Skocz do zawartości
IGNORED

Używane kolumny 10 max 20 tys.


szpakowski

Rekomendowane odpowiedzi

nie znam się ale się wypowiem:

dlaczego moja 20W lampa (wielki 15kg kloc) nie sterowała kolumnami 87db 8ohm?

przecież nie chodzi o to że słuchałem na godzinie 9 i nie korzystałem z tych 20W

 

celuj w takim razie w dynaudio jak Ci odpowiada taka szkoła grania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że znowu zaczynają się różnorakie złośliwości.

 

 

Nie, tylko lekki żarcik, który jest jednak chęcią zwrócenia uwagi na cenną opinię . Posłuchaj dokładnie na tym filmiku, który przesłałem fragmentu od 2:30 do 3:10.

 

Jeśli uraziłem, to oczywiście przepraszam.

 

Co do kolumn to Dynaudio z serii Focus są niezłe, sam mam F380, to największy model z tej serii raczej do większego metrażu. Ogólnie seria Focus jest bardziej przyjazna dla wzmacniaczy niż powszechnie myśli się o Dynaudio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 watów plus Dynaudio. Zagra tak że jaja urwie...

 

Autor szuka kolumn, a wątpliwości co do jego wzmacniacza też wyraziłem i liczę, że on też do tego dojdzie, że do dobrych kolumn ( o pyta o przedział do 20 tys. ) w przyszłości powinien przynajmniej spróbować dopasować mocniejszy wzmacniacz. Nikt tu piszący po informacji "z czym to ma grać" na razie nie doradził nic co z pewnością "napędzi" wzmacniacz 5W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 watów plus Dynaudio. Zagra tak że jaja urwie...

 

Dlaczego kolega "jello" nie jest oznaczony jako "branża"? Biznes słabo idzie?

Dlaczego pisze pomimo moich ostrzeżeń?

Żeby nie było później pretensji.

 

Autor szuka kolumn, a wątpliwości co do jego wzmacniacza też wyraziłem i liczę, że on też do tego dojdzie, że do dobrych kolumn ( o pyta o przedział do 20 tys. ) w przyszłości powinien przynajmniej spróbować dopasować mocniejszy wzmacniacz. Nikt tu piszący po informacji "z czym to ma grać" na razie nie doradził nic co z pewnością "napędzi" wzmacniacz 5W.

 

Pytam o kolumny a nie o dobór kolumn do wzmacniacza. Audiofan01 ostatnie ostrzeżenie.

 

nie znam się ale się wypowiem:

dlaczego moja 20W lampa (wielki 15kg kloc) nie sterowała kolumnami 87db 8ohm?

przecież nie chodzi o to że słuchałem na godzinie 9 i nie korzystałem z tych 20W

 

Może po prostu kiepska była?

 

celuj w takim razie w dynaudio jak Ci odpowiada taka szkoła grania

 

Nie twierdzę, że mi odpowiada taka szkoła grania. Chociaż kiedyś na początku mojej przygody z audio podobały mi się Focus 140 może pozostał jakiś sentyment?

Słuchałem Contur 1.4 było nieźle ale nie wszystko mi się podobało.

Dlatego pytam o wyższy model, może będzie lepszy?

 

Bodnar audio moze? Najwyzszy model jest ponoc swietny

 

Bodnar nie podoba mi się wizualnie. Preferuję klasyczny wygląd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam się ale się wypowiem:

dlaczego moja 20W lampa (wielki 15kg kloc) nie sterowała kolumnami 87db 8ohm?

przecież nie chodzi o to że słuchałem na godzinie 9 i nie korzystałem z tych 20W

 

celuj w takim razie w dynaudio jak Ci odpowiada taka szkoła grania

 

Cześć. W klubie dynaudio kilka stron wcześniej jak teraz ktoś porównywał octave 70 z ayonem i nie pamietam jaki to model ale można szybko dojść bo miał 20 watt na kanał, opisała ta osoba że po przejsciu z octave 70 na 20 watowego ayona, kolumny nie pamietam czy to były focus 160 czy contou 1.4 otworzyły się. I był ten człowiek zdziwiony po czym sprzedawca powiedział mu ze liczy się wydajność prądowa. Widać można.

 

Dlaczego kolega "jello" nie jest oznaczony jako "branża"? Biznes słabo idzie?

Dlaczego pisze pomimo moich ostrzeżeń?

Żeby nie było później pretensji.

 

 

 

Pytam o kolumny a nie o dobór kolumn do wzmacniacza. Audiofan01 ostatnie ostrzeżenie.

 

 

 

Może po prostu kiepska była?

 

 

 

Nie twierdzę, że mi odpowiada taka szkoła grania. Chociaż kiedyś na początku mojej przygody z audio podobały mi się Focus 140 może pozostał jakiś sentyment?

Słuchałem Contur 1.4 było nieźle ale nie wszystko mi się podobało.

Dlatego pytam o wyższy model, może będzie lepszy?

 

 

 

Bodnar nie podoba mi się wizualnie. Preferuję klasyczny wygląd.

 

Rozumiem teraz Twój stoicki spokój podczas nieprzyjemnej konfrontacji, otóż jak widać znałeś już problematykę. Ja jej nie znam dlatego z pokorą traktutuję takie wiadomości ze względu na nie wiedzę. Mógłbyś przedstawić np jak się ma moc w skali zegara jaki podałeś dla każdej godziny ? jestem ciekaw jak parabolicznie się to rozchodzi i gdzie wspomniane np 6 czy 5 watt się znajduje na której godzinie ? Jeśli jak rozumiem ta moc starczy na wytworzenie dość sporego ciśnienia akustycznego dla kolumn np 4 ohm 86db a więc poruszenia membranami do pewnej amplitudy. To po prostu obrazując to na pokrętle i przypisując do każdej godziny słupek z wartością mocy (może odrazu przypisanie db ? ) będzie to mocno paraboliczne ? Więc do uzyskania porządanj kontroli nad dzwiękiem (zwłaszcza niskie częstotliwości ) potrzebne jest do tego odpowiednie zasilanie ? Tzn np 6 watt z pojedyńczej el84 jest wystarczające do wytworzenia sporej głośności ale trudność obciążenia będzie spoczywała na wydajności dostarczenia jej przez zasilanie ? Dobrze to rozumiem ?

 

Kolega jerry podał stronkę do przeliczeń, więc nie zawracam z tym gitary, napisz proszę tylko czy dobrze to pojmuję, to co napisałem wyżej ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

arcam 23t > synthesis ensemble el84 > excite x16 (mod.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego kolega "jello" nie jest oznaczony jako "branża"? Biznes słabo idzie?

Dlaczego pisze pomimo moich ostrzeżeń?

Żeby nie było później pretensji.

 

Poczytaj regulamin to będziesz wiedział. Moja uwaga jak najbardziej związana jest z tematem wątku. To nie są właściwe kolumny do wzmacniacza małej mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu piszący po informacji "z czym to ma grać" na razie nie doradził nic co z pewnością "napędzi" wzmacniacz 5W.

 

A no zapewne te 5W napedzi kolumny, ktore posiadam, a wiec Rehdeko - 102 dB - i stare Tannoy-e - 92 dB. A w przypadku Tannoy-i, to wazne, ze impedancja minimalna nie spada ponizej 6 Ohm ( w Rehdeko nie wiem) i juz taka 3,5 W lampka je napedza.

Jak tak sobie czytam, to Kol. Szpakowski proponuje, abys wpadl do mnie ze swoim wzmacniaczem i posluchasz sobie tych kolumn napedzajac je wlasnie nim. Pozniej posluchamy tez z moja lampa w PP - 40 W lub w trybie triodowym - 27 W i zobaczymy czy beda jakies istotne roznice w brzmieniu. Ja przypuszczam ze z tymi kolumnami moze nie byc jakis zasadniczych roznic miedzy wzmacniaczami. I nie patrz na odleglosc, jaka - byc moze - dzieli Ciebie ode mnie, bo naprawde warto posluchac tych kolumn, bo wg mnie i bardzo wielu goszczacych u mnie sluchaczy brzmia wybitnie i nie nudza sie przez dlugie lata. Jak ja przed laty szukalem kolumn, to rowniez po Polsce jezdzilem na odsluchy i nie patrzylem na odleglosc. To jest konieczne, gdyz wtopic pieniadze mozna latwo, natomiast kupic cos z czego bedzie sie zadowolonym przez lata jest znacznie gorzej, a przeciez to zadowolenie ze sluchania muzyki ze sprzetu o wybitnych - dajacych nam wielka przyjemnosc - walorach dzwiekowych - jest dla nas bardzo wazne... Czyz nie tak ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pisać na temat. Tematem są używane kolumny.

Poproszę napisać np coś o brzmieniu Dynaudio Contur 3.4 nikt ich nie słuchał?

 

 

Przypadkiem posiadam owy model. Paradoksalnie....spięte z Accu E-470.

Skoro wnioski z konfrontacji kilku wymienionych modeli vs lampka kolegi zostały jednoznacznie przedstawione - powinno być jedynie lepiej .... Próbować ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no zapewne te 5W napedzi kolumny, ktore posiadam, a wiec Rehdeko - 102 dB - i stare Tannoy-e - 92 dB. A w przypadku Tannoy-i, to wazne, ze impedancja minimalna nie spada ponizej 6 Ohm ( w Rehdeko nie wiem) i juz taka 3,5 W lampka je napedza.

Jak tak sobie czytam, to Kol. Szpakowski proponuje, abys wpadl do mnie ze swoim wzmacniaczem i posluchasz sobie tych kolumn napedzajac je wlasnie nim. Pozniej posluchamy tez z moja lampa w PP - 40 W lub w trybie triodowym - 27 W i zobaczymy czy beda jakies istotne roznice w brzmieniu. Ja przypuszczam ze z tymi kolumnami moze nie byc jakis zasadniczych roznic miedzy wzmacniaczami. I nie patrz na odleglosc, jaka - byc moze - dzieli Ciebie ode mnie, bo naprawde warto posluchac tych kolumn, bo wg mnie i bardzo wielu goszczacych u mnie sluchaczy brzmia wybitnie i nie nudza sie przez dlugie lata. Jak ja przed laty szukalem kolumn, to rowniez po Polsce jezdzilem na odsluchy i nie patrzylem na odleglosc. To jest konieczne, gdyz wtopic pieniadze mozna latwo, natomiast kupic cos z czego bedzie sie zadowolonym przez lata jest znacznie gorzej, a przeciez to zadowolenie ze sluchania muzyki ze sprzetu o wybitnych - dajacych nam wielka przyjemnosc - walorach dzwiekowych - jest dla nas bardzo wazne... Czyz nie tak ?

 

No chyba ze wolisz dzwiek taki troche przymulony, zza zaslony, nosowy, nie dajacy specjalnie wrazenia obecnosci dzwiekow - muzykow - w pomieszczeniu odsluchowym..., a to wowczas oczywiscie Dynaudio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem posiadam owy model. Paradoksalnie....spięte z Accu E-470.

 

Czy zatem mógłbyś Kolego napisać o swoich wrażeniach związanych z dynkami nieco więcej ?

 

No chyba ze wolisz dzwiek taki troche przymulony, zza zaslony, nosowy, nie dajacy specjalnie wrazenia obecnosci dzwiekow - muzykow - w pomieszczeniu odsluchowym..., a to wowczas oczywiscie Dynaudio.

 

Chyba, że zgadzasz się z opinią Lutka ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zatem mógłbyś Kolego napisać o swoich wrażeniach związanych z dynkami nieco więcej ?

 

 

 

Chyba, że zgadzasz się z opinią Lutka ???

 

Gdyby to byla tylko moja opinia co do charakteru grania Dynaudio. Podobnych opinii jest sporo. Zreszta najlepiej sam posluchaj ktorys Dynaudio, a nastepnie przyjedz posluchac do mnie. Kolo mnie

tez mieszka kolega u ktorego mam nadzieje (jak bedzie w domu) bedzie mozna posluchac kolumn Kharma CRM 3.2F z bardzo wypasiona elektronika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się jeden wniosek..

..że najlepsiejszym wyjściem byłoby zlecenie tajemniczemu konstruktorowi od czarodziejskiego wzmacniacza.. by zrobił równie udane kolumny grające.. idealnie dopasowane do tylko jemu znanej konstrukcji tej 6 watowej 'elektrowni'..

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lubię słuchać.. oglądać.. czytać.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasuwa się jeden wniosek..

..że najlepsiejszym wyjściem byłoby zlecenie tajemniczemu konstruktorowi od czarodziejskiego wzmacniacza.. by zrobił równie udane kolumny grające.. idealnie dopasowane do tylko jemu znanej konstrukcji tej 6 watowej 'elektrowni'..

:)

 

może nie ma co się śmiać, podstaw swoje wartości na tej stronce i daj 1 watt i zobacz jakie będzie ciśnienie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

Szpakowski jeśli rozwazasz dynaudio contour 1.4 to powinienes rozważyć wycofany już ale być moze istniejący u dytrybutora jeszcze model focus 160, wielu ludzi wolało 160tki za większą bezpośredniość. To jak bardzo udany to model świadczy niewielka strata między używką a nówką w tym modelu, w contour spadek jest znacznie większy. Najlepszym weryfikatorem cena/jakość jest wtórny rynek.

Nie powiedziałbym że w dynaudio wydarzenia na scenie dzieją się za zasłoną, może tak być jeśli reszta toru z cechami dzwięku jest zbieżna w kierunku kolumn dynaudio np mało zdecydowany dzwięk, zawaolowana góra, mało energiczna dzwięk, ciepły. Jeśli reszta toru nie bedzie zbieżna w tym kierunku z za dużym nasileniem to będzie ok, tylko trzeba dodać jeszcze dobre zasilanie we wzmaku na basie i jego szybkość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

arcam 23t > synthesis ensemble el84 > excite x16 (mod.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest jedna wielka beka. Nie chce byc zlosliwy ale przeciez idze czlowieku i posluchaj jakichs kolumn! Wez wzmak pod pache i naginaj do salonu - podlacz to co chcesz i bedziesz wiedzial. No nie pojmuje - z takim doswiadczeniem i kolumn sam wybrac nie potrafi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to jest jedna wielka beka. Nie chce byc zlosliwy ale przeciez idze czlowieku i posluchaj jakichs kolumn! Wez wzmak pod pache i naginaj do salonu - podlacz to co chcesz i bedziesz wiedzial. No nie pojmuje - z takim doswiadczeniem i kolumn sam wybrac nie potrafi...

 

 

 

Rozumiem, że nie masz nic do powiedzenia ale nie rozumiem dlaczego pomimo tego ciągle piszesz.

Nie stosujesz się do podstawowych zasad dyskusji.

 

"Beka" to powinna być z Ciebie.

 

Pytanie wykracza poza ramy Twojego funkcjonowania na forum i nie wiesz co napisać a pisać przecież trzeba!

Po prostu nie masz zielonego pojęcia w tym temacie.

 

Pytałem o kolumny których już dawno nie ma w sprzedaży (stare Chario, stare Sonusy ... ), nie mam więc okazji ich posłuchać.

Po to między innymi jest forum by wymieniać się wiedzą, niestety w tym zakresie Ty jej nie posiadasz.

 

PS.

Dynki bez problemu sobie znajdę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiele do powiedzenia bo temat jest taki, ze sie nie da wiele powidziec - jak dotad wiekszosc rozmowcow zastanawia sie nad Twoja tajemnica i nie moze jej pojac - rowniez Ci zacni posiadajacy wiedze przekraczajaca moja wyobraznie a w temacie tak naprawde zostalo popelnione kilka postow kolegow ktorzy staraja sie byc grzeczniejsi i moze nie tak do konca szczerzy.

Nie rozumiem tylko jednego i jeszcze raz to powtorze - szukasz glosnikow i wymieniles kilka ktorych nie masz okazji posluchac i pytasz o opinie kolegow jak one graja i jesli ktos cos o nich napisal (napisze) to co to zmieni - kupisz je bez odsluchu?

Zrozumialbym gdyby taki temat zlozyl jakis forumowy (hajfajowy) zoltodziob (uprzedze Cie: np. ktos taki jak ja:) - ale czlowiek z takim doswiadczeniem audio jak Ty pytajacy o takie rzeczy - to sie kupy nie trzyma :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klipsch Cornwall.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Głupota – niedostatek rozumu przejawiający się brakiem bystrości, nieumiejętnością rozpoznawania istoty rzeczy, związków przyczynowo-skutkowych, przewidywania i kojarzenia. Charakteryzuje się pychą, śmiałością, podejrzliwością, niskim lub nieistniejącym samokrytycyzmem, niezdolnością do zdziwienia, dążnością do ekspansji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam wiele do powiedzenia

 

Najwidoczniej nie masz nic do powiedzenia.

 

Nie rozumiem tylko jednego i jeszcze raz to powtorze - szukasz glosnikow i wymieniles kilka ktorych nie masz okazji posluchac i pytasz o opinie kolegow jak one graja i jesli ktos cos o nich napisal (napisze) to co to zmieni - kupisz je bez odsluchu?

 

Nic nie rozumiesz.

Zamierzam kupić używane kolumny.

Kolumny z wyższej pułki które teraz są w akceptowalnej dla mnie cenie.

Liczę się z niebezpieczeństwami związanymi z ich wiekiem.

Niczego nie kupuję bez odsłuchu.

Gdybym spotkał się z kilkoma negatywnymi opiniami dotyczącymi danego modelu po prosu nie brałbym go pod uwagę i szukał czegoś innego.

Gdyby opinie na temat jakiegoś modelu były pozytywne postarałbym się go posłuchać.

 

Dziwiąc się mojemu postępowaniu podważasz podstawową ideę istnienia forum.

 

Zrozumialbym gdyby taki temat zlozyl jakis forumowy (hajfajowy) zoltodziob (uprzedze Cie: np. ktos taki jak ja:) - ale czlowiek z takim doswiadczeniem audio jak Ty pytajacy o takie rzeczy - to sie kupy nie trzyma :)

 

... jakieś kompleksy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwidoczniej nie masz nic do powiedzenia.

 

 

 

Nic nie rozumiesz.

Zamierzam kupić używane kolumny.

Kolumny z wyższej pułki które teraz są w akceptowalnej dla mnie cenie.

Liczę się z niebezpieczeństwami związanymi z ich wiekiem.

Niczego nie kupuję bez odsłuchu.

Gdybym spotkał się z kilkoma negatywnymi opiniami dotyczącymi danego modelu po prosu nie brałbym go pod uwagę i szukał czegoś innego.

Gdyby opinie na temat jakiegoś modelu były pozytywne postarałbym się go posłuchać.

 

Dziwiąc się mojemu postępowaniu podważasz podstawową ideę istnienia forum.

 

 

 

... jakieś kompleksy?

Panowie,panowie nie potrzebnie Was ponosi...pytamy się i czekamy na ciekawe odpowiedzi i wszyscy się czegoś uczymy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos tu ponosi to razej nie mnie ;) ja przynajmniej "nic nie rozumiem". Nie kreci mnie ta beka wiec poluzuje i dam panu szpakowskiemu odpoczac - a wy koledzy uczcie sie pilnie moze ta nauka nie pojdzie w las ;)

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli kogos tu ponosi to razej nie mnie ;) ja przynajmniej "nic nie rozumiem". Nie kreci mnie ta beka wiec poluzuje i dam panu szpakowskiemu odpoczac - a wy koledzy uczcie sie pilnie moze ta nauka nie pojdzie w las ;)

Pozdrawiam

Będziemy się uczyć na maksa!

 

Sonus Faber Cremona przepiękne kolumny może ktoś słuchał albo ma i napisze coś na ich temat.

Jak każdy wyrób Sonusa jest na czym oko zawiesić!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się już czegoś nauczyłem i dałem odpocząć koledze awietek.

Oby się tylko nie rozpętała kolejna wojenka...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

De gustibus non est disputandum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widział ktoś zdjęcie tego wzmacniacza który ma u siebie Szpakowski.

Może niech się pochwali bo wszyscy ciekawi są

 

Już wcześniej napisał, że nie będzie otwierał bo lakier samochodowy którym pokryta jest obudowa może się porysować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

arcam 23t > synthesis ensemble el84 > excite x16 (mod.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.