Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  189 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, rafal735r napisał:

Ja widzę w Fx same SS. 

To popatrzmy... w podsumowaniu specyfikacji wszystkich głośników są oba SS, zarówno serii Fx, jak i F: http://www.bmn.com.pl/bmn.dane.tech.serii.b-m.html

a w opisie serii Fx, wyraźnie jest para SS/Vifa, z dopiskiem „Nowy”, co sugeruje, że nastąpiła zmiana konstrukcji: http://www.bmn.com.pl/bmn.opis.serii.fx.html

w serii F podobnie: http://www.bmn.com.pl/bmn.opis.serii.f.html

 

A więc ? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach testów mogę tylko powiedzieć jedno, kupuję EX2 II. Piękna przestrzeń, ogrom detali, pełna rozdzielczość i szczegółowość, Bas taki jak powinien być, gdzie trzeba głęboki, a w innych utworach szybki/dynamiczny. Ponadto bardzo dobra jakość wykonania skrzynek, których budowa (dwa otwory BR) sprawia, że nawet stojąc blisko ściany brzmią dobrze.

Na pewno polecam każdemu do przesłuchania, u mnie w szerokim zakresie gatunków muzyki spisują się na medal.

Dobre i Polskie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, rafal735r napisał:

A co wybrałeś? 

To będzie niespodzianka;-) powiem tylko że takiego jeszcze nikt nie ma. Jest do intrygujący, nie jest jednolity, więc nie każdemu się spodoba. Mi a co najważniejsze i żonie od razu wpadł w oko. Więc WAF na najwyższym poziomie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich klubowiczów,

Posiadam system oparty na m.in. kolumnach Phoebe III i zastanawiam się nad zmianą kolumn,

Czy najwyższe modele BMN są konkurencyjne dla np. najwyższego modelu AA RHEA?

Wiadomo, że brzmieć będą inaczej..

Proszę o wrażenia osób, które tak jak ja miały Phoebe III lub inne kolumny AA i kupiły kolumny BMN.

Mieszkam w Bydgoszczy i z odsłuchem nie ma żadnego problemu, lecz na pewno wchodzi w grę tylko odsłuch na moim systemie w domu/

Pozdrawiam serdecznie ?

Przemek

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam!

A mi chodzi od jakiegos czasu po glowie "wproszenie sie" do kogos na krotki odsluch. Ja oczywiscie mam BMNy ale chcialbym sprawdzic jak one graja w innych pomieszczrniach i na innym sprzecie. Czy ktorys z kolegow z okolic Gniezno-Bydgoszcz -Poznan bylby tak uprzejmy i dalby mozliwosc krotkiego odsluchu w jakis weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, Kasz76 napisał:

Proszę o wpisy osób które przetestowaly BMN-y szczególnie wyższe modele z dobrymi wzmakami. Które połączenia wypadły najlepiej?

Jesli dobrze pamietam to gdzies w okolicach listopada grudnia 2018 jest bardzo konkretny wpis uzytkownika o nicku na C, ktory dosc konkretne wzmacniacze mial. Szukaj bo dlugich wpisach.

Edytowane przez LOBO_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, LOBO_M napisał:

Jesli dobrze pamietam to gdzies w okolicach listopada grudnia 2018 jest bardzo konkretny wpis uzytkownika o nicku na C, ktory dosc konkretne wzmacniacze mial. Szukaj bo dlugich wpisach.

Ok dzieki. Nie mnie jednak jeśli ktoś miał jakieś udane doświadczenia w tym zakresie to proszę o wpisy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.