Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, metalowy napisał:

do cichego słuchania podłogówki wypadają dużo lepiej natomiast do głośnego wygrywały F2

Mógłbyś napisać co masz na myśli? Coś z dołem nie tak? 

Node 2i lps, irDac lps, UR Unico, Harbeth 7ES-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, JaZzGot87 napisał:

Mógłbyś napisać co masz na myśli? Coś z dołem nie tak? 

Przy podlogowym glośnik 18cm podczas super cichego słuchaniu bas jest , przy tym 22cm podczas super cichego odsłuchu basu brakowało , natomiast po odkręceniu "kurka" z 22cm bas był zdecydowanie mocniejszy niż podłogówka......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nic tam ogólnie złego się nie działo? Ja ogólnie czaje się na S3 lub wyżej. Zależy od funduszy. Tylko trochę obawiam się że podłogowe bmn mogą być za duże do moich 15m. @metalowy

Edytowane przez JaZzGot87

Node 2i lps, irDac lps, UR Unico, Harbeth 7ES-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie 😉

U mnie na 18 M2 wszystko się wzbudza oprócz monitorów które zaczynają od powiedzmy ok 50hz .

Zależy jakie kawałki , stare ok ale większość nowych a w szczegolnosci muzyka rozrywkowa popularna 🤭to już inna gadka .Pzdr

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, JaZzGot87 napisał:

Czyli nic tam ogólnie złego się nie działo? Ja ogólnie czaje się na S3 lub wyżej. Zależy od funduszy. Tylko trochę obawiam się że podłogowe bmn mogą być za duże do moich 15m. @metalowy

Nie będą za duże ale seria 2 pomimo że monitor już trochę mogła by być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dedal75 napisał:

U Ciebie 😉

U mnie na 18 M2 wszystko się wzbudza oprócz monitorów które zaczynają od powiedzmy ok 50hz .

Zależy jakie kawałki , stare ok ale większość nowych a w szczegolnosci muzyka rozrywkowa popularna 🤭to już inna gadka .Pzdr

Akustyka? Nakladanie fal, na czestotliwosci rezonansowej pomieszczenia? Ten tak mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, LOBO_M napisał:

Akustyka? Nakladanie fal, na czestotliwosci rezonansowej pomieszczenia? Ten tak mialem.

Bardzo dobrze o tym wiem.

Problemy ma raczej na Tidalu 

Foobar i CD jest nieźle 

 Pzdr

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dedal75 napisał:

Problemy ma raczej na Tidalu 

Foobar i CD jest nieźle 

 Pzdr

Dziś się wkurzyłem do reszty na Tidala którego opłacam od 4-5 lat i testuje Deezera. Pierwsze wrażenie - mniej dudnienia na tych samych kawałkach 🙄 jakby Tidal grał V-ką

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dedal75 napisał:

Muszę zagłębić się w Deezera , można go instalować na win10 🤭 ? Pzdr

Jest w sklepie Windows, tam Przekierowuje stronka 😁

Pozdrawiam 

Edytowane przez marcinmarcin

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, marcinmarcin napisał:

jakby Tidal grał V-ką

Ja odniosłem takie wrażenie jak porównywałem spotify z tidalem. Jakby w spotify były podbite skrajne a średnica wycofana. 🤔 

Node 2i lps, irDac lps, UR Unico, Harbeth 7ES-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja porównywalem Tidala do CD bezpośrednio poprzez przełączanie źródeł. Nic takiego nie wychwyciłem. Ale ja tam nie znam się i kable mało słyszę. 

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, rafal735r napisał:

Ja porównywalem Tidala do CD bezpośrednio poprzez przełączanie źródeł. Nic takiego nie wychwyciłem

Też tak kiedyś robiłem i było kiedyś ok. Od pewnego czasu coraz gorzej mi się słuchało. Nie mam już żadnego odtwarzacza CD niestety, ale porównując do Deezera Tidal brzmi jakoś dziwnie... Od rana słucham 😝

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dedal75 napisał:

Ale premium czy HiFi ?

Zaraz po włączeniu zanim zapłaciłem włączył się deezer w opcji 128kb z reklamami... Pierwsze nasze wrażenia na tych badziewnych 128 były że przestało kłuć po uszach i męczyć, a dźwięk sobie płynie i nie przeszkadza. Ja 3 kolumny zmieniam od roku i na każdych mnie męczyło, jakby  dźwięk  działał na moje nerwy... Zauważyłem że YT mnie nie męczy ani oglądanie Tv. Dziś deezer cały dzień i też nie ma tego efektu. Naprawdę nie wiem o co chodzi 😁

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LOBO_M napisał:

Możesz podać jakieś konkretne przykłady, gdzie kłuło w uszy, czy to raczej wszędzie?

Wszędzie bez różnicy. Jakby różnica w graniu między apkami. Zmiana bitrate od mp3 128 do flaca czy normal do master jest chyba mniej zauważalna 🙄 no chyba że mam omamy. 

Muszę porównać jeszxze przez Chromecast Audio, może na kompie mi się coś wysypało (np Tidal po 20 aktualizacjach w przeciągu 3 miesięcy) 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, JaZzGot87 napisał:

Ja odniosłem takie wrażenie jak porównywałem spotify z tidalem. Jakby w spotify były podbite skrajne a średnica wycofana. 🤔 

Miałem dokładnie bardzo podobne odczucia kilka lat temu jak przechodziłem ze Spotify/CD na Tidal. Tidal grał mi bardzo podobnie do CD, Spotify mocno odstawał, podobnie YT. Stwierdziłem że jedno rozwiązanie wystarczy i przesiadłem się na Tidal, ale coś od pewnego czasu mi w nim nie pasuje...

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pewne zmiany lokalowe nastąpią i będę musiał zrezygnować chwilowo z kolumn tak więc na sprzedaż idą moje SS3 II

Były kupione w październiku są w perfekcyjnym stanie Pan Bogdan zamontował mi w nich pojedyńcze terminale  w sumie kosztowaly 5700zl zanim wstawie je na allegro piszę tu może ktoś kolegów chętny . Chciałbym za nie 4000

001.JPG

002.JPG

Jak ktoś chętny proszę pisać na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, metalowy napisał:

Panowie pewne zmiany lokalowe nastąpią i będę musiał zrezygnować chwilowo z kolumn tak więc na sprzedaż idą moje SS3 II

Były kupione w październiku są w perfekcyjnym stanie Pan Bogdan zamontował mi w nich pojedyńcze terminale  w sumie kosztowaly 5700zl zanim wstawie je na allegro piszę tu może ktoś kolegów chętny . Chciałbym za nie 4000

001.JPG

002.JPG

Jak ktoś chętny proszę pisać na priv

Schowaj do kartonow i niech przeczekaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, metalowy napisał:

Panowie pewne zmiany lokalowe nastąpią i będę musiał zrezygnować chwilowo z kolumn tak więc na sprzedaż idą moje SS3 II

Były kupione w październiku są w perfekcyjnym stanie Pan Bogdan zamontował mi w nich pojedyńcze terminale  w sumie kosztowaly 5700zl zanim wstawie je na allegro piszę tu może ktoś kolegów chętny . Chciałbym za nie 4000

001.JPG

002.JPG

Jak ktoś chętny proszę pisać na priv

Aj jaj jaj, nawet czarne by mi siadły teraz heheh, a tak czekam dalej na wymianę moich obudów i upgrade do ex do S3 II

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.