Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

No ja np nie.  Zresztą jak bym słuchał i napisał że jest beznadziejny to go Odpuścisz? ?

Jeśli to Kolegi to przytargaj i przetestuj. Pzdr

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, dedal75 napisał:

Zresztą jak bym słuchał i napisał że jest beznadziejny to go Odpuścisz? ?

oczywiście, że bym odpuścił? ufam waszym opinią, między innymi dzięki nim kupiłem BMN'y ?

 

 

Zakup już dogadany, Baltlab Endo 1 od poniedziałku u mnie?

 

Edytowane przez tomek_tom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się skrajne opinie. No ale jak postanowiłeś to napisz coś jak już się osluchasz. Pzdr

Ps @sebgla w pewnym sensie kupił ale w worku HAHA ?

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sebgla napisał:

No ja wlasnie tez lubię koty i nawet jak mi cos zniszczą to nadal je lubię ?

I jak tu ich nie lubić ?

IMG_20201029_111339.jpg

IMG_20201029_111332.jpg

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomek_tom napisał:

oczywiście, że bym odpuścił? ufam waszym opinią, między innymi dzięki nim kupiłem BMN'y ?

 

 

Zakup już dogadany, Baltlab Endo 1 od poniedziałku u mnie?

Super, to słuchaj, słuchaj, to może ja dzięki Twojej opinii kupię Baltlaba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2020 o 17:12, dedal75 napisał:

Polemizowałbym czy Atoll to bardzo dobry partner do BMN ów ?.

Ale co kraj to obyczaj  ?. Pzdr

Jak będziesz przejeżdżał przez Toruń to zapraszam na posłuchanie Atoll 100 z BMN S3 i Raspberry Pi3 + Aoide II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie już przysypiałem jak pisalem i dopiero rano zobaczyłem że wpisałem Beszele, mam Berges ale widać głodnemu chleb na myśli ?. Pzdr

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , koleżanki , inne płcie i koty   .......  ?
Jestem od wczoraj posiadaczem BMN S3 II .....:)
Grają u mnie z Yamahą 803D i kable głośnikowe Tellerium Q Black II

Pierwsze wrażenie po podłączeniu ........ o cholera ale płasko i czemu tyle środka ?!

W Yamaszce na szczęście mam magiczne pokrętło Loudnes więc zjechałem na połowę i  o o ale fajnie .

Z godziny na godzinę dziś zaczyna mi się coraz bardziej podobać .

Przede wszystkim słyszę bardzo dużo szczegółów na górze która nie męczy a jest bardzo przyjemna , basik fajny bardzo przyjemny mógłby być odrobinę twardszy ale jest naprawdę fajny dla ucha , zarówno kable jaki i kolumny są nowe i liczę po cichu na to że będzie tylko lepiej ..

Pomimo że to jak dla mnie wielkie pudła a pokój nie zbyt 3.5 na 4.5 jak grają mam wrażenie znikania z pokoju ...Powiem krótko na początku byłem trochę przerażony a teraz

PODOBA MI SIĘ !

I chyba bardzo !

Edytowane przez metalowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, ile można powtarzać. 

Bas się rozchodzi w przeciągu najbliższych 2 dni. Będzie go więcej. A charakter moim zdaniem jest OK. Jest miękki, ale nie rozchlapany. Ale fakt, że podłączając jakis ciepły wzmak może być za miękko. 

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie , efektownie nie ?

Pierwsze odbicie w komodę, kaloryfer okno. 

Ma się rozumieć że takie rozstawienie prowizoryczne to tylko chwilowe? Pzdr

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dedal75 napisał:

No nie , efektownie nie ?

Pierwsze odbicie w komodę, kaloryfer okno. 

Ma się rozumieć że takie rozstawienie prowizoryczne to tylko chwilowe? Pzdr

Do kaloryfera jest dosc daleko do bocznych scian  jest po 40cm do tylu niestety okolo 15 na razie inaczej nie  da się  , najwazniejsze ze nic się nie wzbudza ani troche

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.