Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw biurkowy - monitory bliskiego pola + wzmacniacz


Harrow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chciałbym wymienić plastikowe głośniki komputerowe na coś bardziej prawdziwego.

Male monitory bliskiego pola plus jakiś mały wzmacniacz z wejściem słuchawkowym.

Całość do około ... 2k zl.

Myślałem o monitorach studyjnych, np któryś a Adamów ale one nie maja wejścia na słuchawki.

Pomyślałem ze klasyczny wzmacniacz & monitory powinny sie sprawdzić idealne na biurko.

Słucham połowicznie - słuchawki / głośniki.

Rock, akustyka, pop, reggae. Od, po prostu, muzyka do pracy przy kompie.

Tak na szybko przyszedł mi pomysł na model Yamaha A-670+Pylon audio Opal.

Pewnie jakiekolwiek monitory nie będą odpowiednie. Sądzę ze muszą to być specjalne konstrukcje właśnie do słuchania w bliskim polu.

Amphion Ion+ to trochę więcej niż bym chciał wydać ale coś w ten deseń brzmieniowy.

Może macie jakieś sugestie.

Dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

biorąc pod uwagę Twoje preferencje, zasugerowałbym zestaw oparty na monitorach Q Acoustics QA 3020 (http://q21.pl/q-acoustics-qa-3020.html) lub Tannoy Mercury 7.2 (http://q21.pl/tannoy-mercury-7-2.html) oraz wzmacńiaczu biurkowym Taga Harmony HTA-700B SE (http://q21.pl/taga-harmony-hta-700b-se.html). To rozwiązania, które brzmieniowo i funkcjonalnie powinny Cię w pełni usatysfakcjonować.

 

Przyjrzyj się proszę moim propozycjom, w przypadku pytań oraz oferty finansowej dla forumowicza oczywiście służę pomocą. Zapraszam jednak serdecznie do naszego salonu na odsłuchy.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie brałeś pod uwagę interface'u i aktywnych? Masz i monitory studyjne i wyjście na słuchawki z karty. Zawsze odpada ci dylemat zgrania wzmak-kolumny. Do słuchania przyjemne kiedyś były krk, ale teraz podobno się to zmieniło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie taki układ byłby chyba najrozsądniejszy. Musze skoczyć do sklepu i odsłuchać kilka paczek bo podobno różnice sa kolosalne. A do 2 klocków cos można powybierać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętają by kupić podstawki ustawiające głośniki pod,kontem a nie rownolegle do biurka, zobaczysz ile na lokalizacji sceny można zyskać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nubert Nu-Pro A200 - jeśli są tak udane jak A300, to wszystko co zostało tu wymienione, to przy nich zniekształcające zabawki.

 

Do słuchania przyjemne kiedyś były krk, ale teraz podobno się to zmieniło.

Miałem KRK RP5 pierwszej generacji - nie były może jakoś "przyjemne", ale były całkiem OK w swojej cenie (udany model). Później miałem KRK RP6 też v1 i odesłałem dosyć szybko (moim zdaniem gorsze od RP5, pomimo niższego zejścia - po prostu były zamulone). Generalnie najniższych KRK (czyli obecnie linia Rokit g3) bym nie brał, bo podobno są mniej udane niż pierwsza generacja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to już ponad 3 kola.

Przypominam, że ja nie tworze muzyki tylko słucham spotify, czasami flackow przy kompie. 50/50 słuchawki / głośniki.

A Yamaha HS7?... Coś do 2k za parę. No chyba że jakościowo będzie przepaść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.