Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć panowie

Po grubych przemyśleniach i testach związanych z nowym pokojem będę się chyba rozstawał ze swoimi bergesami, które są lekko modyfikowane (porty ETI i strojenie pod Beszele pro). W gratisie dodaje granity cięte na miare. Kolor kolumn dąb bielony. 

Zainteresowani moga pisac na priva.  Cena bedzie atrakcyjna z uwagi na drobne mankamenty

Edytowane przez Mikelas76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mikelas76 napisał:

wrzucam linka na OLX do sprzedazy moich Bergesow 3.

nie ma linka

edit: dobra widzę. to chyba te co pokłóciły się z kotem.

Edytowane przez JaZzGot87

Node 2i lps, irDac lps, UR Unico, Harbeth 7ES-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JaZzGot87 napisał:

pokłóciły się z kotem

Hehe dobre. Tak to one. 

Chociaz nie tylko moje BMNy poklocily sie z kotem 🤭

Teraz link

https://www.olx.pl/d/oferta/kolumny-bmn-berges-3-nizsza-cena-ostateczna-CID99-IDKBK09.html

Edytowane przez Mikelas76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2021 o 21:52, Mikelas76 napisał:

Czesc Wam

Skoro sie nic nie dzieje to wrzuce kilka fotek z mojej walki z akustyka. 

Robi sie to w mekach i bolach bo powoli ale dziala i poprawia walory dzwiekowe, no i musi tez wygladac. 

Screenshot_20210621_215455_com.android.gallery3d_edit_67005798977796.jpg

SUPERANCKO !!!!

Ja ostatnio chyba w dołek wpadłem, pojawiają się komplikacje powypadkowe... Od jakiegoś czasu od przebudzenia, do zaśnięcia słyszę pisko-szumy (sic!) Jakoś medycyna bezradna... (sic!)

Co do akustyki - to widzę - że podobnie do @LOBO_M zrobiłeś i zapewne efekty są słyszalne, bo te wizualne widać od razu i mi się to bardzo podoba ! GRATKI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marko Polo napisał:

Od jakiegoś czasu od przebudzenia, do zaśnięcia słyszę pisko-szumy (sic!) Jakoś medycyna bezradna... (sic!)

Hmm. Moja mama po covidzie tez ma chyba taki problem z pisko-szumami. No i tez nic nie moze z tym zrobic. Dziwne.... 

1 godzinę temu, Marko Polo napisał:

Co do akustyki - to widzę - że podobnie do @LOBO_M zrobiłeś i zapewne efekty są słyszalne

Oj wydaje mi sie ze zrobilem duzo wiecej no i efekt slychac. Napakowana welna 10cm od gory do dolu za lamelami i dodatkowo dystans 5cm.

Na zywo fajniej jest. Jak sie urzadze i bede mial w koncu salon gotowy to mysle. ze. sie spotkamy 😉

Na razie zdrowka zycze. 

Screenshot_20210728_124404_com.android.gallery3d_edit_36095004106991.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marko Polo zdrówka .

Jam mam 6 lat piski w uszach ,  nawet covid mi nie był potrzebny, tylko ostre przeziębienie .

Nie będę Cię stresował ale patrząc na mój przypadek , z tym trzeba nauczyć się żyć ja funkcjonuje już jako tako  ale wieczorny odsłuch obnaża tą dolegliwość . 

Jeszcze raz zdrowia 👍💪. Pzdr

 

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mikelas76 napisał:

Oj wydaje mi sie ze zrobilem duzo wiecej no i efekt slychac. Napakowana welna 10cm od gory do dolu za lamelami i dodatkowo dystans 5cm.

 

jedyna sluszna droga przy nowo budowanym domu, adaptacja akustyczna na tym etie jest duzo prostrza. Robiles to na podstawie wstepnych pomiarow?
Ja sobie obiecuje ze kiedys zrobie pomiary u mnie aby wiedziec jak jest faktucznie i co jeszcze mozna poprawic w akustyce, bo w sprzet juz wiecej nie chce pakowac, bo uwazam ze przyrost jakosci bedzie nieproporcjonalny do wydatkow. a Ty na co wymieniasz Bergesy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napomknąłem wcześniej , opisywać nie potrafię .

Ale 😏

Nie spodziewałem się szczerze rewelacji po Haiku jednak 2 modele które wylądowały u mnie w domu naprawdę trafiły w mój gust i zrobiły na mnie chyba najlepsze wrażenie z wzmacniaczy jakie miałem , zbliżył się jedynie MF m5si w niektórych aspektach .

Bright 5 naprawdę fajne barwy, szczegółowość ,kultura , nie wyczynowe granie trzeba trochę posłuchać 😉 by docenić to co ważne , i ponadprzeciętna muzykalność to jest priorytet tego modelu , scena poprawna w szerz ,  i dzieje się sporo za linią kolumn . Poluzowane niskie tu mogłoby być lepiej .

Sol2 signature podobne spostrzeżenia ale dynamiczniejszy ,bardziej kontrolowany bas , też muzykalność na wysokim poziomie , precyzja i swoboda grania , 50W na kanał ale nie czuć niedoboru mocy . Góra bardziej doświetlona niż w Bright oraz podbity lekko na niektórych kawałkach przełom średnicy i wysokich . Średnica też barwna . Smaczki szczegoliki przy wieczornym odsłuchu jeszcze bardziej zaskakujące niż w Bright 5

Kilka rzeczy bym poprawił w nich , jednak napewno z jednym mógłbym zostać na dłużej .

Nie będę o wadach pisał , bo każdy ma swoje kryteria ,to trzeba posłuchać u siebie .

To nie sprzęt do łupania napewno Bright , Sol rozrywkową ogarnia lepiej  . 

Pzdr

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dedal75 napisał:

Nie będę o wadach pisał , bo każdy ma swoje kryteria ,to trzeba posłuchać u siebie .

Fajnie się czyta twoje opisy, wyważone i spójne 👍

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marcinmarcin te modele jak inne mają wady ale może ktoś uznać to za czepianie się  bo w brzmieniu bym poprawił trochę ale w aspekcie użytkowym już więcej 😏 .

Do odsłuchu polecam gorąco obydwa . Pzdr

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, dedal75 napisał:

@marcinmarcin te modele jak inne mają wady ale może ktoś uznać to za czepianie się  bo w brzmieniu bym poprawił trochę ale w aspekcie użytkowym już więcej 😏 .

Do odsłuchu polecam gorąco obydwa . Pzdr

Jestem przekonany, że adaptacja akustyczna w Twoim pokoju i BMNy zagrają jeszcze lepiej, ale wiadomo, nie zawsze się da to zrobić... Sam z tym walczę, mam różne pomysły i niestety za małą wiedzę... Oby zdrowia nie zabrakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się  że w pomieszczeniu ze zrobioną akustyką wszystko zagra .

Jednak pozostaje jeszcze kwestia  dopasowania elementów systemu , myślę że są wzmacniacze które nie specjalnie się zgrywają z niektórymi kolumnami i wtedy nawet akustyka nie pomoże 😏

Naturalnie @Marko Polo masz rację ,ale u mnie nie podziałam ze ścianami  choć nie ukrywam że pewnie by pomogło . Pzdr

Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LOBO_M napisał:

Robiles to na podstawie wstepnych pomiarow?

Nie, ale mamy teraz przeciez przeszklone salony w ktorych mamy niedosyt pochlaniania prawda? 

2 godziny temu, LOBO_M napisał:

Ty na co wymieniasz Bergesy?

Jest taka polska manufaktura ktora ma 3 drogi 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Chciałbym podzielić się moim doświadczeniem, które może się przydać komuś kto stoi przed dylematem wyboru kolumn podstawkowych.

Moja historia rozpoczęła się w momencie gdy musiałem sprzedać kolumny podłogowe by zastąpić je podstawkowymi. Były to kolumny duńskiej firmy Avance. Zdawałem sobie sprawę ze podstawkowce mają pewne ograniczenia np. związane z basem itp. Nie jestem jakimś audiofilem który przykłada wagę do takich detali jak kabel zasilający wzmacniacz za 1500 zł itp. Poprostu uważam ze na tym poziomie zestawu który posiadam tego typu rzeczy nie będą słyszalne .( osobiście to sprawdziłęm) Mam amplituner onkyo rz 840 który który rewelacyjnie sprawdza się w kinie domowym . Filmy i koncerty na blu ray bardzo realistyczne , dynamiczne i szczegółowe . Muzyka w stereo bardzo przestrzenna i jak na amplituner wielokanałowy mógłby zawstydzić niejeden wzmacniacz stereo . Dla porównania miałem amplituner yamahy a1080 . Był o polowe droższy od onkyo i po pół roku go sprzedałem . Jak dla mnie grał nudno i usypiająco . Po jakimś czasie słuchania chciało się spać . Muzyka bez ikry. Wysokie tony zaokrąglone jak to u Yamahy. Zaznaczam że mówimy o amplitunerze kina domowego a nie wzmacniaczu stereo. Ale oczywiście to tylko kwestia co kto lubi. Jest rzesza wielbicieli yamahy . Do tego mam bardzo fajne kable głośnikowe melodika Brown sugar 330 . A teraz przejdźmy do kolumn. Były :

- Heco ambient line , to kolumny naścienne . Niestety dobre tylko do kina domowego .

- Kolejne kolumny to dynaudio emit 20. Piękne ciepłe granie. Niezbyt szczegółowe ale klimatyczne . Niestety zbyt potężny bas . W zasadzie grały basem który u mnie zalewał cały dźwięk. Sa entuzjaści takiego dźwięku , ja niestety nie.

- Dalej kolumny monitor audio bronze 2 , niedrogie . Monitor audio ma swoją charakterystyczna karmelową barwę. Fajne szczegółowe. Po dłuższym słuchaniu męczą , w moim odczuciu powodem jest chyba zbyt podkreślona średnica. Pomyślałem wtedy ze trzeba spróbować kolumn podstawowych w okolicach 10 tys złotych . No w takiej cenie to musi grać pięknie bezdyskusyjnie (tak wtedy myślałem)

- No wiec ze podobała mi się ciepła barwa monitor audio to kupiłem monitor audio Goldy 100 5 g . Cena rynkowa to około 9200.Wygląd czaderski. Dźwięk rewelacyjny , liniowy , pełnia dźwięku . Niestety po pewnym czasie stwierdziłem ze brakuje im dynamiki. Świetnie się nadają do słuchania spokojnej muzyki. Z zona przy lampce wina jakieś pościeluwy (jak to nazywam). Ale już Schiller , Oldfield czy inne tego typu szybsze kawałki bardzo słabo.

- Następne kolumny to elac vela 403. Kolumny z wyglądu takie.. z pazurem. Ciekawym rozwiązaniem jest bas reflex skierowany do dołu , ma to znaczenie w małych pomieszczeniach. Piękna góra , potężny, dla mnie aż za potężny bas i beznamiętna kompletnie nie pasująca do reszty średnica która wszystko psuje .

- A teraz coś co jest kompletnym przeciwieństwem kolumn w stylu Monitor audio . To bowers & wilkins 705 s2 z tuba sopranową nad kolumną. według mnie bajer za który trzeba dopłacić i to dość słono . Kolumny bardzo dynamiczne , bardzo szczegółowe .Tego typu dźwięk trzeba lubić . Nie jest tak ciepły ani karmelowy jak monitor audio ale bardzo naturalny. Bardzo przestrzenne i niesamowite stereo. Instrumenty rozmieszczone na scenie i odseparowane . Byłem na koncercie Schillera w Berlinie i jeśli ktoś szuka zbliżonego klimatu jak ten koncertowy to te kolumny są bardzo blisko oryginału z hali mercedes benz w Berlinie. Dla wielu będzie to zbyt szklista ,ostra barwa która może nie pasować do klimatu domowego. Ale oprócz tej charakterystycznej  barwy dźwięku zauważyłem jeden dość poważny problem . Gdzieś miedzy sopranem a średnica brakuje dźwięku. Jest wycofany czy coś w tym stylu. Niektóre instrumenty takie jak flety  na przykład , bardzo na tym tracą .

  Niestety moja teoria na temat drogiego sprzętu który musi super grać legła w gruzach . Gdy już te wszystkie kolumny oddałem stwierdziłem ze albo szukam czegoś nieosiągalnego albo może coś mam ze słuchem. I właśnie wtedy kuzyn zasugerował mi mało znane kolumny z Bydgoszczy bmn . Kolumny które są na bardzo dobrych komponentach . I nie płacimy za znaczek ale za jakość  jak sam stwierdził.

Zacząłem szukać na stronie Bmn i po parametrach stwierdziłem ze spróbuje czegoś po środku , czyli linia kolumn S II. Umówiłem się z Panem Bogdanem i pojechałem z amplitunerem Onkyo na odsłuch. Po odsłuchaniu całej linii S II zostały ze mną S1 II. Szczerze mówiąc jadąc do Bydgoszczy już straciłem nadzieję ze ta pogoń i szukanie kolumn nigdy się nie skończy. Jakiż byłem zaskoczony kiedy po pierwszym włączeniu, bez ustawień na niewygrzanych kolumnach usłyszałem coś niesamowitego. Kolumny oddały niesamowitą przestrzeń. Do tej pory słyszałem ją w niektórych kolumnach dookoła mnie ale tutaj ma się wrażenie jakby dźwięk był wszędzie nawet za telewizorem. Czasami gdy słucham bez patrzenia na amplituner trudno ustalić czy słucham muzyki dwu czy pięciokanałowej.

Są dynamiczne , grają liniowym pełnym dźwiękiem zachowując przyjemną barwę .Nie ma tu mowy o żadnych wychyleniach czy podbiciu. Gdyby porównać te kolumny S1 II  z bowersami , czy monitor audio za które trzeba zapłacić około 10000 to bmn choć o połowę tańsze to można by je postawić po środku. Dynamika i przestrzeń jak u bowersa z kolei barwa dźwięku i pełnia jak w monitor audio gold 100. W stereo w tych małych podstawkowcach basu jest wystarczająco gdy słucha się muzyki w bloku. Do filmów czy koncertów wspomagam się subem velodyne impact 10 który wszystko świetnie dopina.

Niesamowicie praktycznym rozwiązaniem tych kolumn jest bas reflex typu borgan które w moim przypadku pozwala kolumny postawić blisko ściany bez wpływu na dźwięk.To niesamowity plus w małych pomieszczeniach.

I jeszcze kilka słow na temat samego wykonania kolumn. Moim zdaniem kolumny w białym czy czarnym lakierze zaokrąglone to prawdziwy majstersztyk. Super ze można je zobaczyć od jakiegoś czasu w galerii na stronie Bmn. Niestety w momencie kupna był dostępny z jasnych tylko dąb bielony który wygląda dość klasycznie ale nadaje klimatu. Prawdziwe perełki to komponenty jakie zastosowano w środku. Nie będę się tu dużo rozpisywał ale dla przykładu podam ze bowers 705 s2 który kosztuje blisko 10 tyś zastosował kondensator Mundorf Supreme EVO Silver Gold Oil za który trzeba zapłacić obecnie 242 zł za sztuke. W Bmn S1 II zastosowano chyba najwyższej klasy kondensator od Mundorfa  Supreme EVO Silver Gold Oil za który trzeba obecnie zapłacić 680 zł szt. A więc krótko mówiąc faktycznie nie płacimy za znaczek i reklamę firmy ale za konkretne dobrej jakości podzespoły które łączy ze sobą mało znany fachowiec z Bydgoszczy.

Pozdrawiam wszystkich 

IMG_4200.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2021 o 17:01, dariuszmed napisał:

[...] Są dynamiczne , grają liniowym pełnym dźwiękiem zachowując przyjemną barwę .Nie ma tu mowy o żadnych wychyleniach czy podbiciu. Gdyby porównać te kolumny S1 II  z bowersami , czy monitor audio za które trzeba zapłacić około 10000 to bmn choć o połowę tańsze to można by je postawić po środku. [...] Do filmów czy koncertów wspomagam się subem velodyne impact 10 który wszystko świetnie dopina.

Niesamowicie praktycznym rozwiązaniem tych kolumn jest bas reflex typu borgan które w moim przypadku pozwala kolumny postawić blisko ściany bez wpływu na dźwięk.To niesamowity plus w małych pomieszczeniach.[...] Nie będę się tu dużo rozpisywał ale dla przykładu podam ze bowers 705 s2 który kosztuje blisko 10 tyś zastosował kondensator Mundorf Supreme EVO Silver Gold Oil za który trzeba zapłacić obecnie 242 zł za sztuke. W Bmn S1 II zastosowano chyba najwyższej klasy kondensator od Mundorfa  Supreme EVO Silver Gold Oil za który trzeba obecnie zapłacić 680 zł szt. A więc krótko mówiąc faktycznie nie płacimy za znaczek i reklamę firmy ale za konkretne dobrej jakości podzespoły które łączy ze sobą mało znany fachowiec z Bydgoszczy.

Pozdrawiam wszystkich 

GRATKI !!! Jesteś przykładem, że nie należy bać się małych, nieznanych firm/firemek, ale samemu trzeba się przekonać, że warto czasami szukać, być cierpliwym i cieszyć się muzyką... Pewnie, że za duże pieniądze dźwięk z dobrego sprzętu będzie lepszy, ale pomioeszczenie także musi spełniać pewne kryteria. Natomiast można poszukać kompromisu, a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na płyty, koncerty, akustykę, przewody...

BMNy potrafią zaskoczyć, daj im pograć, a - tak uważam - po czasie stwierdzisz, że słyszysz tylko muzykę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Marko Polo napisał:

BMNy potrafią zaskoczyć, daj im pograć, a - tak uważam - po czasie stwierdzisz, że słyszysz tylko muzykę...

Poruszyłeś bardzo istotną rzecz którą przeoczyłem. Większość kolumn które wymieniłem to kolumny ekspozycyjne czyli wiadomo, wygrzane. Tutaj nowe niewygrzane bmny i tak mnie zaskoczyły pozytywnie. A gdzieś miesiąc dwa po ich wygrzaniu poznaje muzykę na nowo. Tzn. słyszę dźwięki których wcześniej nie słyszałem .Wniosek jest jeden,    Cierpliwości🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie robcie adaptacje, nawet zaslonami. Mi zona uszyla zaslony do salonu takie rozciagane na 2,5m. Grube i ciezkie. Chwytaja sie na nie pierwsze odbicia obu glosnikow. 

To co zrobily te zaslony w moich warunkach akustycznych to MASAKRA. Tak sie wszystko ulozylo na scenie, ze zadne panele. tego nie zrobily, wszystkie niuanse wyskakuja jak krolik z kapelusza. Pewnie mozna by i jeszcze lepiej ale nie bede zagracal salonu. 

Sebgla kiedys pisal mi ze zaslony zrobily mu wieksza robote niz panele pochlaniajace. Podpisuje sie pod tym. 

Screenshot_20210805_201646_com.android.gallery3d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mikelas76 napisał:

Panowie robcie adaptacje, nawet zaslonami. Mi zona uszyla zaslony do salonu takie rozciagane na 2,5m. Grube i ciezkie. Chwytaja sie na nie pierwsze odbicia obu glosnikow. 

To co zrobily te zaslony w moich warunkach akustycznych to MASAKRA. Tak sie wszystko ulozylo na scenie, ze zadne panele. tego nie zrobily, wszystkie niuanse wyskakuja jak krolik z kapelusza. Pewnie mozna by i jeszcze lepiej ale nie bede zagracal salonu. 

Sebgla kiedys pisal mi ze zaslony zrobily mu wieksza robote niz panele pochlaniajace. Podpisuje sie pod tym. 

 

BRAWO - dla Żony !!!

No i poezja dźwięków jest najważniejsza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.