Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

A ja dodam od siebie jako amator, że wczoraj sąsiad przyszedł że swoim wzmacniaczem Yamaha RN602 i mogłem sobie porównać granie z moim nad3240 ?

Jak na amatora przystało powiem, że oba sprzęty grają inaczej, ale nie jakoś ogromnie różnie.

Yamaha wydaje się bardziej grać wysokimi i średnica, bas bardziej zwarty i kontrolowany, wokale na pewno wyraźniejsze, wysunięte z przodu. Wydaje się że Yamaha nadaje się bardziej do rockowych kawałków, przez bardziej słyszalne instrumenty.

NAD gra zdecydowanie cieplej, bas schodzi niżej i jest bardziej mięsisty ? a góra gra trochę wycofanie względem Yamahy. W NAD brakuje trochę tej góry w niektórych kawałkach, ale tak czy siak gra fajnie, nie męczy. 

Korci mnie dorwanie gdzieś ax892 ? ponoć p. Bogdan na tym gra, i któryś kolega z grupy...jestem ciekaw jaka byłaby różnica AX vs RN vs NAD...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, neoeinz napisał:

Korci mnie dorwanie gdzieś ax892 ? ponoć p. Bogdan na tym gra, i któryś kolega z grupy...jestem ciekaw jaka byłaby różnica AX vs RN vs NAD...

Zdaje się, że kolega Marko Polo ma też wzmacniacz ax 892.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, jaroslaw74 napisał:

Zdaje się, że kolega Marko Polo ma też wzmacniacz ax 892.

A mam AX-892 - ze zmienionymi zaciskami - i słucham muzyki !!!

Sprzęty grają inaczej i my też te same sprzęty słyszymy inaczej. Czytając wcześniejsze posty, mam tylko jedną uwagę i mam nadzieję, że wszyscy - te i inne posty tu na forum - piszący nie obrażają się na innych piszących, ani tym bardziej na siebie... Uważam za szlachetne mieć inne zdanie, nawet mimo słabej wiedzy i ważne, by zaznaczać, że są to nasze odczucia.

Co do BMNów, tych dociążonych, podwyższonych, podłączonych przewodami za grube tysie i za dziesiątki złociszy - uważam, że trzeba po prostu słuchać tej muzy i nie wydziwiać. Każdy szuka czegoś innego i odczuwa inaczej - i to żadne odkrycie - ale Wasze doświadczenia i opisy są i ciekawe i dają możliwość sprawdzenia, co może i jak może wpłynąć na dźwięk... A to zawsze nas ubogaca i może przynieść konkretne korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LOBO_MDzięki za ciekawą odpowiedź. Jednak nie wiem po co wyśmiewasz ten granit na kolumnę. Nie twierdzę, że to konieczne, zawsze dobre, czy że "naprawi" słaby bas czy słaba kolumnę, ale że w pewnych kolumnach jest pomocnym rozwiązaniem i nie jest to akurat voodoo ale mierzalne kilogramy więcej obciążenia, co ma w niektórych kolumnach pozytywny wpływ na brzmienie, zwłaszcza basu. 

 

I tyle. Robienie z tego voodoo czy idiotycznego sporu z przepychankami personalnymi z drugim userem, jest bez sensu. Wiadomo, że z 50-80% forum to pisanie towarzyskie i mało wartościowe, ale nie ma sensu się tak kłócić. Nie potrzebujesz tego granitu to ok, jednak nie próbując takiego rozwiązania nigdy lub nie posiadając kolumn w których by to pomogło, nie zachowuj się jak wyrocznia bo to ignorancja. W pewnych kolumnach granit jest ok, można tez użyć obciążenie kulturystyczne czy krążki metalowe, ważne by było w miarę równomiernie na kolumnę. I to tyle, jednej osobie to podpasuje, innej nie i właśnie o to w tym chodzi.

Czym napędzasz 3 way od YB audio? Na basie masz tam 21 cm?

 

Edytowane przez Ricardozamora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neoeinz napisał:

Jak na amatora przystało powiem, że oba sprzęty grają inaczej, ale nie jakoś ogromnie różnie.

Yamaha wydaje się bardziej grać wysokimi i średnica, bas bardziej zwarty i kontrolowany, wokale na pewno wyraźniejsze, wysunięte z przodu. Wydaje się że Yamaha nadaje się bardziej do rockowych kawałków, przez bardziej słyszalne instrumenty.

NAD gra zdecydowanie cieplej, bas schodzi niżej i jest bardziej mięsisty ? a góra gra trochę wycofanie względem Yamahy. W NAD brakuje trochę tej góry w niektórych kawałkach, ale tak czy siak gra fajnie, nie męczy. [...]

Mniej więcej właśnie też tak to słyszałem, co nie oznacza, że Yamaha lepsza w rocku, a uważam, że lepsza do ogólnego słuchania przeróżnej muzyki, a zwłaszcza do popu, elektronicznej... W rocku brakuje mi w AX-892 troszkę "więcej mięsa" w dolnej średnicy i górnym basie oraz lepszej kontroli nad dźwiękami/pasmem, ale... Ale właśnie tutaj wpływ może mieć akustyka w pokoju, odległość kolumn od siebie i od ściany, kabelki też przynoszą poprawę - np. słuchany przeze mnie PAD Genesis choćby - no i źródło... Zmiana wzmacniacza na naprawdę lepszy też przynosi poprawę, ale te nowe za 5k bym odpuścił sobie., AX-892 nie odstaje od nich - tak uważam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy umówcie się na piasku, jak w dawnych czasach po lekcjach w szkole. Dacie sobie z liścia i będzie zgoda hehe ?

Piszę to dla rozluźnienia tego wątku bo nerwowo coś się znowu robi.

Na co Wam na siłę udowadnianie kto ma racje. To nic nie wnosi. Więcej luzu i życzliwości ?

Edytowane przez sebgla

ART LOUDSPEAKERS DECO 10+LECTOR AUDIO (CDP707+ZOE+VM200+EDISON230)+ ROSE RS250+SAP RELAXA+PURIST AUDIO DESIGN + OYAIDE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ricardozamora napisał:

@LOBO_MDzięki za ciekawą odpowiedź. Jednak nie wiem po co wyśmiewasz ten granit na kolumnę. Nie twierdzę, że to konieczne, zawsze dobre, czy że "naprawi" słaby bas czy słaba kolumnę, ale że w pewnych kolumnach jest pomocnym rozwiązaniem i nie jest to akurat voodoo ale mierzalne kilogramy więcej obciążenia, co ma w niektórych kolumnach pozytywny wpływ na brzmienie, zwłaszcza basu.

A czy bierzecie pod uwagę podłogę w tym sporze o dociążanie - bo tu też są różnice i w dźwięku i stabilności kolumn...

Wiele składowych ma znaczenie i zdanie Żony też...:)      {sic!}

Teraz, sebgla napisał:

[...] Na co Wam na siłę udowadnianie kto ma racje. To nic nie wnosi. Więcej luzu i życzliwości ?

Dokładnie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Marko Polo napisał:

Mniej więcej właśnie też tak to słyszałem, co nie oznacza, że Yamaha lepsza w rocku, a uważam, że lepsza do ogólnego słuchania przeróżnej muzyki, a zwłaszcza do popu, elektronicznej... W rocku brakuje mi w AX-892 troszkę "więcej mięsa" w dolnej średnicy i górnym basie oraz lepszej kontroli nad dźwiękami/pasmem, ale... Ale właśnie tutaj wpływ może mieć akustyka w pokoju, odległość kolumn od siebie i od ściany, kabelki też przynoszą poprawę - np. słuchany przeze mnie PAD Genesis choćby - no i źródło... Zmiana wzmacniacza na naprawdę lepszy też przynosi poprawę, ale te nowe za 5k bym odpuścił sobie., AX-892 nie odstaje od nich - tak uważam...

Dokładnie, oboje z kolegą stwierdziliśmy że w yamaszcze nie ma tego mięsa ? no i oczywiście każda muzyka jest inna, w jeden przydało by się trochę więcej wokalu w NAD, jest taki trochę za spokojny...chociaż mi chyba pasuje w większości bo mnie nie męczy, ale czasami go brakuje jest wycofany...

Jest jeden ax892 na olx ale kurde wydać 1400 i mi nie podpasuje ?

 

Akustyka na pewno też trochę u mnie leży ale nie ma tragedii, nie ma jazgotu, nawału dźwięków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sprzedałem swoje Atolle am200 i st200 kupiłem DACa za ponad 4 tys sklepowej i sprzedałem po 2 tygodniach . Słucham teraz na 12 letnim amplitunerze HK 255 którego do KD używałem i powiem wam olać to wszystko ? .  Trzeba się wreszcie ogarnąć . Pzdr

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RicardozamoraDyskusja poszla w złą stronę fakt...

Mnie zadziwiło stwierdzenie o tym docisku ze worek to nie jest rownomierne a granit jest  i ma to znaczenie. Dlatego napisalem o obliczeniach z rozkladem sił. Dzwiek nie jest dziedziną oderwaną od nauki, jest składową fizyki, elektrotechniki, elektrodynamiki itd, a zbyt często traktowana jest jak wiara. Tak jak projektowanie zwrotnicy opiera się na konkretnych wzorach tak i akustyka nie jest dziedziną wiary, tylko fizyki. To że standardowo rafał sarkastycznie zaczął dyskusję o żonach i pozwoleniach to juz nie moja wina. 

 

YB gra z Gato DIA-250S, woofer to SS revelator 22cm. Calość zestawu jest w „o mnie”

Godzinę temu, Marko Polo napisał:

A czy bierzecie pod uwagę podłogę w tym sporze o dociążanie - bo tu też są różnice i w dźwięku i stabilności kolumn...

Wiele składowych ma znaczenie i zdanie Żony też...:)      {sic!}

Dokładnie!!!

Bardzo dobra uwaga, większość nowych domów to cieknie plywajace podlogi panelowe, wiec gdzie tu stabilnosc. U mnie kolumny stoja na dębowym blacie ktory wazy kilkadziesiat kg, notabene tez negowanym przez rafala ktory stwierdzil ze bedzie wibrowal, na jakiej podstawie taki osąd, tego raczej się nie dowiem.

43 minuty temu, rafal735r napisał:

Osobiście dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy. Na przykład że jest u mnie sieczka. Tyle lat w nie wiedzy. 

Jaka masz odleglosc kolumn od sciany na przeciwko 3m? Oczywiscie jest to specjalna sciana ktora nie podlega prawom fizyki. Wiek, staż, bardzo czesto nie nie idzie w parze z wiedzą, ludzie czasami całe życie powielają błędy. Niektorzy ludzie, swój rozwój intelektualny zakończyli na szkole i to też bez większych sukcesów, dlatego, słaby argument, kolejny raz. Ja niejednokrotnie w pracy zawodowej spotykam młodych inż. <30 lat od których można się wiele nauczyć i to nie wstyd pytać się o coś młodszego, ale nie w Polsce u nas liczy sie PESEL. „Jestem starszy, wiec mnie sluchaj” Ja w dużo większym pomieszczeniu o lepszych proporcjach miałem problemy ze wzbudzeniami i rezonansami, sluchalem też zestawu w pomieszczeniu gdzie wlasnie sofa stala przy scianie a zaraz przed nia kolumny, efekt od pewnych poziomow glosnosci byl slaby, bo jaki mial byc, jak masz wielokrotne nakladanie fal na siebie? Chcesz oszukiwac samego siebie, twoj wybor, ale dla eksperymentu powieś wielki koc, kotare za soba o zobaczyc roznice. Koszt znikomy a moze akurat sie przekonasz ze warto cos zmienic w cenie worka piasku;-)

ja ze studiów pamiętam, powtarzane przez prof. „Fizyki nie oszukasz, możesz tylko tego nie zaakceptować, ale to i tak nic nie zmieni”

27 minut temu, dedal75 napisał:

A ja sprzedałem swoje Atolle am200 i st200 kupiłem DACa za ponad 4 tys sklepowej i sprzedałem po 2 tygodniach . Słucham teraz na 12 letnim amplitunerze HK 255 którego do KD używałem i powiem wam olać to wszystko ? .  Trzeba się wreszcie ogarnąć . Pzdr

Mialem to samo wrazenie z dac matrix za 4tys, po kilku dniach odeslalem, a zaoszczedzone poeniadze poszly na wzmacniacz/kolumny.

 

@Ricardozamora jak byś prześledził wątek, to byś zobaczyć, że praktycznie każda zadyma na tym temacie jest z udziałem rafala, przypadek? Czlowiek, większość użytkowników traktujący z góry, delikatnie rzecz ujmując.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym klubie jest kilka osób, które u mnie były. Zapytaj ich czy jest sieczka jak tak to cię interesuje. 

Ja więcej nie będę wdawał się z tobą w dyskusje, bo niema to sensu. Myślisz że jak powiesiłeś na ścianie dwa panele i wypożyczyłeś dwa wzmacniacze ze sklepu to już wszystko wiesz. I wie wieszaj tu na mnie psów, bo sam zaczoles prześmiewczo pisać jako pierwszy o granicie dociazajacym kolumnę. Więc nie wybielaj się po raz kolejny. 

Witaj w moich ignorowanych. Jak już spuścisz kiedyś powietrze może cię odblokuję. Chociaż wątpię, wiedza na poziomie czytania z internetu mnie nie obchodzi. 

Bez odbioru. Żona wie że tu piszesz? 

 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz Rafale być ambasadorem marki BMN to powinieneś przodować w kurtuazji i cierpliwej spolegliwości. Tymczasem Twoje wypowiedzi często trącą buraczanym chamstwem. Te kolumny są fajne, Ty też postaraj się być po prostu fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie jestem żadnym "ambasadorem". Klub żyje własnym życiem. Jestem jego użytkownikiem. Po co mi łata cenzora? Cierpliwość co do niektórych w końcu może się skończyć. Według niektórych to najlepiej trzeba wszystko brać na klatę i jeszcze przytakiwać. Przepraszam, ale nie ten adres. 

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, EmilioE napisał:

Granit zabija. Spróbujcie nóżki antywibracyjne zamiast kolców. Różnica in plus jest olbrzymia! 

No ja mysle o takich

https://www.tophifi.pl/akcesoria/akcesoria-hi-fi/isoacoustics-gaia-3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Ricardozamora napisał:

Podobnie RCA zwykłe miedziaki a najtańsze srebro - bułka z masłem usłyszeć różnicę i szczegółowość srebra. Już na albedo blue za 300zł używanym jest skok poziomy wyżej vide miedziaki za 30zl.

U mnie kabel rca pad. genesis wlasnie wyrzuca z systemu mb cable diamond. roznica jest i chyba slon mi na ucho nie nadepnal. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, EmilioE napisał:

Właśnie te mam na myśli! Dramatycznie zmieniły/poprawiły brzmienie moich Artów.

No to kurw.... juz je mam ????

Sorki za przeklenstwo ale juz od tygodni szukam opinii innych niz ze strony top hifi. Napisz cos wiecej prosze. Na stronie topa sa same pozytywy i juz myslalem ze to jakies troje oplacone pisza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Mikelas76 napisał:

U mnie kabel rca pad. genesis wlasnie wyrzuca z systemu mb cable diamond. roznica jest i chyba slon mi na ucho nie nadepnal. 

U mnie Albedo Blue także wypadły gorzej w moim systemie od PAD Genesis... Pad Musaeus jeszcze lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Mikelas76 napisał:

U mnie kabel rca pad. genesis wlasnie wyrzuca z systemu mb cable diamond. roznica jest i chyba slon mi na ucho nie nadepnal. 

To zrozumiałe, chyba nie do końca zrozumiałeś co piszę. Purist audio to wyższa półka niż rodzime Mb cables. 

Pisałem ogólnie, że jak komuś rca grają tak samo, to różnica między zwykłym miedziakiem a najtańszym srebrem jest łatwo słyszalna. Nie znaczy to, że srebro lepsze od miedzi. Dobre miedziane lepsze od słabych srebrnych. 

13 minut temu, Marko Polo napisał:

U mnie Albedo Blue także wypadły gorzej w moim systemie od PAD Genesis... Pad Musaeus jeszcze lepszy...

Albedo Blue nie jest jakimś świetnym kablem, po prostu takie tańsze srebro. U mnie srebrne rca od sonus oliva sa wyraźnie od nich lepsze.

Ps. PAD genesis czy musaeus kosztują 2-3x więcej niż ten Blue, to już wyższa od niego półka cenowa. Dziwne jakby nie były lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Marko Polo napisał:
52 minuty temu, Mikelas76 napisał:

U mnie kabel rca pad. genesis wlasnie wyrzuca z systemu mb cable diamond. roznica jest i chyba slon mi na ucho nie nadepnal. 

U mnie Albedo Blue także wypadły gorzej w moim systemie od PAD Genesis

Mam juz jednego genesisa miedzy koncowka mocy s prem lampowym. sprzedalem dotychczasowy rca i mysle o drugim genesis lub museausie pomiedzy streamerem a pre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LOBO_M napisał:

jak byś prześledził wątek, to byś zobaczyć, że praktycznie każda zadyma na tym temacie jest z udziałem rafala, przypadek? Czlowiek, większość użytkowników traktujący z góry, delikatnie rzecz ujmując.

Nie wiem, nie analizuję tak dokładnie. Ciebie też często widać w wątku, może to co zarzucasz koledze dotyczy też choć trochę Ciebie?:P

Będę w tym tyg. słuchał kolumn, które dość prawdopodobne, że nie ulokują mnie w tym miłym klubie jak planowałem, ale to się jeszcze zobaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ricardozamora napisał:

chyba nie do końca zrozumiałeś co piszę. Purist audio to wyższa półka niż rodzime Mb cables

Zrozumialem kolego. Tyle ze mb cable diamond jest w wyzszej cenie niz pad genesis. sluchalem i porownywalem swoj sprzet lacznie z kablami u Bogdana i wzialem genesisa poniewaz jest bardziej muzykalny i przestrzenny niz diamond. teraz po sprzedazy diamonda musze kupic wlasnie cos w jego miejsce i padlo na jeszcze jedn genesis lub museaus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porównując ceny nowych tych kabli np.z giełdy hifi (mb) z allegrowymi pad, to jednak są droższe pad genesis (ok1.7k) niż mb diamondy (1.05k 0.5m, 1m 1.55k). Oczywiście pewnie taniej gdzie indziej niż allegro:

https://www.hifi.pl/gielda/audio-szukaj.php

https://allegro.pl/kategoria/kable-przewody-jack-i-cinch-305293?string=purist audio genesis&bmatch=cl-cx210105ap-enomswp-diap-ele-1-2-0129

...choć jest i taniej (np. https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/06/398547.php), ceny za metrowe obu kabli dość podobne.

Edytowane przez Ricardozamora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Mikelas76 napisał:

slyszales miseausa rca? kurde cena mnie zabija. w recenzjach niby lepszy inz  genesis  ale czy tak jest? 

Co jest lepsze? 

Ja słuchałem RCA PAD Musaeus kilka razy i na różnych wzmacniaczach i względem RCA PAD Genesis było lepiej. Dzwięk stawał się jeszcze bardziej wysublimowany, osadzony w przestrzeni, gładki, ale czytelny i rozdzielczy, czarujący. Ale jak to często w przypadku audio bywa zależnie od zestawienia może być różnie. I w zestawieniu z Lectorem  ZXT70 gdzie jako RCA był PAD Genesis to jako głośnikowy dla mnie lepiej wypadł WW Eclipse Mini8 niż wiele droższy Musaeus, ponieważ dźwięk się zbytnio pogrubił. Lector już sam od siebie gra pięknie, takim wysublimowanym, cudnym przestrzennie i barwowo charakterem, dlatego myślę, że to co wnosi Musaeus tutaj było zbyteczne, a nawet niekorzystne.

RCA i głośnikowe Musaeus wnoszą podobne efekty. Mnie się bardzo podobały.

@Marko Polodokładniej przetestował te kable i pewnie podzieli się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, karfied napisał:

słuchałem RCA PAD Musaeus kilka razy i na różnych wzmacniaczach i względem RCA PAD Genesis było lepiej. Dzwięk stawał się jeszcze bardziej wysublimowany, osadzony w przestrzeni, gładki, ale czytelny i rozdzielczy, czarujący

Pewnie marudze ale mam dzwiek neutralny mimo pre lampowego, pewnie szukam dziury w calym ale chcialbym troszke ocieplic dzwiek. Genesisem to zrobie ale czy museaus zrobi to lepiej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikelas76 napisał:

Pewnie marudze ale mam dzwiek neutralny mimo pre lampowego, pewnie szukam dziury w calym ale chcialbym troszke ocieplic dzwiek. Genesisem to zrobie ale czy museaus zrobi to lepiej? 

Rozumiem, bo jedyna lampa, którą słuchałem u siebie w domu też była neutralna i miała fajne to coś lampowe, przede wszystkim trójwymiar dźwięków był niesamowity i rozdzielczość. A przez to i obecność instrumentów stawała się bardziej autentyczna. Musaeas takie właśnie jakby lampowe zmiany wnosił, ale czy ocieplał to nie potrafię sobie przypomnieć.

Edytowane przez karfied
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.