Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  189 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Urodą nie grzesza :) topowy model z lat "80?

W latach osiemdziesiątych mieli parę modeli topowych.

104/2 to jest z bardziej udanych modeli.

Następca to 105/3 gdzie po raz pierwszy użyli głośnika Uni Q (głośnik współosiowy).

 

Z innej beczki - wywal te mosiężne zwory (minimalnie degrdują dźwięk) z terminali głośnikowych i podłącz górne i dolne terminale gołym kablem.

Twoje S3 zagrają lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest klasyczny BR. Dziura bardzo duża ale bardzo krótka. Taki domek dla kota jest w środku :).

To ich autorska konstrukcja zwana "coupled cavity" - połączenie zalet bass refleksu i obudowy zamkniętej.

Ten filmik w 3:44 min to objaśnia https://www.youtube.com/watch?v=QVGVoPWtYu8.

 

2500 zł to uczciwa cena za te kolumny.

Jakby zagrały - trzeba by sprawdzić.

Moje B2 niestety zostały zmiecione - a tak się ładnie prezentowany na moich 25 kg podstawkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Fajnie że powstał taki temat,bo od paru tygodni próbuję poczytać coś na temat BMN-ów.Mało tego w necie.Właśnie szukam kolumn do swojego Onkyo TX8150.Pokój 22m2.Muzyka rock,metal.W swoim budżecie upatrzyłem sobie model BMN B3 II.Jak myślicie nie będzie mezaliansu?

Edytowane przez c-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że powstał taki temat,bo od paru tygodni próbuję poczytać coś na temat BMN-ów.Mało tego w necie.Właśnie szukam kolumn do swojego Onkyo TX8150.Pokój 22m2.Muzyka rock,metal.W swoim budżecie upatrzyłem sobie model BMN B3 II.Jak myślicie nie będzie mezaliansu?

 

Nie czytaj tego co w internecie sie pisze o sprzetach. Czesto sie te opisy rozmijaja z tym co syszymy. Szczegolnie jesli chodzo o jakosc. Kiepskie klocki czesto sa wychwalane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to możesz sobie podjechać i posłuchac.

Też byłbym za tym :)

insaimz zdaję sobie z tego sprawę,że większość opinii jest naciągana.I każdy chwali co ma.Tylko jak stwierdzić które są pisane obiektywnie?To się tyczy i prasy i internetu.No najlepiej odsłuchać samemu.W tym przypadku,jedynie za kaucją.Najpierw odsłucham w tej cenie "koncerniaków",poczekam,dozbieram i wypożyczę BMN-y.Taki mam plan :)A może przez ten okres znajdzie się ktoś,kto posłuchał tych B3 dwójek i podzieli się obiektywna opinią.

Edytowane przez c-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Te mi bardziej odpowiadają. Tamte byly za ciemne. Wszystko mam w pokoju jasne, a te jatoby sterczaly jak kołki. Jak komunistyczny segment. Bez maskownic jest mniej "mdlo". Brakuje jeszcze kolców i loga. Jak wszystko dojdzie będzie całkiem dobrze.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumny już w sumie ogarnięte. Nowe kolce, nowe loga, nowy fornir, nowe maskownice i co najważniejsze nowy Seas na górze :)

 

Głośniczek wygrzewam już kilka dni i robi robotę. Akurat tak się złożyło że wygrzewanie odbywa się w doborowym towarzystwie :) Gra ciągle DAC, Blacknote DAC30 i transport Meridiana. Niestety słabe oświetlenie i słaby ze mnie fotograf więc wrzucę coś więcej jak będzie jasno. Kolumny w dębie bielonym, pociągnięte olejowoskiem, mega matowe w dotyku jak surowe drewno.

 

7da655f1e6c8114cf5f41adda5505cf5_1.jpg

 

612a47c573e93d9c5b3b8781663a6f9c_1.jpg

 

fd40fd89cea1150263f114e664398690_1.jpg

 

8d5705b50929a9cc8cc5bd248b93056b_1.jpg

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.