Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  189 członków

BMN Klub Kolumn
IGNORED

Klub kolumn BMN


rafal735r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest na lepszym poziomie. Średnica swobodnie odrywa się od glosnika, w końcu perkusja wyszła z pod koca. Bębny, talerze wszystko jest swobodne i wiele lepiej odseparowane od siebie. Góra podobnie. Bas jest miększy i niżej chodzi.

 

Chodzi ci o B3 z Allw. Niestety sporo odstaja od S.

Edytowane przez rafal735r

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na lepszym poziomie. Średnica swobodnie odrywa się od glosnika, w końcu perkusja wyszła z pod koca. Bębny, talerze wszystko jest swobodne i wiele lepiej odseparowane od siebie. Góra podobnie. Bas jest miększy i niżej chodzi.

 

Chodzi ci o B3 z Allw. Niestety sporo odstaja od S.

źle się wyraziłem chodziło mi że proponowano mi te R300. Jeśli można jakie wysokie są te s1. Chętnie bym poszedł w s3 tylko kubatura 12m. Ale może przy cichym słuchaniu to będzie na +.

 

Witam

 

Testuję właśnie wypożyczone BMN F1, jak na razie spora poprawa brzmienia w stosunku wcześniejszych kolumn (Castle Knight II) zupełnie inne brzmienie. Póki co troszkę brakuje niskiego basu za to średnica i wysokie dużo lepsze.

Fajnie ze jesteś to chętnie poznam twoja ocenę bo też myślałem o s1

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

źle się wyraziłem chodziło mi że proponowano mi te R300. Jeśli można jakie wysokie są te s1. Chętnie bym poszedł w s3 tylko kubatura 12m. Ale może przy cichym słuchaniu to będzie na +.

 

S3 przy cichym słuchaniu są mega na plus. A jaka to dobra cena za R300. Ja jakoś 2 lata temu dałem chyba 3300zl.

Dane techniczne znajdziesz na stronie BMN.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z Kolegów słuchających BMN ma porównanie do monitorów Chario Lynx /Delphinus albo Usher V-601?

Integra Abrahamsen V2.0 UP, CD Abrahamsen V1.0 UP, monitory Chario Constellation Delphinus, interkonekt M&B AudioCable Diamond XLR, przewody głośnikowe QED Anniversary Ruby Red, przewody zasilające Yarbo 9000 i Yarbo 1100, wtyki Valab Carbon Rhodium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoje sprzedalem za 3700 chyba, ale ze standami.

 

Nie wiem co wy się boicie tych kolumn. Nie pasują to się odsyła i po kłopocie, a doświadczenie bezcenne.

odstrasza tak mało informacji itp dla przeciętnego "Janusza" Phoebe są łatwiejsze w dostępności stąd mniejszy popyt i wiedza o nich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po raz kolejny piszę że można zwrócić, wysyłka przez pośrednika raptem 40zł. Czy to tak wiele? A Phoebe IV mają dośc "ciekawą cenę".

no te nowe IV to już trochę odstraszają. Właśnie jak to w praktyce wygląda? Trzeba się bawić w zamawianie kuriera, ubezpieczenie przesyłki itp? I jeszcze jedno: jest możliwość wyboru koloru plutna maskownicy ( jeśli tak pewnie dodatkowo płatne)?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wzielem wszystko w cenie. Dąb bielony plus białe maskownice. Ale u mnie sytuacja była taka że ja nie miałem zamiaru ich zwracać i po prostu wiedziałam co chce. Nie wiem jak to jest w przypadku zamówienia gdzie klient nie wie czy chce dany model.

Normalnie odsyłasz kolumny. Zamówienie kuriera to 5min bez rejestracji gdzie kolwiek. Zresztą wszystko jest do uzgodnienia, zadzwoń do Bogdana i ci wszystko wyjaśni. To miły człowiek i zareczam cię że nie będzie cię do niczego namawial.

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z BMN w sprawie modelu S1. Ustalasz kolor okleiny itp producent robi kolumny dla Ciebie i wysyła. Jak Ci zagrają zostawiasz jak nie odsyłasz.

a testowałes je? Wgl jak to jest z wielkością membran? Tzn ile realnie jest a ile podaje producent, bo np w moich Heco katalogowo producent podaje 17 cm a realnie chyba nawet tyle nie ma wliczając ten aluminiowy pierścień mocujący ( jak kolwiek to się fachowo nazywa) w praktyce zmierzylem 14 cm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Ponieważ ktoś w tym wątku wcześniej zarzucał brak zainteresowania kolumnami firmy BMN, chciałbym dorzucić swoją "cegiełkę zadowolenia" w temacie. Jestem również szczęśliwym posiadaczem kolumn BMN S3 od bodajże czerwca 2017. Pokój 18m2 dla tych, którzy obawiają się dudniącego basu tychże podłogówek na takim metrażu zapewniam, że nie ma o tym mowy. Niski, pulsujący bas, detaliczność, swoboda podczas słuchania np. 'Zhao Cong - Moonlight on Spring River' to w tej cenie myślę, że niesamowity wyczyn. Zakupiłem podobnie jak rafal735r w kolorze dąb bielony, jednak z czarnymi maskownicami, mocowanymi na magnesy (czyli niezła możliwość personalizacji zamówienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał orientujesz się czy do końca roku wyjdą nowe modele na tych "haj" przetwornikach?

 

Szkoda, że Pan Bogdan nie udziela się w tym temacie, tak jak to jest w Studio 16Hz, a wiadomo, że czyta nasze wpisy ;-)

Edytowane przez DjTechnics

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.