nazywa np. w Air Hadouk-Dididi.

Mi natomiast ostatnio w ucho wpadły utwory: duety The Audreys LONG RIDE Between Last Night And Us i Mark Knopfler TRACKER Wherever I Go, Kortez BUMERANG Od dawna już wiem, Shelby Lynne JUST A LITTLE LOVIN Just a little lovin, John Hiatt THE BEST OF JOHN HIATT Feels Like Rain, Anna Wilson THE LONG WAY Come on, The Art Tatum & Ben Webster Quartet My Funny Valentine, Patricia Barber CAFE BLUE Nardis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, tomek_tom napisał:

To rzuć czymś normalnym, z przyjemnością posłucham

Szkopuł w tym że muzyka jakiej głównie przed laty słuchałem (running wild, helloween, vendetta, slayer i wiele innych) nie gra na obecnych klockach w takiej jakości jakiej by się chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Kasz76 napisał:

Szkopuł w tym że muzyka jakiej głównie przed laty słuchałem (running wild, helloween, vendetta, slayer i wiele innych) nie gra na obecnych klockach w takiej jakości jakiej by się chciało.

fakt. 

Pytanie czy szukac czegos innego brzmiacego znacznie lepiej, czy meczyc sie z kiepskimi nagraniami? 

Niestety ale BMNy obnarzaja strasznie kiepskie nagrania. Ja juz jakis czas temu odpuscilem sobie te kiepskie plyty. Uszy bolaly ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.